reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Madziu 84, ciesze się że się odezwałaś, ściągłam Cię myślami. Od kilku dni myślę o Tobie.i martwiłam sie. Wiem że ból nigdy nie minie ale jest nadzieja i trzeba nią żyć. tak jak zawsze mówią czas leczy rany i wiem że w serduszku zawsze będzie Twój mały aniołek. Ale jeszcze tyle przed Tobą i los czasami obdarowywuje nas niespodziankami, miłymi takimy na które czekamy i niekiedy tracimy wiare że jeszcze się wydażą, spełnią. A jednak niekiedy tak jest Madziu. Życzę Ci całym serduszkiem wiary w lepsze jutro i że los się odmieni na lepszy. Myślami zawsze jestem z Tobą.
 
reklama
okruszku- serdecznie dziękuję za te słowa. jesteś niesamowita. nie spodziewałam się;-)
naprawdę, dziękuję. podtrzymałas mnie na duchu. postaram się więcej pisać, ale jakoś jak narazie nieswojo się jeszcze czuję, wiem, muszę się zadomowić ;-)
ale wierzę , że mi pomożecie:-)
Madziu- cudownie że się odezwałaś, ja cały czas myślę o Tobie i Twoim aniołku, fakt, mogło to spotkać każdą z nas,a trafiło akurat na Ciebie, przykro mi, ale mam nadzieję, ze się jakoś podniesiesz a my postaramy Ci się w tym pomóc.;-)
Trzymaj się kochana.

Sheepy trzymam kciuki za Ciebie.

i wszystkie wspierajmy się bo to ważne.
jeszcze raz dziękuję za wszystko okruszku;-)

ściskam was wszystkie gorąco i wasze maleństwa:-)

kopniaczki dla was wszystkich od mojej dzidzi:-) hehe
 
Madziu dokładnie cie rozumiem. U mnie też było nieciekawie. W zeszłym roku we wrześniu zmarł mój teść (wspaniały facet), zaraz potem w listopadzie babcia która tez z nami mieszkała (ona była już od dwóch lat przykuta do łóżka). Potem na początku marca tego roku ja straciłam maleństwo a pod koniec marca teściowa dostała kolejnego udaru który ją tym razem położył do łóżka.:-( Od tamtej pory jeszcze przymusowa wyprowadzka no a teraz czekamy na nasze maleństwo i to jest nareszcie słoneczko które zaświeciło:-) po tak długim czasie niepowodzeń i sporów rodzinnych (siostry męża okazały się bardzo "życzliwe":crazy:)
Dziewczyny trzymajmy się bo jak widać wiele z nas ma swoje przeżycia, problemy.
Pozdrawiam
 
misza.. masz rację. i trzeba coś z tym zrobić. najlepiej zbierzmy się wszystkie i postanówmy że tyle i tyle nas będzie w tym zamkniętym forum. tak będzie najlepiej.;-) bynajmniej ja tak sądzę, bo nie wiem. a wy jak uważacie.
 
hmm to jest jakoś tak... piszemy do administratora listę dziewczyn, które mają mieć dostęp. w tym wypadku chyba wszystkie udzielające się tu mamy... no i te osoby będą mieć dostęp, dla innych ten temat będzie nawet niewidoczny
jak przyjdzie nowa mamusia to automatycznie nie dostaje dostępu tylko dlatego, że jest majówką, w razie co pisze się do admina o dostęp dla nowych osób
no coś w tym stylu:baffled:
 
sheeppy -az mnie zmrozilo czekam z niecierpliwoscia na twoja wizyte i modle sie zeby wszystko bylo ok:-(

Madzienko-dobrze ze do nas zajrzalas nie moge sie nadal pogodzic z tym co cie spotkalo ale wierze ze bedzie dobrze i teraz jeszcze tesciowa to straszne, tez wiem cos o nieszczesciach, moj tata zmarl w 2005 roku a ja pol roku wczesniej wyjechalam do londynu i jak sie zegnalismy wiedzielismy ze to nasze ostatnie spotkanie nie mylilismy sie ja do tej pory nie moge sobie darowac ze wyjechalam w tamtym czasie a zaraz po moim wyjezdzie tesciowa zachorowala na raka piersi i do tej pory walczy z choroba zycie nie jest uslane rozami ale czlowiek potrafi wiele niesc i to przykre ale przystosowac sie :-(

ja wszystkie posty zawsze czytam i przezywam co u was i jak o kims nie pisze to wcale nie znaczy ze o nim nie pamietam tylko nas tak cudnie duzo:-p, to jest pierwsze forum tak pelne niesamowitych mamusiek na ktorym jestem i pewnie zajmie nam jeszcze z pare miesiecy zanim dobrze sie zapamietamy:-)

paula , kokoszka - ja tez 19.12 usg :-D wiec razem mam nadzieje bedziemy wiedziec co i jak z naszymi maluchami

okruszku - jestes cudna!!!!
u nas choroby ciag dalszy tzn ja lepiej Martenka tez ale jeszcze kaszle i ma wysoka goraczke
ja tez jestem za watkiem zamknietym

pozdrawiam
 
Dokładnie tak jak jest na naszej-klasie. Można ustawić profil klasy prywatny i wtedy każdy może wejść na klase, ale nie może przeglądać galerii i forum, a żeby się do takiej klasy zapisać trezba uzyskać akceptacje kogoś już zapisanego.
 
tak maja33, ja podobnie jak Ty czytam wszystkie posty i z kazdego sie ciesze!!! bo im nas wiecej...:)))
ale nie zawsze a w zasadzie PRAWIE nigdy nie odpisuje, bo taka juz jestem,nie umiem sie tak otworzyc jak inne mamuski.
jest mi przykro jak ktorejs sie cos zlego dzieje ale i ciesze sie z kazdego sukcesiku!!! a juz ogladac brzuszki i fotki usg to uwielbiam!!!!!!

co do watku zamknietego ,to nietaki zly pomysl !!! jestem jak najbardziej za!!!! i ten ze zdieciami tez!!!

dziewczyny cos mnie pobolewa dzis na dole, jakby...w pochwie...nie moge siedziec normalnie tylko tak na boku bardziej...nigdy nie mialam rozwarcia ale moze to byc to????????????????
 
reklama
Do góry