reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ankzoc- a tgak czekalam na wiesci!!!! widocznie nasze maluchy wola byc niespodzianka:-D, dobrze e sie nie przejmujesz:tak: moze w styczniu sie uda podejrzec:tak:
ja czuje swieta jak nigdy, bedziemy sami tylko nasza rodzinka bez obcych, choinka zywa juz w piatek bedziemy kupowac, a sztuczna mala juz jest no i szal z potrawami bigos ugotowal moj maz palce lizac az mnie brzuch boli bo tak sie obiadlam, karpia zakupilam w tamtym roku zamawialam w polski sklepie i strasznie sie rozczarowalam byl wielki, smierdzacy i trzy razy drozszy porazka w ty roku kupilam swiezotki i zamrozilam go:-), no i pierwszy raz w zyciu bede robic pierogi z grzybami i kapusta, i mase innych dan nie chce was zanudzac, planujemy isc na pasterke bo kosciol blizko no i martusia juz 2 latka ma:-), takze jeszcze tylko sniegu mi brakuje!!!!!!! ale mam nadzieje ze moze popruszy chociaz troszeczke:-)
 
reklama
ankzoc dobrze ze jesteś spokojna a maluszek jak będzie chciał to się pokaże

ja wróciłam od lekarzy, okulista stwierdził że oczka bez zmian a neurolog (pierwszy raz widziała mnie w ciąży) dała skierowanie do poradni w Bydgoszczy - jadę tam w styczniu i powiedziała że kobiety w ciąży mają pierwszeństwo i jak się jej pokarze że jestem to przyjmie po za kolejnością
 
takie czasami numerki robią te bobasy hahah , ja smiałam się do mężą że pewnie będzie dziewczynka i się zawstydział , bo dwóch facetów miało ją oglądać to co miała pokazywac, wolała pomachać ;-)
maja33- no to super, ze u ciebie już tak światecznie, ja w tym roku idę na wigilie do moich rodziców, a pózniej do tesciów, więc się objemy już sie boje na sama mysl tego obrzarstwa i wciskania :-p, no ale teraz powiem ze mi nie dobrze mam przynajmniej wymowkę hahaha. U mnie to w zasadzie święta polegają na zakupie prezentów i pewnie jakies ciasto upiekę i sałtkę zrobię do rodziców wezmimy i to wszytsko. Wiec takie slodkie lenistwo ;-)
kasica212- pewnie nic na siłe skoro taki nasz bobas tajemniczy albo uparty haha, ale już mi było szkoda mojego maluszka tak go wymęczyli i mnie też przy okazji, że pózniej siedzial pleckami obrazony i mial głowke spuszczoną. Ojejka żebyscie wiedzialy jaki to widok! Jakby naprawde sie obrazil!
Dziewczyny pomocy!!! Prezenty mam juz kupione, ale dla mojego szwagra i jego żony mamy kłopot, oni też będą mieli dzidziusia i wiedza ze to chlopak wiec kupilismy im do paczki taka fajna wyprawkę dla maluszka niebieska, wklejalam juz zdjecia w dziale szal zakupow. no ale cos bysmy chcieli im dokupic jeszcze takiego dla nich i nie mamy pomysłu :( Moze wy cos mi pomozecie???
 
Ostatnia edycja:
ankoz- szkoda ze sie nie dowiedzialas... no ale z dzidzia wszystko ok wiec to plus ogromny... a co do prezeciku nnie mam pojecia bo ja jeszcze nic nikomu nie kupilam...
 
jeszcze zapomniałam dodać, na początku lekarz powiedział mi że mam małego mięśniaka 2,5 cm srednica, a dzis go szukał, i nie mógł zanlesć, wiec stwierdział, że musiał się wchłonąć. Bardzo mnie to ucieszyło :-), bo bałam się, że może rosnąć.
 
Ankzoc, bardzo mnie cieszą dobre wieści od Ciebie!!:tak: Dobrez, że Dzidziuś zdrowy i że Twój mięsniak zniknął!!!
Ja poszłam dziś do internisty aby napisał mi skierowanie na morfologie i badanie moczu... pisałam Wam jakiś czas temu że chodze prywatnie do ginekologa i on jak zleca mi badania to nigdzie bezpłatnie nie moge ich zrobić... a to kosztuje niemało :-( Babka w przychodni powiedziała mi że moge wobec tego iść do internisty i poprosić aby on wypisał mi skierowanie na te badania i wtedy je zrobią bezpłatnie (biurokracja!!!!:angry:)... poza tym pamiętam, że kiedyś któraś z Was pisała że tak właśnie robi aby nie płacić za badania...
No ale internista przegonił mnie kijem! Powiedział, że nie jest jakas sekretarką aby mi wypisywac skierowania i że to mój wybór że chodzę prywatnie do ginekologa i że mogłam chodzić na nfz to wtedy bym miała za darmo badania :wściekła/y:
Odechciało mi się już chodzić do tych lekarzy... żeby nawet głupiej mofologii za darmo nie można było zrobić!!!ech, szkoda gadać... humor mam przez to coraz gorszy...
Maja, zazdrosze Ci świątecznej atmosfery... ja dziś kupiłam śledzie ale w ogóle nie chce mi sie ich robić... dziwne bo zawsze lubiłam takie przygotowania no i uwielbiam gotować :confused::baffled: Jakiś parszywy nastrój mnie ogarnia, ech:-(
 
katarzynak- no chora biurokracja... jacy chorzy ludzie wiesz ja tez w polsce chodzilam prywatnie do gina ale on zawsze wystawial mi zlecenia badan panstwowo bo przyjmowal tez w przychodni wiec nie mosialam placic za badania...
 
katarzynak- no chora biurokracja... jacy chorzy ludzie wiesz ja tez w polsce chodzilam prywatnie do gina ale on zawsze wystawial mi zlecenia badan panstwowo bo przyjmowal tez w przychodni wiec nie mosialam placic za badania...
No i tak powinno być... Mój ginekolog też pracuję w szpitalu państwowym ale skierowanie na badania daje z pieczątką gabinetu prywatnego więc muszę robić takie akcje... szkoda gadać:-(
 
reklama
No i tak powinno być... Mój ginekolog też pracuję w szpitalu państwowym ale skierowanie na badania daje z pieczątką gabinetu prywatnego więc muszę robić takie akcje... szkoda gadać:-(
to moze go popros niech ci daje z pieczatka szpitala... powiedz ze nie masz za tyle kasy na te badania... a wiem ze tak moga robic bo mam swoj przyklad... zagadaj moze sie zgodzi.....
 
Do góry