reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Cos czytałam o tym macierzyńskim, ale tak pobieznie, bo nas to w sumie nie dotyczy:zawstydzona/y:a szkoda.

Aga km- ja tez nie, a czasami warto wiedzieć takie rzeczy. Mojej siostrze nikt nawet o czymś takim nie wspomniał, a powinni juz w szpitalu mówić jakie mamy prawa, bo to szpital musi wydać akt urodzenia dziecka martwego.czytałam tez o prawach jakie ma wtedy kobieta, to szkoda gadać. Moja siostra zadnych praw nie miała.
 
reklama
ooo a o tym aneteczka ja nie wiedziałam...

a wiecie, ze od 2010 r. bedzie mozna sie starac o dodatkowe 5 tyg macierzynskiego??
No ale to dla mam, ktore wtedy urodza. O dodatkowe tyg nalezy bowiem się bowiem zgłosić (wniosek) przed koncem macierzynskiego
Ja o tym wiedzialam juz bedac w ciazy. Pani od prawa wprowadzila mnie w blad. Bo w swojej ksiazce pisala juz o tym, mimo, ze przepisy dopiero od 2010 beda dzialaly! Ja jak debil bym sie dopominala o to:wściekła/y::angry:. Nawet o tacierzynskiego 2 tyg. chcialam sie bic! Nie wiem czemu ona w ksiazce z kwietnia 2009 pisala o takich rzeczach?!:baffled:
A dokladnie nalezy sie 6 tyg. jesli jest jedno dziecko z jednego porodu.
 
no nic musze przyznac ze mam ogromny problem z nadrabianiem. Czytam mniej wiecej na biezaco ale co zagladam na nowo to znow mam 10 stron :eek:
Cos mi sie wydaje ze od czasu jak padla propozycja zamkniecia watku to wiecej mam sie udziela i ukazuje he he he ale to dobrze przynajmniej cos sie dzieje ;-)

cos czytalam ze pisalyscie o bodziakach z biedronki ? Kupilam 3, sa fajne ale mysle ze jednak jak na biedronke to troche za drogie :eek: z Lidla widzialam gazetke, fajne ale nie wiem jak jakosciowo.

a ja dzis wydalam chyba polowe wyplaty. Od rana jezdzilam po sklepach i robilam zapasy jedzeniowe wiec klezka zywiolowa mi nie strasza;-) no i dla malego sloiczki, soczki, woda... ehhh jestem padnieta a obecnie czytam strone 2143 litości kochane dajcie szanse nardobienia bo wciaz nie bede w temacie ;-);-);-) buziaki gaduły :-D postaram sie wieczorkiem cos napisac
 
no nic musze przyznac ze mam ogromny problem z nadrabianiem. Czytam mniej wiecej na biezaco ale co zagladam na nowo to znow mam 10 stron :eek:
(...)
ehhh jestem padnieta a obecnie czytam strone 2143 litości kochane dajcie szanse nardobienia bo wciaz nie bede w temacie ;-);-);-) buziaki gaduły :-D postaram sie wieczorkiem cos napisac

Ja czasami jak zaczynam czytac forum i przymierzam sie do odp. To zawsze boje sie, ze nim przeczytam to bedzie kolejnych kilka stron do nadrobienia i bedzie tak w koło. Ja bede czytac, wy pisac, a nigdy nie odpisze :-D
 
aga_k_m jasne,ze "chcial':sorry2:ale na poczatku to czlowiek jakis taki dziki czy cus?:zawstydzona/y:No za to teraz czuje sie prawie jak cioteczka z BB jolu wspolczuje przezyc z Amelcia wiem co to znaczy bo moja najstarsza cora tez miala podobna operacje tyle,ze byla troche starsza.No ale najwazniejsze,ze juz jestescie w domu zycze spokoju
 
tsarina - przeczytałam artykuł Twojego Mężulka - tematyka ciut dołująca (nie lubie cmentarzy... no i zawsze bałam sie umarlaków:zawstydzona/y::-() ale na czasie. Bardzo dobrze się go czyta i ... w ogóle kolejny raz brawo dla Twojego M :-):-):-)!!! (poprzednio były brawa za książkę). Gratuluję posiadania takiego zdolniachy:tak::-) suuuper!!!
 
reklama
kurcze dziewczynki ze sie tak wyraze wy macie motorki w paluszkach a dzieciom dajeta srodlki nasenne??tyle zecie natrzaskaly ze musiala,m was pobierznie przeleciec:-) hehe bo marudnik siedzi mi na kolanach i drze sie ehh:/


tsarina- ales sie wybiedronkowala:)

witaj florencja:-)

jola- tak sie ciesze ze wsz. dobrze poszlo.. trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowka malej.. buziaki

a jesli chodzi w czym jezdzimy to wlasnie jestem na etapie wdrazania spacerowki bo gondolaa staje sie ciasnawa...a jeszcze po ubraniu kombinezonu to jedymnie pozostaje spacerowka, :-)
 
Do góry