reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

slonko gratuluje:)
paula,kokoszka-sliczniosci te waszze malenstwa, kokoszka -szybko wrocilas do formy, bardzo ladnie)
 

Załączniki

  • 9.jpg
    9.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 34
reklama
och Kokoszka twoja malutka PRZEŚLICZNA!!!!!!!! :-):-):-):-) a te włoski!!!!!!!!!! normalnie zazdroszczę!!!!:rofl2: cudniaste!!!
 
hej
kokoszka sliczna ta twoja mala!!!
niestety nie doradze ci nic z twoimi problemami bo u nas takowych nie ma jak narazie.....pozdrawiam
i zycze czestszych kupek!!!
 
paula, kokoszka - sliczne macie córeczki!!! A jakie sliczne mamusie mają Wasze sliczne córeczki!!! tak miluśko się na Was patrzy:-):-):-)

zazdroszczę Wam takiej pieknej pogody, i tego, że możecie tak cudnie ubierac swoje Królewny:tak::happy: U nas pogodado d...py! Przez co Jaga siedzi wiecznie w body i ciepłych pajacykach :-( a slicznusie sukieneczki beda musialy jeszcze poczekac... Nawet na pierwszy spacerek póki co nie dane nam było wyjśc:-(
 
Słonko, ogromne gratulacje!!!!
Kokoszko, daaaaaaaawno Cię nie było! Piękną masz córeczkę i rodzice też niczego sobie;-)

Czy Wasze dzieci też miewają kolki??? Bo u mojego Małego dają się juz we znaki:-( Wczorajsze popołudnie był płacz w sumie non-stop... Noc wcale nie lepsza... Na butli był w nocy i mój tata wziął Go do siebie, ale i tak często popłakiwał:-(
Przez pierwsze 2 tygodnie Tomuś był ideałem, nie płakusiał, sypiał po nawet 5 godzin, a teraz jest jest nie dość, ze żywszy, to jeszcze marudny bardziej. A jak nienawidzi kapieli:eek: Mój brat od wczoraj nazywa Go "syrena alarmowa";-)
Byliśmy dzisiaj na pierwszym spacerku (nareszcie!!!):biggrin2: Mały marudził włożony do gondoli, ale potem znoszony po schodach cudnie usnął i spał cały blisko 20 min. spacerek :-D Kręciliśmy się w koło T. bloku, bo byłam z tatą, który w sklepie był;-)
A oto i foteczki i filmik z Tomciem:
Zobacz załącznik 138964 Zobacz załącznik 138965 Zobacz załącznik 138966 Zobacz załącznik 138967 Zobacz załącznik 138968 Zobacz załącznik 138969 Zobacz załącznik 138970 Zobacz załącznik 138971
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=xK_RH9vw-l8"]YouTube - Tomuś gaduła (2.06.09)[/ame]
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ZQAU_3VHfwU"]YouTube - Tomcio na brzuszku - próbuje dreptać ;) 3.06.2009[/ame]
 
Dziewczyny dziekuje za komplementy:-D:-D:-D:-Daz milo...wszystkie nasze dzieciaczki sa sliczne:tak:

ti kanis juz 12kg zrzucilam jeszcze tylko 8:) wiec nie jest zle:tak:
Mela nie siedzialam 40dni w domu po 20dniach kiedy juz przestalam krwawic moja tesciowa zawolala ksiedza do domu i mnie oczyscil a mojej corce "dal blogoslawienstwo" wiec wyszlam po 20dniach ale tylko dlatego ze jest goraco i tesciowa ma znajomego ksiedza takto bym musiala siedziec 40:eek:no i po 40dniach poszlam do Kosciola z mala i ksiadz zrobil dokladnie to samo co ten w domu:sorry:Nie wytrzymalabym 40dni w domu u nas juz jest 35 stopni kupa ludzi na plazach kazdy sie kapie az zazdroszcze ale juz niedlugo za miesiac ja tez pojde:-Dnarazie siedze na balkonie jak mam czas i nie chce mi sie spac:) mowie wam tutaj jest juz lato pelna para:tak:
Imagination widac ze mamusia zakochana w swoim mezczyznie malym:-Dtyle zdejc...naprawde jest tak w Polsce zimno ze musisz malego tak opatulac???ja z moja mala jak ide na spacer to w samych body z krotkim rekawem lub sukieneczkach i tak sie poci:sorry:a twoj synus to caly tatus, do ciebie oczywiscie tez jest podobny ale bardziej do taty, ale wszystko sie zmnieni jak malutki bedzie dorastal..slodki jest:tak:;-)a jezeli chodzi o kolki (moja naszczescie nie ma ale za to ma problemy z kupka) to masuj mu brzuszek zgodnie ze wskazowkami zegara i zginaj nozki do brzuszka a jak bardzo placze wlacz suszarke i wiej mu na brzuszek (dzieci kochaja szum suszenia) powinien szybko usnac a i herbatka HIPPA z koperku wloskiego jest dobra bo wywoluje gazy (sama podaje mojej malej)....poczytaj w necie jak to nie pomoze ale napewno szybko mu przejdzie :tak:

