reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ladygab- kochana co do chorobowego u nas w firmie jest tak ze masz premie uznaniowa i jest to 100% premi przynanej na dzial, ale za kazdy dzien chorobowego masz zabierane 10% z tych 100% wiec po 10 dniach chcorobowego nie masz juz premii, no tak jak w moim przypadku to jest duzo. Także musialabys sie dowiedziec o przepisach wewnetrznych firmy!
A najliepeij przedzwon i sie dowiedz w dziale plac, dlaczego masz tak malo!
Powinni ci njalepiej wyjasnic :)
 
reklama
najlepsze jest to, że policja dostała zgłoszenie - a jak ich nie było - tak nie ma... ehhh
I jak tu sie nie denerwować??!!!!!!!!
 
aga_k_m- oj kochana strasznie ci wspolczuje, ale coraz czesciej sie slyszy o takich wlamaniach na budowy! Aż brak słow na takich ludzi, ty się dorabiasz kurcze a ktos poprostu cię okrada i pozniej sprzedaje i ma z tego korzyśc majatkowa a ty straty!
 
Do tej pory jakoś złodzieje nas omijali... Myślałam, że tak juz pozostanie...
Cieszę się jednak, że siedzę z Wami na forum - jakoś troszkę mniej mnie już ściska żołądek.. Zobaczymy co policja powie - budowa jest ubezpieczona, więc..

dziękuję za dobre słowa:blink:
 
najlepsze jest to, że policja dostała zgłoszenie - a jak ich nie było - tak nie ma... ehhh
I jak tu sie nie denerwować??!!!!!!!!
policja to jest dobra tylko do dawania mandatow za przechodzenie na czerwonym swietle, czy picie piwa na lawce, a jak chodzi o cos innego to maja to gdzies bo juz trzeba sie narobic:crazy:

Wspolczuje ci bardzo i to jeszcze w takim okresie...jesli macie ogrodzona posesje juz to moze pomyslcie o jakim piesku????ludzie beda widziec ze sie ktos kreci, a i pies nawet tak pro forma-byle duzy, moze juz wiele zdzialac:happy:
 
witam brzuchatki :-)
czy któraś z was używała, bądź używa stetoskopu (takiego zwykłego lekarskiego) do słuchania bicia serca dziecka lub ruchów płodu?
bo ja mam taki stetoskop od ciśnieniomierza, i bardzo kiepsko słychać przez niego.. :-(
 
ladygab- kochana to sie liczy jak tu wiele dziewczyn podaje srednia z 12 miesiecy,, ja tez dostalam podwyzke w lipcy i zarabialam 1250zl na reke netto,, no a w grudniu poszlam na l-4 ciazowe no i liczac 12 mc do tylu to wyslzo ze dostaje teraz 1050 .. 200 zl w plecy a to dlatego ze nie mialam 12 mc z podwyzka i tez buylam wsciekla i rozczaeowana..://
 
witam brzuchatki :-)
czy któraś z was używała, bądź używa stetoskopu (takiego zwykłego lekarskiego) do słuchania bicia serca dziecka lub ruchów płodu?
bo ja mam taki stetoskop od ciśnieniomierza, i bardzo kiepsko słychać przez niego.. :-(
Kochana, mi w sklepie z akcesoriami medycznymi powiedzieli, że przez taki zwykły stetoskop do mierzenia ciśnienia nic sie nie usłyszy. Ja kupiłam taki lepszy ale też nic nie słychać :sorry2::no: Tzn juz jakis czas nie sprawdzałam ale ok 2 tyg temu serca nie słyszałam...
 
reklama
Barmanka79- no ja tez mam taki stetoskop i wczoraj podsluchiwalismy troche Marcelka ale tylko slyszalam jakby sie wiercil, ale tez nie jestem pewna czy to on.Ale co jakis czas go podslu****emy i mam nadzieje ze jak bede w pozniejszej ciazy to cos wiecej uslysze!
 
Do góry