reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

martalis,super chlopak i jaki rog ze slodyczami,zazdroszcze;-) mamamatysia,ja w wieku 21 lat jeszcze dzieciak bylam:-);-) moja Dunia tak ssie te paluszki ze myslalam ze sie uderzyla a co sie okazalo,ze ma malinki na piastkach:-D,a co do kota to moglby byc niemily. Za niedlugo do lekarza sie wybieramy,juz sie troszke denerwuje,taka sobie panikara jestem:zawstydzona/y:
 
reklama
Czołem dziewczęta :-):-):-)

Meldujemy się wolne od grzechu pierworodnego :-D
Wszystko super, imprezka udana, Lilanka nie wydała nawet głosu podczas chrztu i całej mszy (tylko się rozglądała i jak stwierdziła ciocia - zrobiła dokładną listę obecności :-D ) no i najważniejsze - to ten kamień który spadł z serca Lilii prababci (mamy mojej mamy), która odchodziła już od zmysłów na myśl o nieochrzczonej jeszcze prawnuczce :rolleyes2:

Zaraz zamieszczę trochę fotek na zdjęciowni i muszę też wziąć się, usiąść i nadrobić Wasze weekendowe skrobanie :tak:

Buziole :happy2:
 
wiem że Wam strasznie truję..ale mnie te rączki strasznie denerwują..i mam znowu pytanie:rofl2:
jak myślicie uczyć Kasię ssać smoczka (narazie odruch wymiotny) czy przeczekać???
 
nina- moj kubus tez strasznie sie slini tak ze nieraz musze zmieniac body bo je zaslini a co do smoczkow to mojkubus ma go od urodzenia i uwielbia go jest to jego uspokajacz i najlepsza zabawka z jaka zasypia , wypluwa kiedy juz mocno spi.. a piatskki tez sobie wklada do buzki .. ale ani z tym ani z tym nie zamierzam nic robic.. samo przejdzie .. co do uczenia - hmm smoczek to dobry uspokajacz:)
 
Confi, u mnie z tym mlekiem to raz gorzej raz lepiej, czasem wystarcza mu tylko jeden cycek ;-) a pijesz jakieś ziółka? mi właśnie znajomi przywieźli Fito-mix, Herbapolu, więc będę je sobie piła (dziwna sprawa z tymi ziołami... niby mlekopędne, a na opakowaniu pisze że tego nie udowodniono, mało tego pisze żeby niestosować jak sie karmi piersią - chyba że lekarz zaleci inaczej :baffled:)

odebrałam dziś chustę :-D:-D:-D (Confi ty też dostałaś taką małą śmieszną pacynkę?) postaram się wieczorem potrenowac wiązanie na jakieś dużej maskotce, jutro mąż ma wolne to pomoże mi przy wiązaniu Marcelka :tak:

kurde synek płacze, musze lecieć... reszte popisze potem
 
Confi, u mnie z tym mlekiem to raz gorzej raz lepiej, czasem wystarcza mu tylko jeden cycek ;-) a pijesz jakieś ziółka? mi właśnie znajomi przywieźli Fito-mix, Herbapolu, więc będę je sobie piła (dziwna sprawa z tymi ziołami... niby mlekopędne, a na opakowaniu pisze że tego nie udowodniono, mało tego pisze żeby niestosować jak sie karmi piersią - chyba że lekarz zaleci inaczej :baffled:)

odebrałam dziś chustę :-D:-D:-D (Confi ty też dostałaś taką małą śmieszną pacynkę?) postaram się wieczorem potrenowac wiązanie na jakieś dużej maskotce, jutro mąż ma wolne to pomoże mi przy wiązaniu Marcelka :tak:

kurde synek płacze, musze lecieć... reszte popisze potem
Nie ja nie piję nic na laktację...mam w domu Hippa natal ale zostawiłam go sobie jak faktycznie bedzie problem z laktacją. Ja też dostałam pacynkę :-D żółtą. Dami lubi na nią patrzec ...żółty to chyba jego ulubiony kolor ;-)
życzę powodzenia w motaniu i nie przejmuj się pierwszymi niepowodzeniami. Aha dobrze by było chuste wyprać i rozmiękczyc w płynie do płukania...no i wyprasować , to dodatkowo zmiękcza włókna. Nie mogę się doczekac Twojej pierwszej fotki w chuście.Jakbys miałą jakieś pytania to pisz śmiało :tak:
 
nina- moj kubus tez strasznie sie slini tak ze nieraz musze zmieniac body bo je zaslini a co do smoczkow to mojkubus ma go od urodzenia i uwielbia go jest to jego uspokajacz i najlepsza zabawka z jaka zasypia , wypluwa kiedy juz mocno spi.. a piatskki tez sobie wklada do buzki .. ale ani z tym ani z tym nie zamierzam nic robic.. samo przejdzie .. co do uczenia - hmm smoczek to dobry uspokajacz:)

Wypisz wymaluj mój Miłoszek, uwielbia smoka, teraz konkurecja dla smoka stały się paluszki:-Dmlaszcze przy tym i ślini sie niemiłosiernie.

Nina-ja podobnie jak tikanis nic z tym nie robie, to taki okres w życiu niemowlęcia, poznaje siebie, za niedługo zaczną nasze szkraby palce u nóg ładować do buzi:-)Mogłybyśmy sie martwić jakby dzieci były starsze i jeszcze ssały palce.Pozostaje nam czekać aż dzieci z tego wyrosną
 
Barmanko- też dostałam dzisiaj chustę:-).
Rapalu naturalny
Niestety jest troszkę za długa(na stronce podają zawyżone rozmiary)ale jutro wędruje do krawcowej.
Filip zadowolony."Przenosiliśmy" dzisiaj pół dnia.Niestety "kieszonka"mu nie odpowiada,za to od razu polubił "podwójny krzyż". Z"kieszonką będziemy próbować metodą małych kroczków możne mój uparciuch się przekona:sorry2:.
Poza tym byliśmy dzisiaj na drugim szczepieniu.Skarbek nawet nie "miauknął" przy 6w1 za to rotawirusami pluł.Pokłóciłam się z pania doktor , bardzo się ciesze, że wracamy do naszego "starego" pediatry mimo, że bedziemy musieli dojeżdżać 15 km.
Aneteczko,Tikanis-Dobry smoczek nie jest zły;-)
 
reklama
Cześć mamuśki:)
Mój Kacperek ma trzy i pół miesiąca i na szczęście chowa się cudnie. Zauważyłam, że coraz częściej chce być noszony na rękach, a co najgorsze to i spacery kończą się bardzo podobnie. Kacperek nie chce poprostu leżeć w wózku, woli być na rączkach i oglądać wszystko wokół. Od kiedy mogę sadzać go w spacerówce?
 
Do góry