reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ankzoc - ja wizyty mam co 2tyg teraz, na przemiennie - raz szpital, raz lekarz prowadzący

mamamatysia - no ja od niedzieli męczę gołąbki;-)
na kolejny zaplanowałam gotować bigos... ale strasznie się boję, bo robiłam raz i wywaliłam :baffled: na święta zrobię kapustę z grochem :tak:
 
reklama
barmanka - a nie boisz się o wpływ kapusty na Twój organizm?? Ja jakoś stronię od większej ilości tegoż to warzywa...
 
Kapucha ma dużooo witaminy C(kiszona oczywiście) wiec mam chyba jakiś niedobór bo jadłabym kilogramami i zagryzała czekolada truskawkowa i lodami z bita śmietaną:-).
 
Hm..... Mi polozna z przychodni powiedziala, zeby isc na KTG jak beda slabsze ruchy, albo wcale :-/
Wiem, ze w przychodni napewno jest taki aparat do badania KTG. Bo np. w szpitalu trzeba placic za to badanie 20zl.

aga_k_m tez tak slyszalam z tymi wizytami. Teraz powinny byc czestsze. Tylko u mnie nic o tym nie slyszalam.... Jak bede u doktorka w przyszlym tyg. to sie go zapytam. Niestety u mnie czestsze wcale nie znaczy, ze bede Julke czesciej widziec. W przychodni nie ma USG.

Ostatnio pytalam sie bratowej meza o USG przed porodem. Nie zrobili jej. Tylko tu pojawia sie pewne niedomowienie.... Do ostatniej prawie, chwili Klaudia byla ulozona bokiem. Potem w ostatniej chwili podobno sie obkrecila i urodzila sie normalnie. Tzn, ze to wymacali?! Bo ze niby jak wiedzieli, ze jest tak a tak.....? Ja to chyba sama zarzadam USG! Nawet zebym za nie musiala placic.
 
aga- mysle ze w RP to tez juz po 36 tygodniu masz co tydzien... ja tak mialam w pierwszej ciazy jak chodzilam prywatnie... tu teraz tez zaczne w nastepnym tygodniu... fajnie zawsze to inaczej czlowiek sie czuje jak wszystko wie dokladnie...
 
slonko - ja chodzę przez całą ciążę prywatnie do lekarza.. Dlatego usg mam za każdym razem robione + badanie gin.. A i lekarka pewnie będzie bardziej zadowolona z częstszej kaski, hehe
 
aga_k_m rozumiem....
Ja probowalam wydusic od mojego Dr, czy ma gabinet prywatny, ale wszystko przemawia za tym, ze nie ma.... :-( Teraz jak mi bedzie kazal isc na USG, to wezme skierowanie na refundowane a potem jeszcze pojde na prywatne za kaske :-D
 
reklama
Aga_k_m ja lubię kapustkę pod każdą postacią ;-) a kiszoną to bym prosto z beczki jadła :eek:
O taaaaak! Az poczulam smak kapustki w ustach :-) PYSZOTA! Kapusty nie mam zbyt duzo do dyspozycji, ale za to co jakis czas dostaje od szwagierstwa duzy (pewnie z 10litrow) sloik kwaszonych ogorkow! MNIAM! :-D
Kapusta to idealny odtruwacz organizmu. Dobrze oczyszcza z toksyn. Nawet jest taka dieta kapusciana, od dawien dawna stosowana przez pacjentow kardiologicznych przed operacja. Ogolnie teraz juz stosowana powszechnie (zupa kapusciana).
 
Do góry