reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Ja też się żeganam.Jutro idę z Mikołajem do dentysty. Niby mam na 9 aIe muszę wstac przed dzieciakami i się wyszykować.MaIuchy wstają po 7 więc ja muszę wstać po 6.
 
No to tak ... przyjechaliśmy do joli około 15:30 (mimo zapowiedzenia się na 14 :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:)
Było suuuuper :tak:
Jola i jej P są super ludźmi - bardzo ciepli, spokojni i weseli :tak: Dziewczynki są słodkie :tak: Śmiały się non stop, kokietowały K i robiły różne sztuki :tak:No ale ... przekonałam się że bliźniaki to jednak hard core :sorry2: Jak do tej pory podziwiałam jolę bardzo, tak teraz w ogóle nie mam słów by to wyrazić
Gdzie mam wstawić zdjęcia?
Chyba tutaj, co?
 
pewnie dawaj fotki. A tak przy okazji doszedl krem? ion jest na noc

Elu, wysłałam Ci sms :baffled:
Nie doszedł??? (nie wiem, może nie doszedł, bo dziś mi już 2 smsy do Confi nie doszły ... przynajmniej jak pisałam czy doszły to nie odpowiedziała ... a Confi zawsze odpowiada!)

Doszedł dziś ok południa (strasznie szybko)
Dzięki Ci Elu!!! Na razie próbowałam na ręku (żeby sprawdzić czy nie reaguję jakoś na ten specyfik)
Dzięki jeszcze raz!!!
PS Twój M działa w tej samej branży co nasz przyjaciel :tak:
 
reklama
No a teraz fotki z kolejnego BB spotkania.
Fajne to uczucie (ja pierwszy raz w życiu spotkałam się z kimś znanym tylko z netu). Myślałam że się trzeba będzie poznać, a czułam się w joli towarzystwie zupełnie naturalnie (jak byśmy się znały od dawna)

 

Załączniki

  • IMG_3720.jpg
    IMG_3720.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 65
  • IMG_3722.jpg
    IMG_3722.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_3723.jpg
    IMG_3723.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_3733.jpg
    IMG_3733.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_3734.jpg
    IMG_3734.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 64
  • IMG_3736.jpg
    IMG_3736.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_3738.jpg
    IMG_3738.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 63
  • IMG_3739.jpg
    IMG_3739.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 65
  • IMG_3740.jpg
    IMG_3740.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 62
  • IMG_3742.jpg
    IMG_3742.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 59
Do góry