reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

nina 2003 ja mieszkam okolice Rusca jak kojarzysz?
w takim razie barmanka,nina2003 gorace pozdrowionka dla "ziomalek' hihi:tak::tak::-D:-D
 
reklama
no nareszcie M@dz1@ :-):-)
foteczki śliczne, pięknie wyglądałaś :tak::tak: jak nastolatka :-D bo na pewno nie jak mamusia która miesiąc wcześniej urodziła dzidzie :tak::szok:
 
Cześc Kobitki, kurcze nie mam czasu na siedzenie na forum. Tyle się dzieje a na dodatek mój M ma urlop i cały czas spedzamy gdzieś w trasie, albo śpiąc ;)
Tak was troche podczytuję i mniej więcej jestem na bieżąco, ale odpisywac nie mam weny :zawstydzona/y: wybaczcie...
Damianek ostatnio pobił swój rekord w spaniu , zasnął ok 20 z groszami a obudził się o 4.30 :laugh2:nadmienię ,że spał w wózku bo zasnął nam na spacerku wieczornym i myślałam ,ze sie obudzi na karmienie ale nie...spał twardo ;-)
a my razem z nim
Wrzucam na youtube film z nasza gadułka jak się już załaduje to Wam pokażę :tak:

Wiecie...tak ostatnio przegladałam listę znajomych i zastanawiałam się co słychac u Akuni...nawet chciałam do niej napisać ale nie wiem czy ona sobie tego życzy :zawstydzona/y:....ciekawa jestem co u niej , jak się trzyma i czy może znów próbuje zaciążyć i ogólnie jak się czuje...takie sentymenty mnie naszły trochę...

Poza tym czy u Was też taka podła pogoda? U nas od wczoraj pada i choć wczorajszy upał był nie do zniesienia szczególnie dla małego to dzisiejszy dzień jest tak paskudny ,że już tęsknię za tym wczorajszym ciepłem, gdyż jeszcze wczoraj po południu siedzieliśmy u mojej przyjaciólki w ogrodzie na trawce i rozkoszowalismy się słonkiem...echhh polski klimat :baffled:
 
Film załadowany....zobaczcie jaka gaduła :-D

[video=youtube;X9lY4-5GyTY]http://www.youtube.com/watch?v=X9lY4-5GyTY[/video]
 
Confi to widzę, że nadeszły czasy już troszkę lepszego spania. Natasza też zaczęła dłużej sypiać około 7 tygodnia. A patrzałaś kiedy Akunia była ostatni raz zalogowana?
 
Marzena80 patrzyłam...była zalogowana 18 maja...więc w sumie nie tak dawno ,ale jakoś nie mam odwagi. jakby chciała to by sama napisała jednak jestem ciekawa co u niej :tak:
 
No rzeczywiście nie wiadomo co robić. Szkoda, że sama nie napisała skoro czasami wchodzi na forum. A może nawet częściej, ale się nie loguje. Ale pewnie woli nie wchodzić na nasz wątek. Może za jakiś czas...
 
Dziewczyny mam takie troche dziwne pytanie :eek: Ile sie daje ksiedzu za chrzciny ???:confused::confused::confused: wiem ze to kazdego indywidualna sprawa ale nie mam sie kogo zapytac, a ksiadz powiedzial co łaska ale nie chce dac za mało a tym bardziej za duzo...;-) tak mniej wiecej, w jakim przedziale...
 
reklama
witam kobitki my już po chrzcie Filipek przespał całą msze:sorry2: na ogłoszeniach się obudził wypił butle z moim mleczkiem i nim doszliśmy do sali i znów zasną i przespał całą imprezke obudził się jak szliśmy do domku :biggrin2: ogólnie imprezka się udała goście zadowoleni i najedzeni :-pa i pogoda też ok nie padało :biggrin2:
też czasami myśle o Akuni i ciągle mi jest przykro jak o niej myślę może kiedyś się odezwie
 
Do góry