reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Gratulacje Slonkoonline !!!!!!!!!!!! :-):-):-)

Katarzynak83 - ja miałam pierwszy termin na 22 maja, a potem doktórek razem ze swoim kalendarzem i usg skakał po całym maju aż zahaczył o kwiecień. A urodziłam 30 kwietnia. Pomagają przysiady i chodzenie po schodach, sama trenowałam i może to u mnie pomogło . Czytałam, że już sprzątasz na całego, ale może teraz coś dla relaksu , może jakiś seksik ?? W sumie to działa jak oxytocyna, więc chyba lepiej zaaplikować ją sobie w domu niż w szpitalu :-D
 
reklama
slonkoonline - GRATULUJĘ Z CALEGO SERCA !!! Nareszcie doczekalas sie Swojej Juleczki!!! i to jakiej sporawej!!! Super!!!!:-D:-D:-D
 
Od rana wspaniałe wieści najbardziej oczekiwane dziecko na forum przyszło na świat:-).
Gratulacje Słonko.Wszystkiego dobrego dla Ciebie i malutkiej.Wracajcie szybko do domciu i do nas:tak:
 
dzień dobry majóweczki po ogromniastej przerwie:laugh2: normalnie aż mi wstyd że tak długo się nie odzywałam ale same rozumiecie ... Filipek skutecznie wypełnia mój wolny czas....

Byliśmy już nawet na wizycie u ortopedy i wszystko ok :-D bioderka jak ta lala :laugh2: Jedyne co mnie wk... to TO, że mieliśmy skierowanie do lekarza państwowego a i tak musieliśmy iśc prywatnie i płacić 135 zł bo terminy państwowe są na sierpień a to badanie powinno być robione w okolicach 6 tyg. PARANOJA !!!

gratuluję słonko wielgaśnej córeczki ... 4 kilo to na prawdę spory dzieciaczek :tak: wracajcie nam szybko do domku :-D

katarzynak- widzę, że do zamknięcia porodów majówek tylko Ty zostałaś :-) Nie przejmuj się i posłuchaj sięVelvet :tak: TEN moment napewno nadejdzie !!! a teraz poki możesz to wysypiaj się i odpoczywaj !!! i jedz wszystkie śwństwa :-D
 
witam :-)

a to ja tak nieśmiało sie przyznam że jeszcze nie rozpakowana jestem :zawstydzona/y:
termin miałam na 31 maj i dalej nic. Jak nic nie ruszy to 12 czerwca na wywołanie :no: a ja wolałabym nic nie wywoływac. Sprzątam dużo, spaceruje, nawet seks nie pomaga, już nie wiem co robic :-(
 
reklama
Witam kochane!!!

Wow kochane ale wy nadajecie gdzie wy macie czas!!! ja juz dlugo nie zagladalam ale malutka pochalania moj caly czas...a w wolnym spie...nie mam sily laptopa otworzyc...o nadrobieniu was nawet nie wspomne, jedynie co moge powiedziec to pogratulowac wszystkim rozpakowanym mamusiom:-D:-D:-D:-D:-Di oczywiscie 3mam kciuki za 2 w 1 jezeli jeszcze takowe sa:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:Widze ze porodzilyscie kochane sliczne dzieciaczki ....przelecialam troche zdjec;) superrr tez wklejam zdjecie mojej kochanej coreczki i dumnych rodzicow:happy:dolacze do mamus co sie chwala...Nasza coreczka ma juz 6 tygodni:tak::tak:i nadal bujna szopke wloskow i dalej rosna:szok:heheh buzki kochane!!!

Paula ale stroisz swoja slicznotke...cudnie;-)
 

Załączniki

  • IMG_0006.jpg
    IMG_0006.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 84
  • IMG_0018.jpg
    IMG_0018.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 82
  • IMG_3277_1.jpg
    IMG_3277_1.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 78
  • IMG_3299_1.jpg
    IMG_3299_1.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 92
  • IMG_3305_1.jpg
    IMG_3305_1.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 84
  • IMG_0040.jpg
    IMG_0040.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 84
Do góry