reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

blueberry77 - mam Lakcid (to chyba to samo prawie), dałam wczoraj i przedwczoraj po jednej ampułce, ale poprawy nie widzę..

roksi23 - niechby już była ta jedna kupka dziennie.. ale nie mogę mu codziennie czopkiem pomagać :sick: We wtorek czopek, wczoraj czopek, dziś brak kupki i widzę, jak się dziecko męczy, stęka, pręży się :-(
 
reklama
Cierpliwości mi już pomału brakuje, to pewnie przez zmęczenie.... :zawstydzona/y: Piotrek cały czas prawie ryczy, tylko na rękach się uspokaja, i to nie zawsze :sick: Musi go brzuszek boleć, bo purka cały czas i stęka, jakby chciał kupkę zrobić :-(
 
malaga pomyśl sobie, że jesteście już coraz bliżej końca tych akcji brzuszkowych i niedługo będzie już tylko lepiej :happy:
 
malaga pomyśl sobie, że jesteście już coraz bliżej końca tych akcji brzuszkowych i niedługo będzie już tylko lepiej :happy:
Przestaję w to wierzyć, że skończy 3 miesiące i mu przejdzie :rolleyes:

blueberry77 - ja staram się trzymać nerwy na wodzy, bo później zawsze żałuję :zawstydzona/y: Niestety, nie zawsze się udaje :zawstydzona/y:
 
Hihi, jak byłam na spacerze to zadzwoniła koleżanka z pracy zapytać co chcę dostać w prezencie od kolegów z działu (bo jutro mamy imprezkę) i zamówiłam sobie chustę Bebelulu :-). Przynajmniej jak nie wypali, to nie będzie mi żal, że wydałam kasę ;-)
 
Cesz dziewczynki !!!! Jeste tez świeżo upieczoną mamusią 2 miesięcznej Vaneski. Zabardzo jeszcze niewiem jak tu sie polapac na tym baby boomie ale mam nadzieje ze sie naucze!pozdrawiam
 
reklama
Do góry