reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
madzia431- mojego męża siostra ma 36 lat i w pazdzierniku urodzila zdrowego chlopaczka :), wiec nie mart sie kochana na zapas, mojego brata żona rodziła w wieku 34 i też chłopak zdrowy ma juz 4 latka! A ty masz 31 i się martwisz, kochana. Jesli nie występowały u ciebie w rodzinie żadne choroby genetyczne, to twoj wiek na pewno sie do tego nie przyczyni :). Badania genetyczne wykonuje sie u kobie po 35/36 r.ż bo wtedy ryzyko wzrasta, no i jak wspomnialam wczesniej jesli w rodzinie byly przypadki :)
a miałas mierzone NT??
 
ech, zazdroszczę wam, że tatusiowie tak dbają o was i o dzidzie na czas ciąży...:-(mój tylko dolewał oliwy do ognia, a ciąża przecież od początku zagrożona:-(

no nic, zjedliśmy z Nikusiem obiad i zaraz lecę...coś czuję, że to będzie zły dzień:no:
 
Ostatnia edycja:
to tak jak moj M nie mozna nic wytlumaczyc... on mysli ze ciaza to chyba choroba i nie mozna nic robic tylko lezec...ale dopier teraz w drogiej tak oszalal... no szkoda gadac....
Mój nie traktuje tego jak choroby, wręcz odrotnie, uważa, że mam siły za dwóch i mogę biegać, skakać, dźwigać itp. :angry:
Chodzi Mu tylko o moje włosy, bo ostatnim razem przesadzilam ze zcienciem i miałam niemałe opr... dlatego teraz jest taki uczulony :dry:
 
Ankzoc dziękuje za wsparcie , nie było u mnie w rodzinie żadnych chorób genetycznych . Twoje słowa co napisałaś pocieszyły mnie , zawsze się bałam ciąży po 30 ale wcześniej nie było nam dane b y mieć drugą dzidzie, masz racje kobiety starsze rodzą zdrowe dzidzie.
A co to jest to NT?
 
Sheeppy nie martw się, wiem że Ci ciężko ale uwierz ten Twój facet jeszcze się obudzi i będzie chciał być przy dzieciach , a może Ty i tego Tobie życze z całego serca , będziesz już miała wspaniałego człowieka koło siebie , który będzie kochał Ciebie i Twoje dzieci całym sobą. Wtedy zapytasz gdzie był ojciec Twoich dzieci jak Ty go potrzebowałaś. Życie jest pełne niespodzianek i życzę Tobie kochana by na Twojej drodze były już tylko te dobre , miłe które na twarzy wywołują uśmiech. Jesteś silna i dasz radę. Buziaki.
 
madzia431- pewnie nie ma co się martwić na zapas. A NT - to przezierność karkowa, lekarz mierzy ją miedzy 11 a 14 tyg, ciąży bo wtedy najlepiej mozna ja zmierzyc, ja tez o tym nie wiedzialam ale lekarz mi napisal na usg, ktore robilam w 12 tc i napisal mi nt- 0,8 mm. I to sa takie normy okreslajace wystapienie róznych wad np zespołu downa itp. I jesli masz nt do 3 mm to znaczy ze nie powinny wystapic wady genetyczne no chyba ze jestes po 36 r.ż, i wtedy trzeba robic inne badania w tym kierunku. Także zapytaj lekarza przy nastepnej wizycie moze gdzies to zapisal ale ci nie powedzial tak jak mi! tylko dal mi te usg i zobaczylam te notatke z tylu!
DZIEWCZYNY A WY MIALYSCIE MIERZONE NT??
 
reklama
Witam Was Kochane :)

ale się rozszalałyście..nie było mnie wczoraj i mnostwo zaległości mam do nadrobienia(zostało mi już tylko 19 stron:-D). Co z tym zamkniętym forum? Tzn. doczytam sobie za chwilę jakie ustalenia padły, ale ja też chcccccęęęee!!!:laugh2:
 
Do góry