reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Katarzynak, na Twoim miejscu zmieniłabym od razu lekarza rodzinnego! Co za cham, nie jego sprawa czy chodzisz prywatnie czy na nfz do ginekologa. Mogłaś np. symulować i wtedy dałby Ci skierowanie, a Ty powiedziałaś uczciwie o co chodzi i tak Cię potraktował. To jest normalnie skandal, przecież to Ty jesteś tak jakby jego klientką i to jemu powinno zależeć, żebyś Ty była z niego zadowolona. Ja mam na szczęście bardzo fajną lekarkę rodzinną i wiem, że by mi przepisała. Jak miałam po szpitalu skierowanie na zastrzyki tylko jakiejś pieczątki brakowało to nie było żadnego problemu. Teraz akurat nie muszę przepisywać skierowań, bo z pracy mam wykupiony pakiet w prywatnej przychodni i tam robię badania i też nie płacę. A swoją drogą to też jest bez sensu, bo w końcu po to do cholery płaci się składki, że nie powinno być różnicy czy skierowanie jest od lekarza z prywatnego gabinetu czy z państwowego. Ale tak to jest jak jest monopol czyli tylko i wyłącznie nfz, jakby była jakaś konkurencja to lepiej by o nas dbali.
 
reklama
Witam dziewczynki,

Kochane co ja przezywam, zachorowalam:wściekła/y::zawstydzona/y:. Wlasciwie na szczecie nie mam kataru tylko czasami zatyka mi sie nos ale za to paskudy bol gardla:angry:nie moge przelykac bo tak boli ani za duzo mowic...Chyba zarazilam sie od tesciowej (to juz 2 raz pod czas ciazy mam bol gardla).Ehhh..nie moglam spac w nocy bo bolalo :crazy:generalnie slabo sie czuje, mam nadzieje ze mi przejdzie jakos szybko:baffled: Jak sie budzilam w nocy to malenstwo ze mna przewracal sie i kopal, teraz chyba usnal :blink:

Ankzoc najwazniejsze ze wszystko z twoim malenstwem jest dobrze, napewno plec poznasz przy nastepnej wizycie. Ja tez pamietam jak bylam u lekarza w 17 tygodniu sie nie dowiedzialam (lekarz nie chcial powiedziec bo nie byl pewnien). Cierpliwosci kochana:blink:

Paula07 ja juz snie jaka ta plec bedzie im blizej tego USG hehe:baffled: Juz nie moge doczekac sie piatku,juz niedlugo kochana..:rofl2:

Imagination to dobrze sie zaczyna wszystko ukladac, zycze Ci tego zebys zamieszkala ze swoim razem:tak:Wtedy bys nie miala docinek brata na glowie i ty z malenstwem bys byla bliska niego. Widzialam twoje zdjecia na albumie widze kochana ze juz spory brzuszek:-D

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki majowe.Buziaki;-)
 
kokoszka- no no superancko!!!!!!!! aby do piatku!!!!!!!!! kochana to odposzywaj i wez cos na te bolace gardelko... zdrowka zycze.....

Hej zapomnialam opowiedziec jaki sen mialam okropny.... no doslownie koszmar... snilo mi sie ze ktos chcial mnie zgwalcic ochyda no az mi ciarki przeszly po plecach... az boje sie dzis zasnac... co ja mam z tymi koszmarami kurcze....
 
ankzoc cieszę się bardzo że ten mięśniak zniknoł i z dzidzią jest wszystko dobrze, dzidzie w brzuszku chyba nie lubią być podglądane:-).
Ja jestem umówiona na telefon i zaraz będę dzwonić i umawiać się na badanie USG by wykluczyć wszelkie choroby dzidzi (choć wierzę że wszystko będzie dobrze i nie dopuszczam innych myśli) .Ale tak jak kasica pisała zrobie by się uspokoić, a wczoraj czytałam artykuł że warto robić takie badania bo w zależności od choroby lekarze mogą interweniować juz gdy dziecko jest jeszcze w brzuszku.
buu nie chcę o tym mysleć.
Kochane ja całą noc nie spałam , bolał mnie tak dziwnie brzuszek i myślałam od czego i co się dzieję. kolejna nocka będzie bezsenna.
/Buziaczki kochane duże dla Was.
 
acPrzepraszam ,że się nie udzielam, i nie odpisuję ale mam taką niechęć do życia i dół jak czytam forum, że mam ochotę zrobić coś głupiego... nie mam z kim cieszyć się swoim stanem i brzuszkiem, i nie mogę już tego znieść a ciąża powinna być cudownym czasem dla obojga rodziców to w końcu coś niezwykłego...
na dodatek miałam dziś już wiedzieć, czy bilet jest zamówiony [za tydzień wylot] a nie wiem nic i żyję w niepewności
ps. gdzie to cholerne forum zamknięte:wściekła/y:
acha, w czwartek mam wizytę i usg bardzo się denerwuję czy nie mam rozwarcia i czy szyjka się nie skróciła... dobrze że czuję kopniaczki i wiem że dzidź zyje
 
Kochane dziewczynki z Londynu ( z Angli)
Czy wysyłałyście może paczki do polski? Ile kosztuje wysyłka paczki takiej do 5 kg np.?
Misza, ja wysylam poprzez firme, odbieraja z domu i dostarczaja pod same drzwi. Paczka, do 20 kg 15 funtow, powyzej za kolejny kilogram 0,90. Takze super oferta. Ale to jest z Londynu.
 
miksza- super... fajoskie uczucie co????
sheeppy- zapomnialam daj znac po USG... licze na to ze wszystko bedzie ok..trzym sie mala!!!
 
Lecę do mojego taty do Szkocji.. jednak się uda, właśnie zamawiam bilet..
nie wiecie może co to jest odprawa on-line? odprawa na lotnisku kosztuje dodatkowe 36 zł a będę mieć tylko bagaż podręczny
 
reklama
Sheppy odprawa on -line to jest takie cos ze mozesz sama zrobic odprawe przez internet.Nie musisz stac w dlugiej kolejce z dzieckiem-okre przedswiateczny.POwinnas miec pierwszenstwo do wejscia na poklad samolotu jak lecisz z dzieckiem.Wysokich lotow życze nie martw sie glowa do gory.
 
Ostatnia edycja:
Do góry