reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witajcie,u nas dzisiaj kolejny marudny dzien,niestety:-(jestem troszke padnieta i nie bardzo wiem o co chodzi,zwalam moze na zabki bo piesci non stop w buzi ale cos za wczesnie mi sie to wydaje:no:pewnie kaprysy mlodej damy:-D malinka,tak udalo mi sie wkleic sowaczki,nie wiedzialam ze to takie proste:tak:a kombinowalam jak kon pod gorke:-D:-D:-D anateczka,ja mam mate tiny love,jest fajna,kolorowa i mala przynajmniej na chwilke jest spokojna,ponizej fotka:-)
 

Załączniki

  • Naduśka 452.jpg
    Naduśka 452.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 44
  • Naduśka 453.jpg
    Naduśka 453.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 52
My mamy Tiny Love, ale konkretnie jak się nazywa to nie powiem - dostaliśmy ją w prezencie po synku kuzynki mojego P. Ma wiszące zabawki, ale i takie słonko, które świeci i gra cały czas.

Jeśli można wiedzieć, ile płaciliście za chrzest maluszków?
 
Jola mam nadzieję, że wszystko dobrze z Twoją Amelcią!
A co do Twojej wagi :szok: ile masz wzrostu? Ja ważę 50kg i wszyscy mówią, że jestem strasznie chuuuuuda! Ale co dopiero Ty?!?! Ja mam 170cm.
 
Kaatharina
My płaciliśmy 150 pln. Tak sobie zażyczył nasz ksiądz jak zapytaliśmy ile :confused2:

Roxy31
Jak zauważysz błąd w swoim poście możesz go edytować i poprawić :tak: PS Fajna mata i mała też fajna :-)

aneteczka
Jeśli mogę doradzić w sprawie maty, powtórzę to o czym już kiedyś pisałyśmy. Warto w takową zainwestować, bo im więcej bajerów tym dziecko ma lepszą frajdę, ewentualnie można kupić tę tańszą i nawieszać dużo interaktywnych zabawek. Ale to suma sumarum wychodzi nawet drożej :sorry2:

tikanis
Masz genialną mamę :yes: Wyczarować takie cudo, szok. Ten strój jest jak z maszyny, nie wiem jakie trzeba mieć zdolności żeby samemu coś takiego ręcznie zrobić. Podziwiam i gratuluję :tak:
 
Aha, dodam, że na stojak można przyczepiać różne zabawki gdy te się znudzą. Dodatkowym atutem jest to, że stojak jest drewniany - ekologiczny. Gabrysia jest zachwycona :-)
 
reklama
mamstud - mam taką samą mate i jest bardzo fajna. Ten stojak tez jest super ale w naszej ikei go nie widziałam. Muszę poszperać na stronie internetowej bo bardzo lubię takie zabawki :-)
 
Do góry