reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

also ja miałam mieć usg w środę, ale z racji że byliśmy w czwartek to mam dopiero 8.01 połówkowe - to sobie darujemy

anecik powodzenia !!!

ladygab podziwia Cię za Twój upór i wiare w drugą osobę, u mnie alkohol od razu skreśla z bliższych znajomych, a co powiedziec o partnerze
 
reklama
Madienko-ciesze sie ze tesciowa odzyskala przytomnosc miej nadieje, bo warto moj dziadek w wieku78 lat mial zawal i sparalizowalo go calkowicie po tym i tez odzyskal przytomnosc po pewnym czasie i jak mowisz tez roszal tylko palcami po ciezich cwiceniach i w koncu po kilku miesiacach(okolo6miesiecy) sukcesywnie wydrowial i normalnie mowil i chodzil, wiec trzeba wieryc ze wszystko bedzie dobrze a przeciez twoja tesciowa napewno jest mlodsza i ma okolo60lat:tak:, wierze ze jeszcze jest ci ciezko ale mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej i w przyszlym roku bedziesz cieszlya sie malenstwem w brzuszku:tak:

Kasica212- achto super z mieszkankiem jak po babci to pewnie mozna remontowac pomalutku jak pozwola na to finanse:-)

Okruszku- GRATULACJE ruchow dzidziusia ze juz wyczulas super uczucie co nie:-D

ladygap- ja tez cie podziwiam za wiare w czlowieka, moj maz to czlowiek o niesamowitym spokoju i nawet nie wyobrazam sobie zeby podnusl glos a co dopiero kopnal psa:-(, ale wierze ze bedzie dobrze

Liliann-kochana duze przytulanie dla ciebie i mysle ze skoro dzis jest na wszelki wypadek to jutro na 100% wyjdziesz:-), dbaj o siebie dzielnego masz meza:-) dwie dziewczynki i to calkiem male i widzisz daje sobie swietnie rade moj M tez taki np nie chce zeby moja mama przyjechala zaraz po porodzie do nas tylko miesiac poznie, bo sami sobie damy swietnie rade i on wszystko bedzie robil:-D, ale wiem ze damy :-p tylko mi sie teskni za mamcia:-)


u nas niezbyt cieplo tzn pochmurno wrr...
 
Okruszek.emi ale się ciesze zę czujesz już maleństwo, jesteśmy prawie w tym samym tygodniu, ja też czekam z niecierpliwością na kopniaczki już nie mogę się doczekać.
Buziaczki i miłego dnia dla wszystkich mamusiek.:-)
 
sheeppy- co za bezlitosni ci doktorzy... oszaleli chyba...tak meczyc male dziecko... to jakis wariat az szkoda gadac... sama bym mu cos z checia zszyla!!!!!
okruszku- gratulacje strasznie sie siesze ze juz czujesz malenstwo... buziak...
liliann- trzym sie moze jutro sie uda... buziaki i szybkiego powrotu do zdrowka...
anecik- powodzenia mala u tej internistki
 
also- napisz koniecznie co po wizycie...

Dziewczyny u mnie dzis spokojnie w piatek mam wizyte na umowione USG nie moge sie doczekac... postanowilam ze razem z synkiem gdy w weekendy moj M jezdzi do pracy my bedziemy jezdzic na basen to chociaz wtedy sie wyszaleje a ja odpoczne i sie zrelaksuje... co myslicie??? bo ja juz nie mam pomyslow na rozne zabawy... a tam sie wybiega...
 
Cześć Dziewczeta!
Okruszek.emi, przykro mi bardzo, że krówki nie wyszły :zawstydzona/y:Ja gdy robiłam pierwszy raz (z innego przepisu) to też jedliśmy je łyżeczką ;-). Teraz jakoś zastygły i pokroiłam je na cukierki, nie mniej trzeba je pakować najpierw w celofan a potem w papier bo w samym papierze się przylepiają... w końcu to ciągutki... Ale w sumie też nie wiem czy bedze jeszcze kiedys je robić bo chyba za dużo roboty a efekt nie jest pewny...
Poza tym gratuluje pierwszych ruchów!:-)
kasia1208, gratuluję zdanego egzaminu!!!!:tak::tak::tak:

