reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

:-)jest to odprawa bez stania w kolejce... i odprawiasz sie przez internet.... idziesz do konca i przy wejsciu do samolotu masz bilet...:-) sheeppy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misza Mozna wysylac takie paczki z polskich sklepow .Paczka do 25 kilo kosztuje jakies 20 funtow.Za nastepny kilogram 1 funt .Popytaj w Polskich sklepach na pewno mozna wyslac takie paczki;-)
 
sheepy,to wszystko zalezy,jakimi liniami lecisz.Tak ogolnie,to jest odprawa przez internet :).Kazda z lini lotniczych ma swoje wewnetrzne przepisy na podstawie ktorych dokonuje takiej odprawy.
 
sheeppy,jesli juz planujesz podroz samolotem to zorientuj sie czy nie bedziesz potrzebowala zaswiadczenia od lekarza w ktorym jestes miesiacu ciazy.Niektore linie lotnicze moga czegos takiego wymagac.Czytalam kiedys na internecie artykul o podrozy w ciazy i w nim bylo napisane,ze niektore linie nie wpuszczaja na poklad kobiet w ciazy:no:.
Trzymam kciuki za Ciebie.
Jestes bardzo dzielna!!!
 
Imagination to dobrze sie zaczyna wszystko ukladac, zycze Ci tego zebys zamieszkala ze swoim razem:tak:Wtedy bys nie miala docinek brata na glowie i ty z malenstwem bys byla bliska niego. Widzialam twoje zdjecia na albumie widze kochana ze juz spory brzuszek:-D
Jeszcze się nie zaczyna układać, to takie błądzenie we mgle, ale widać już cel, do którego się dąży :tak:;-)
Dzięki za komplement :-)

Mimo wczorajszego haftowania dziś czuje się ok. Mam humorek i energię... ALe czuję, ze chyba grypka mnie łapie, bo gardło baaaaaaardzo boli... Juz zrobiłam syropek z cebuli właśnie i będę się kurować:tak: A tata mówił: "Znów bez czapki", a ja "ciepło jest"... i mam efekty... Trzeba słuchać rodziców!!!:tak:
 
Ostatnia edycja:
sheeppy- najlepszy okres to od 18 do 25 tygodnia podrozy... na poklad najczesciej juz nie wpuszcza w 34 tygodniu ciazy wszystkie linie... ale wez zaswiadczenie od doktora w ktorym jestes tygodniu... przyda cie sie...
inmagination- no no sluchaj rodzicow!!!hihihihi
 
Kobietki kochane, ale napisałyście ;-)
Ankozc - super że dzidzia zdrowa. To najważniejsze
Sheepy- szerokich lotów, uważaj na siebie w podrózy i odpocznij i nabierz sił :-)
Maja33- fajnie masz, u mnie królują kartony ale mam nadzieję, że w poniedziałek już w nowym mieszkaniu będziemy ubierac choinkę i pakować prezenty.
Kasica212 - dobrze że nie masz zmian w oczach, tylko się cieszyć. Ja niedlugo muszę wybrać się na kontrolę i już boję się co mogę usłyszeć. W poprzedniej ciąży rozwarstwiała mi się siatkówka i miałam zmiany zwyrodnieniowe. Całe szczeście wszystko cofnęło się po ciąży. Zobaczymy jak będzie teraz.

A teraz najważniejsze :-)
Jestem już po połówkowym badaniu USG. Maluszek jest zdrowy, wszystko ma na swoim miejscu i waży 350 gram. A i ujawnił się, a właściwie ujawniła się. Na dzień dzisiejszy mamy DZIEWCZYNKĘ :-)
Mój synuś przez 20 min wpatrywał się w monitor i był bardzo grzeczny i spokojny aż lekarz go pochwalił. Mąż też opowiadał Marcinkowi do uszka co widać na monitorze. Poza tym na pierwsze pytanie lekarza, kogo mama ma w brzuszku odpowiedział że siostrzyczkę ;-)

Miłego wieczoru
 
reklama
Do góry