ehhh a u nas kupki nadal nie ma juz nie wiem co mam zrobic jak nie zrobi to maz bedzie dzwonil do pediatry:baffled:
 
imagination czytałam ze duzo dzieci 2 tygodni po porodzie to istne aniolki, niby jeszcze odpoczywaja po trudach zwiazanych z przyjsciem na swiat. U nas tez tak bylo, Gucia nie bylo w stanie nic obudzic a teraz bywa roznie.
Co do kolek wiele porad jest na watku objawy i rady dla majowych mamus. Ja osobiscie polecam herbatke Hipp z kopru ( podaje malemu tak jak radzila barmanka po jedzeniu okolo 20-30ml tylko) Duzych kolek co prawda nie mamy ale czasami widze ze brzuszek go meczy i wtedy podaje herbatke po jedzeniu :tak:
 
Imagination widac ze mamusia zakochana w swoim mezczyznie malym:-Dtyle zdejc...naprawde jest tak w Polsce zimno ze musisz malego tak opatulac???ja z moja mala jak ide na spacer to w samych body z krotkim rekawem lub sukieneczkach i tak sie poci:sorry:a twoj synus to caly tatus, do ciebie oczywiscie tez jest podobny ale bardziej do taty, ale wszystko sie zmnieni jak malutki bedzie dorastal..slodki jest:tak:;-)a jezeli chodzi o kolki (moja naszczescie nie ma ale za to ma problemy z kupka) to masuj mu brzuszek zgodnie ze wskazowkami zegara i zginaj nozki do brzuszka a jak bardzo placze wlacz suszarke i wiej mu na brzuszek (dzieci kochaja szum suszenia) powinien szybko usnac a i herbatka HIPPA z koperku wloskiego jest dobra bo wywoluje gazy (sama podaje mojej malej)....poczytaj w necie jak to nie pomoze ale napewno szybko mu przejdzie :tak:
imagination czytałam ze duzo dzieci 2 tygodni po porodzie to istne aniolki, niby jeszcze odpoczywaja po trudach zwiazanych z przyjsciem na swiat. U nas tez tak bylo, Gucia nie bylo w stanie nic obudzic a teraz bywa roznie.
Co do kolek wiele porad jest na watku objawy i rady dla majowych mamus. Ja osobiscie polecam herbatke Hipp z kopru ( podaje malemu tak jak radzila barmanka po jedzeniu okolo 20-30ml tylko) Duzych kolek co prawda nie mamy ale czasami widze ze brzuszek go meczy i wtedy podaje herbatke po jedzeniu :tak:
Oj, tak zakochana jestem w Nim po uszy :-) i choć czasem mnie irytuje Jego za długi płacz, lub wiszenie na cycu kiedy akurat sama jestem najbardziej głodna, lub siku mi się chce, to jednak kocham Go najbardziej na świecie (oczywiscie poza Jego tatusiem):tak:
Ja słyszałam, by takie Maluszki ubierać o jedna warstwę więcej niż my chodzimy, stąd Go troszkę opatuliłam... Na dworzu było słonecznie, ale chłodnawo. Sama miałam dość grubą bluzę polarową. A Mały miał kawtanik z dł.rękawem, śpioszki i na to tą bluzę (ona nie jest gruba), no i kocyk i pokrowiec na wózek. Wolę Go nie ubierać za lekko, bo już miał raz katarek i bardzo się męczył. A nie chcę by to się powtórzyło, lub co gorsza, zachorował:zawstydzona/y: Tak więc nadal będę trzymać się zasady, ze jedna warstwa więcej niz ja mam:tak:
Podaję Mu herbatkę z kopru, zawsze jak ma kolki. Ale wczoraj posłuchałam rady T, Szwagra i Szwagierki co do kolek i ogólnie mojego jedzenia... Moje obiady nie pasują Małemu, bo zawsze kolo 18 płacze (ok.3-4h po obiedzie), dlatego mam już po swoim obiedzie dawać Mu butle do czasu pójścia spać. Potem znów cyca, bo już po kolacji jest lepiej:tak: I wczoraj tak zrobiłam i jest dzień do nocy:-D Owszem, popłakiwał sobie, ale nie z powodu kolki, tylko tak się żalił, ze tęskni za tatusiem (tak domniemywam), bo T już od piątku w Wawie, wraca w środę (jeśli piątek będzie miał wolny) lub w piatek wieczorem na weekend. A My dojeżdżamy do Niego na stałę w poczatkiem lipca - końcem połogu:tak:
Ale dało się to jakoś opanować, więc noc spokojniejsza, poza karmieniem 2-3 razy. Ale dziś w sumie do 9 pospałam:-D Teraz już od 2h śpi cudnie:-)
Buziaczki dla Waszych szkrabów;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
imagination - a powiedz mi co jadłaś na swój obiadek, że domniemasz iz to przez niego synek miał kolki?
zazwyczaj są to albo ziemniaczki z jakimś mięskiem ugotowanym, albo rosołek z lanymi kluskami. Ale przed wczoraj, gdy miał tą kolkę największą z dotychczasowych, zjadłam zupę kalafiorową:zawstydzona/y: zawsze ok.18 są cyrki:confused2:
 
Do góry