reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Kurczę, przeraziłyście mnie trochę dziewczyny tym całym wymazem :-( 3 dni do terminu mi zostało, a pierwszy raz o czymś takim słyszę. Mam dobrego lekarza, do tej pory nie miałam na co narzekać, więc czy to możliwe, żeby po prostu o tym wymazie zapomniał? A co jeśli już za późno? :-(

patusiaaaa85 myślę, że moja chęć urodzenia zwycięży nad strachem i jednak wypróbuję to wino, zresztą zobaczę co mi jutro lekarz powie :-)
 
reklama
Witam wszystkie majóweczki przeczytałam teraz o tym paciorkowcu i przyznam że wcześniej nie miałam o tym pojęcia, jak również o tym że robi się wymaz. Jestem w szoku bo jakieś dwa tygodnie temu miałam jakieś zakażenie i dostałam jakieś antybiotyki dopochwowe, niby przeszło ale teraz jestem trochę w strachu czy napewno jest tam czysto.
 
Witam majóweczki.
Dziś widze znów ten ciężki temat wymazów. Ja od mojej gin dostałam w ciemno globulki które w razie czego wybiją to co będzie nie tak i długo się zastanawiałam czy je brać no ale w końcu stwierdziłam, że wezmę bo nie widze innego wyjścia z tej sytuacji. Jutro będe dzwonić po labortatortiach i pytać czy można u nich zrobć taki posiew. Tylko nie wiem czy to ma sens jak bym miała sama to sobie pobrac do badania. Ech ciężkie to życie ciężarówek:tak:
Miłej nocki życzę i ja już uciekam do wyrka papa
 
hej
Bazylia te skurcze w pachwinach tak jakby Tobie ktos igle wbijal?mnie rowniez od kilku tygodni to sie objawia to wynik dzialania hormonow i zupelnie to jest normalne czesem az chodzic nie moge a inny bol w okolicach miednicy to znak ze sie rozszerza i przygotowuje do porodu normalnie 2 lub 3 dni przed porodem to z kolei wiem od kolezanki ...trzy porody przechodzila wiec mysle ze moz\na jej zaufac ale ii tak kazda ciaza jest indywidualna bbardzo!!!!!1
pozdrawiam i powodzenia!!!
 
hej
Confi a jaka mam gwarancje zer jak zrobili mi wymaz miesiasc przed terminem i niby wszystko ok ze nie zlapie czegos w miedzyczasie????tak naprawde to musialabym codziennie robic wymaz zeby miec pewnosc!!!!!wlasnie tego sie boje!!1
chcialam isc na bsen ale wolre nie ryzykowac.......tak samo kapiel w wannie czy mozna?sama nie wiem na co jeszcze uwazac gdzie sie moznsa tym zarazic?zero sexu?bo przeciez moze maz roznosi?
co myslicie?
 
ojjj masakra 2 godziny nadrabialam wszystkie posty..... ale mnie nastraszylyscie..... ja nigdy zyciu o czyms takim nie slyszalam i pewnie nic bym nie wiedziala gdybym dzisiaj nie poczytala tutaj.... chociaz i tak mi to nic nie da bo w irlandi nie badaja ginekologicznie przez cala ciaze i tym bardziej nie robia wymazow.... no i teraz sie bede martwic do samego porodu no ale coz... takie zycie.....
a tak w ogole to gratuluje wszystkim mamusiom rozpakowan!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alez wam zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!!! sory ze nie kazdej z osobna tylko tak grupowo ale za duzo sie was rozpakowalo podczas mojej nieobecnosci.......
no i zycze powrotu do zdrowia Pauli.... po przeczytaniu jej posta to az mi sie slabo zrobilo... wspolczuje :(
postaram sie juz was na tak dlugo nie zostawiac bo normalnie glowa mala ile trzeba nadrabiac
slodkich snow ... moze jest jeszcze ktos kto nie spi jak ja hihihhii
 
o chyba jestem pierwsza :-), wczoraj cały dzień miałam skurcze, ale nie zdecydowałam sie pojechać do szpitala, w nocy tez brzuszek mi twardniał, a mała szaleje..... najgorsze jest to, ze te skurcze nie sa takie bolace i sama nie wiem co mam robic, bo mam ich kilkanascie w ciagu godziny:confused::confused::confused: ja chyba zgłupieje :baffled:
 
Witajcie majóweczki!
ja byłam wczoraj u gin i mala waży 2900 w 38tc, będzie długa i szczupła, bo ma mały brzuszek. Na KTG serce jej waliło szybciutko, tylko, ze się wierciła- łobuz. Ale co najważniejsze, na KTG nie było skurczy, szyjka długa a dr kazał się umówić na 18, bo do tego czasu na pewno nie urodze.... zgroza... lece na BrzydUlke. Do zobaczonka
 
reklama
Witam:)

Ja nadalw dwupaku i niech tak na razie zostanie:tak:tak chciałam już rodzić, a jak dowiedziałam sie że maluszek waży tylko 2700gr w 37tydz i 3 dni, to niech on jeszcze te 2 tygodnie posiedzi, przynajmniej żeby miał tak z 3 kg.Bardzo mnie niepokoi ta waga, że on taki chydziutki. Ja przytyłam 16kg,a dzidzia jakoś specialnie sie nie wypasła:blink::sorry2:Mąż śmieje sie , ze to ja mu wszystko co najlepsze zabieram;-)
 
Do góry