reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Ankzoc - X -landera kupiłam jako drugi wózeczek dla mojego synka i była to już spacerówka ponieważ poprzednia miała za waskie siedzisko po zdemontowaniu gondoli.Jestem bardzo zadowolona z niego radzi sobie z każdą nawierzchnią pompowane koła amortyzują wstrząsy a samo siedzisko obszerne dziecko ma dużo swobody ruchowej, wielostopniowa regulacja nachylenia siedziska aż do leżacej - bo są pasy. Cięzka jest więc zazwyczaj schodziłam z nią i z synkiem na 2 razy z drugiego piętra, a nie dawno odkryłamze w bloku mam mozliwosc skorzystania z suszarni i tam bede parkować. teraz dokupiłam gondolę. Wiesz sądze ze duzó zależy od tego jak długie sie urodzi dziecko i do wtedy posłuzy gondolka jest to tak mniej wiecej 5-6 mcy. nasz synek szybko podnosił sie sam w gondoli wiec ja opuścił w 5 miesiącu. jak bedziesz miała jeszcze jakieś pytania chetnie odpowiem natomiast polecam ten wózeczek z całego serca mimo ze cieżki jego inne zalety przewyszają ten fakt !!!!
 
Ankzoc - X -landera kupiłam jako drugi wózeczek dla mojego synka i była to już spacerówka ponieważ poprzednia miała za waskie siedzisko po zdemontowaniu gondoli.Jestem bardzo zadowolona z niego radzi sobie z każdą nawierzchnią pompowane koła amortyzują wstrząsy a samo siedzisko obszerne dziecko ma dużo swobody ruchowej, wielostopniowa regulacja nachylenia siedziska aż do leżacej - bo są pasy. Cięzka jest więc zazwyczaj schodziłam z nią i z synkiem na 2 razy z drugiego piętra, a nie dawno odkryłamze w bloku mam mozliwosc skorzystania z suszarni i tam bede parkować. teraz dokupiłam gondolę. Wiesz sądze ze duzó zależy od tego jak długie sie urodzi dziecko i do wtedy posłuzy gondolka jest to tak mniej wiecej 5-6 mcy. nasz synek szybko podnosił sie sam w gondoli wiec ja opuścił w 5 miesiącu. jak bedziesz miała jeszcze jakieś pytania chetnie odpowiem natomiast polecam ten wózeczek z całego serca mimo ze cieżki jego inne zalety przewyszają ten fakt !!!!
 
patusia44- dzieki za wyczerpującą odpowiedz, z tego co wiem to x-lander powiekszyl swoje gondole x-pram, które aktualnie sprzedaje. W sklepei jak z mężem próbowaliśmy nim troche pojezdzić to wydawał nam się zwrotny i nie pchało sie go ciężko. No ale teraz juz mam pełen obraz tego wózeczka i pewnie się na niego zdecydujemy, tymbardziej, ze dziadki sponsorują :-p, chcemy jeszcze do tego dokupić fotelik i adaptery do wpinania. Pewnie i tak zakup wózka poczeka gdzies do kwietnia, ale to dobrze bo x-lander wprowadza teraz nowa kolecję 2009 :) to zobaczymy co tam fajnego zaoferują.
dzięki jeszcze raz :);-)
 
misza też tak chciałam.. już i już .. kiedy wreszcie poczuję.. a teraz dzidzia czasem tak mi daje pokopać i dac znać o sobie, że czasem już wytrzymać nie mogę.. normalnie piłkarz albo perkusista jak po tatusiu:-)
chociaż cieszę się , że jest maleństwo,ale tak bardzo chciałabym juz je przytulić..:tak:
 
jak tak czytam jak to maleństwo potrafi pokopać to chwile kiedy zacznie kopać mogłabym odwlekać, teraz tak fajnie łaskocze

kurde w za tydzień do lekarza zastanawiam się kiedy wyznaczy mi połówkowe, cieszyłabym się jakby przed świętami jeszcze w końcu w tygodniu świątecznym będzie 20 tydzień, a może miałabym prezent na święta i poznała płeć
 
Cześć Dziewczyny! Ja wpadłam tylko na chwilkę bo jestem w pracy.
Chciałam napisać Sheeppy, że trzymam mocno kciuki aby z Maleństwem było wszytsko dobrze!:tak: Myślę o Was ciepło!

Ja jutro ide do lekarza... Miałam isc 15.12 ale pobolewa mnie brzuch... biore nospe i troche przechodzi ale wole miec pewnosc ze wszytsko jest w porzadku... Nie wiem czemu mam te bóle, mecza mnie głównie rano:confused: Dziwne... tak jakby przeszywający ból plus kłócie, gniecenie :baffled: Nie miałam tak wcześniej:dry:

Trzymajcie sie cieplo! Milego dnia! A Ty Sheeppy napisz jak wrócisz co i jak! Bedzie dobrze!:tak:
 
reklama
Do góry