kasica212, napisz czy w KDT jest jakieś stoisko z ubraniami ciążowymi??? Ja w weekend naszukałam się spodni ciążowych ale nic nie znalazłam... na poza jeansami w `Pepku Swiata` ktore kosztowaly 350 zl :szok: Jedna pare spodni kupilam sobie jakis czas temu w Galerii Ursynow w sklepie `Be` i sa bardzo wygodne... chciałam teraz też coś podobnego kupić... Bluzkę wychodze jesienią też widziałam w sklepie właśnie na ursynowie ale była tylko jedna XL i nie kupiłam :-(
Sheeppy, rany, bardzo mi przykro z powodu synka!!! Pewnie nie piszesz szczegółów dlatego, że nie ma wątku zamkniętego... ale jeśli będziesz mogła napisac coś więcej to koniecznie napisz bo czekamy z niecierpliwością... Myśle o Tobie ciepło!!

Magda84, trzymaj się ciepło!!! Mam nadzieję, ze Twoja teściowa szybko dojdzie do siebie.:tak: Duzo zdrowia dla niej!:tak:

LILIann, cały czas trzymam za Ciebie kciuki, żebyś jak najszybciej wyszła do domu!! Staraj się nie denerwować, z maluszkami jest wszytko dobrze! Ściskam ciepło!!!:tak:

A ja dziś odbieram wyniki posiewów, mam nadzieję, że wszytko będzie dobrze. Brzuch wczoraj już bolał mnie mniej, może dzięki temu, że biorę ten duphaston... szykuję sie powoli do Świąt ale jakoś nie czuję Świątecznej atmosfery :-( Może to pogoda... ogólnie mam jakiś kiepski nastrój... może to przez wizytę u tesciów... jakoś nie czuję sie swobodnie w ich towarzystwie... Poza tym teściowa powiedziała, że brzydkie imie planujemy dać dziecku....(Podoba nam sie imie Maksymilian), że nie jest polskie, że nie pasuje do nazwiska i ze nie ma zdrobnienia... i że w ogóle ona nie zna nikogo kto by się tak nazywał:zawstydzona/y::-(
 
kasica212, napisz czy w KDT jest jakieś stoisko z ubraniami ciążowymi??? Ja w weekend naszukałam się spodni ciążowych ale nic nie znalazłam... na poza jeansami w `Pepku Swiata` ktore kosztowaly 350 zl :szok: Jedna pare spodni kupilam sobie jakis czas temu w Galerii Ursynow w sklepie `Be` i sa bardzo wygodne... chciałam teraz też coś podobnego kupić... Bluzkę wychodze jesienią też widziałam w sklepie właśnie na ursynowie ale była tylko jedna XL i nie kupiłam :-(

jedno stoisko na pewno bo w nim kupuje w alejce C tylko nie powiem Ci jaki numer, ale na przeciwko(po skosie) bielizny która jest w C29 a drugie stoisko kiedyś rzuciło mi się w oczy ale teraz nie mogłam go znaleźć :-( Spodnie pierwsze kupiłam za 110 a teraz cieplejsze eleganckie za 130 - więc ceny przystępne a wybór jest duży i różnoraki ;-) Udanych zakupów :-):-)
 
Kasica, dzięki za info, pewnie wybiorę się tam w tym tygodniu :tak:
Dzwoniłam własnie do przychodni czy są już wynki moich badań ale okazało się że na razie jest tylko 1 wynik... troche sie martwie bo jesli nie ma bakterii to oni wyniki przesyłają wcześniej a jeśli są to czekają z podaniem wyników tydzień :zawstydzona/y: mam nadzieje ze nie bede musiała brać antybiotyków :no:
 
reklama
hej dziewczyny jak pisałam wczesniej dziś byłam na usg z moim mężem, strasznie wszyscy czekaliśmy na to czy maluch dobrze się ułoży i dowiemy się co będziemy mieć, no ale niestety dzidzia nie chciała odkryć swojej tajemnicy, i w najlepsze siedziała na pupie machała rączkami, nożkami, pomimo tego, że lekarz bardzo chiał odwrócić i męczył je trochę- maluch był uparty :( No ale trudno, kolejną wizytę mam 14 stycznia i mam nadzieję, że może wtedy się dowiem chociaż już się nie nastawiam, najważniejsze , ze jest wszytsko ok. ;-)
 
Do góry