reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

idę do wc, patrzę a na majtkach krew :szok: :-:)-:)-( nie wiem, co to może oznaczać na tym etapie, skąd to plamienie nagle :szok:

postaram się nie denerwować.. już tyle złego maleństwo spotkało i póki co rosło zdrowo... wizytę mam dopiero w następny czwartek :dry:
 
reklama
sheeppy ale krew to na pewno nic dobrego przyspiesz może lepiej tą wizytę u lekarza a jak będzie trzeba to jedź na pogotowie...życzę zdrówka
 
Hej dziewczynki

Paula7 czytalam ze masz wizyte 19.12 to tak jak ja:-D mam nadzieje ze poznam juz wtedy plec malenstwa:confused:

Apropo plci ja chcialam od poczatku chlopca razem z moim N, ale teraz cos czuje (i nawet troche chce) ze to dziewczynka:dry:zobaczymy, oby zdrowe bylo:blink:to nasze pierwsze dzieciatko wiec najwazniejsze jest dla nas jego zdrowie:tak:i pewnie jak dla kazdej mamy! Strasznie zescie sie panny rozpisaly przez ten jeden dzien, nie wszystko zdarzylam przeczytac ale wiekszosc tak:tak: Widze ze juz swiatecznie sie robi, ja mieszkam za granica (w Grecji) i w tym roku nie bede mogla sie wybrac do domku na swieta:baffled::-(bo mamy nowe mieszkanie na glowie, slub cywilny bierzemy w styczniu, mamy sporo na glowie generalnie. Codziennie latam po miescie i cos zalatwiam,wybieram, dzisiaj wybralam sukienke do cywilnego a takto glazura teraktota meble, do tego wieczne dyskusje co gdzie i jak:no:ehhhh...kochane juz bym chciala polowe marca i miec z glowy (mieszkanie odbieramy polowa luteego lub pod koniec). Mam nadzieje ze uda mi sie troche wypoczac przed prodem, jak tylko dowiem sie 19.12 plec zaczne kupowac rzeczy bo potem mam tez bieganie za meblami.:angry: z jednej strony to meczace a z drugiej to takie fajne robic swoj koncik:tak:hehe...
Ja swieta tutaj, a ze grecy 24 ,25,26 nic nie robia(daja sobie prezenty i jedza kolacja a'la wigilia 31 na 1 czyli w nowy rok), to bede musiala cos sama zrobic jakas namiastke wigili. Mieszkam w miejscowosci gdzie jest zarowne morze jak i gory.Morze widze z okna, wiec dziwne dla mnie sa swieta z palmami i ze sloncem i cieplem (chociaz dzis sie ochlodzilo):confused: To moje pierwsze swieta Bozo Narodzeniowe tutaj:szok: rok temu pojechalismy do Polski:tak::-D na szczescie mamcia przyjezdza 2.01 wiec przynjamniej poslucham o potrawach no i oczywiscie cos przywiezie:)

Lilian bardzo mi przykro ze zachorowalas i ze jestes w szpitalu, przebywanie w nim jest bardzo dolujace:-(ale nic sie nie martw kochana dasz rade dla swoich blizniaczkow kochanych:tak::-Di nie przejmuj sie glupimi rurami pielengniarkami one sa zazdrosne i zawsze musza dopiec jak widza ze niektorym sie zycie uklada:no::wściekła/y:sama mialam z taka do czynienia u mojego gina, ma taka nowa pizdzie pomocnice co ja systematycznie moj N sprowadzil na ziemie:crazy::angry:bo takie to tylko sie szarogesza...Olewaj ja !!! duzo zdrowka dla Ciebie i dla malenstw:blink::-D

Pozdrowienia dla wszystkich mamus
 
sheeppy- sloneczok tobie to juz problemow za wszystkich przybywa... szybciutko do lekarza nie chce krakac ale ostatnio ogladalam program na tv o wczesniakach az mi sie wkrecilo a pozniej jeszcze patrzylam na you tub...
kokoszka- superancko moze obydwie dostaniemy wspaniale wiadomosci po badaniu na swieta... tylko staraj sie biegac po woli... kurcze zazdroszcze ci tej grecji.... bo ja mieszkam w UK i tu ciagle ponuro...
 
sheepy.. uwazaj na siebie... proszę. bo ja do was dziewczyny już bardzo się przywiązałam. naprawdę. mimo że nie bardzo na mnie uwagę zwracacie to i tak cieszę się ze trafiłam na to forum. i tak dziekuję wam za wszystko.
 
hej dziewczyny, na tvn style leci fajny programik Mamo to ja codziennie o 13.30 polecam- własnie oglądam
hej czesc dziewczyny
dawno mnie tu nie bylo ciezko nadrobic tyle tematow ale staram sie!!!!
Tez ogladalm juz pare razy ten program i jest bardzo fajny rzeczywiście!!!!pozdrawiam zdrowka i buziaki dla wszystkich!!!!!
 
reklama
Sheeppy zadzwoń do lekarza albo na pogotowie niech Ci powiedzą co masz zrobić i zobacz czy jeszcze plamisz. Będzie dobrze kochana , wszystkie jesteśmy z Tobą.


Kochane a co do zakupów , byłam dzisiaj w Smyku i zakochałam się w tych maleńkich ciuszkach, juz chciałam kupować ale zaczne w styczniu robić już zakupy dla dzidzi. Nie mogę się już doczekać.
Buziaki.
 
Do góry