reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ale dzisiaj u nas sypie jeszcze jeden nie ztopniał och ja chce wiosne powtarzam sie wiem :-(ale nieznosze zimy
 
reklama
ale dzisiaj u nas sypie jeszcze jeden nie ztopniał och ja chce wiosne powtarzam sie wiem :-(ale nieznosze zimy
Ja tez chce wiosnę!!!Nie mogIam dzisiaj dojechać wózkiem do przychodni.
SzczepiIam dzieciaki szczepionka na pneumokoki-jestem Iżejsza o 600 zI.Kuzwa czy w tym kraju bedzie cos w koncu refundowanego? No szczepionka Hib jest a trzy Iata temu musiaIam kupic.
 
ale dzisiaj u nas sypie jeszcze jeden nie ztopniał och ja chce wiosne powtarzam sie wiem :-(ale nieznosze zimy

och a u nas, 3 dni temu spadł śnieg - tak ze 3 cm. i wiecie co, wcale nie stopniał!! :szok::szok: tylko leży.
a wogóle to jeszcze kilka tygodni temu narzekałam że wy macie a ja nie - śnieg. I wiecie co, już mi wystarczy. :sorry2::sorry2::-D
 
och a u nas, 3 dni temu spadł śnieg - tak ze 3 cm. i wiecie co, wcale nie stopniał!! :szok::szok: tylko leży.
a wogóle to jeszcze kilka tygodni temu narzekałam że wy macie a ja nie - śnieg. I wiecie co, już mi wystarczy. :sorry2::sorry2::-D
no właśnie a u nas końca nie widać jak nie ma śniegu to całą zimę a jak już jest to nie wie kiedy się skończyć ma :-(
 
no właśnie a u nas końca nie widać jak nie ma śniegu to całą zimę a jak już jest to nie wie kiedy się skończyć ma :-(

a u nas to od 3 dni, od kiedy ten śnieg spadł. To takie słońce codziennie że szok!! :szok::szok::szok: Normalnie jest jak w górach a nie jak nad mozrem.:confused::confused:

ale już mi wystarczy. :cool2::cool2:
Ja lubię śnieg w gorach, znaczy na wyjeździe zimowym.
Ale już czekam na ciepełko i myślę o moich lżejszych ciuchach. :tak::tak:
Noi wogóle to jak sobie pomyślę o wiośnie, to zaraz sobie myślę że potem to już niedaleko do czerwca!!! juhuski!!! :-):-):-)
Wiecie niemogę uwierzyć że to już tak niedługo - nasz ślub. :-):-):-) :sorry2::sorry2:
 
a to mój widok tam jest ulica i chodnik którego dawno nie widziałam :sorry2:
DSC01097.jpgDSC01098.jpg
 
reklama
Do góry