reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
a mój to sika i pierdzi w wanience :sorry2::szok: jeszcze tylko kupska nie uwalił :dry:
a powiem wam że synek takie śmierdale puszcza że szok :rofl2: czasem myślę że on kupę zrobił, lece na przewijak a tam sucho :-D

któraś z mam pytała się o smoczki, mój nie ssie smoka. mam nadzieję że już mu nie będę zmuszona by u podać ;-)

mamamatysia, chusta super, a jaki masz kolorek? (ten jasny co podałaś linka?) też czytałam o niej wiele pozytywnych opinii, ale zdecydowałam się na tańszą, bo raz - nie wiem czy synek ją polubi, dwa - nie wiem czy ja dam radę ;-) więc nie chciałam ryzykowac z droższą...
ja oczywiscie też bym chciała mieć córeczkę, ale mój mąż jest "genetycznie spaprany" :-p:-p same samce się u niego rodzą :happy: ale próbować będę, a jakże. jak na razie to szantażuje go że musi mi podpisać papier mówiący o tym że jak kolejne dziecko będzie chłopak to do końca moich dni będzie płacił mi odszkodowanie :-D:-D

futuremom, mój Marcelek od wczoraj jest w spacerówce, ma właśnie siedzisko opuszczone tak na pi razy oko 30 stopni...
 
jak na razie to szantażuje go że musi mi podpisać papier mówiący o tym że jak kolejne dziecko będzie chłopak to do końca moich dni będzie płacił mi odszkodowanie :-D:-D

hi hi hi barmanka, Ty to mnie rozbrajasz!! :-D:-D:-D

nie zapomnij dodać jakiejś klauzuli na wypadek bliźniaków (płci męskiej oczywiście):-D:-D:-D
 
Mój synek to nawet kupę zrobił w wanience:szok:tak mu sie błogo zrobiło:-D
Ja dziś wypróbowałam fotelik i mały był względnie grzeczny. Też chiałabym go już wozic w spacerówce(w foteliku jakiś taki skulony jest)ale on tak śmiesznie wygląda, taki malutki w spacerówce się wydaje.
Poza tym moja spacerówkę nie da się odwrócić przodem do mnie, więc lipa:baffled:Nie pomyślałam o tym kupując wózek, a teraz by sie przydało.
 
nie zapomnij dodać jakiejś klauzuli na wypadek bliźniaków (płci męskiej oczywiście):-D:-D:-D
no to pojechałaś ostro:sorry2: :szok:
o tym nie pomyślałam :confused:.....

czasem, jak mąż bardzo mi dokucza, i mówi że kolejne to na pewno będzie chłopak to mu mówię że podmienie sobie w szpitalu na dziewczynkę :-D:-p na co mąż spod łba do mnie mówi "weśśśś ja to czasem nie wiem kiedy ty żartujesz a kiedy mówisz poważnie" :rofl2:
 
czasem, jak mąż bardzo mi dokucza, i mówi że kolejne to na pewno będzie chłopak to mu mówię że podmienie sobie w szpitalu na dziewczynkę :-D:-p na co mąż spod łba do mnie mówi "weśśśś ja to czasem nie wiem kiedy ty żartujesz a kiedy mówisz poważnie" :rofl2:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
aż mi łezki ze śmiechu poleciały!!!
 
Barmanko-Chusta ta sama co linku.W rzeczywistości kolorek naturalny(taki lniany) bo na zdjęciu wychodzi bardzo jasny.
M&m's-Podoba mi się pomysł z klauzulą:-):-D:-)
Aneteczka-U nas "wanienkowa" kupka też była i to nie raz:sorry2:.No ale co zrobić,koreczkiem tyłeczka nie zatkamy:sorry2:.
 
reklama
A co z leżaczkami dla niemowląt? Czy któraś z Was już je wprowadziła, i czy w ogóle...ja prawdę mówiąc wsadziłam mojego brzdąca do takiego wibrującego leżaczka jak miał miesiąc...do teraz w nim sobie siedzi...a jak przysypia to kładę szybciutko do łóżeczka.
 
Do góry