reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Mam nadzieje ze nie ma tam jakis ciezkich porodów bo wiesz Madzia ja nowalijka w sprawach rodzenia.

To tez moje pierwsze...wiec trzymajmy sie ramy i przejdziemz wszystkie razem ta ciaze.

A jak milo bedzie spotkac sie na babyboom po porodzie i wiem ze przezyc nie bedzie konca i opowiadan i zdjec pierwszych

Wow nie moge sie doczekac
 
reklama
Ja tez nie mogę sie juz doczekac. Ale narazie to chcialabym zobaczyc moje maleństwo na USG.:-D Zazdroszcze ci ze juz moglaś je zobaczyć.
 
majówka, madzia - dziewczyny ja przed porodem przeczytalam wszystkie opisy porodow jakie byly na babyboom i powiem wam z moj porod byl zupelnie inny:-D, ale jakieby niebyly porody zawsze przychodzi na swiat slodkie malenstwo:tak:

pozdrawiam serdeczie
 
Ja tez nie mogę sie juz doczekac. Ale narazie to chcialabym zobaczyc moje maleństwo na USG.:-D Zazdroszcze ci ze juz moglaś je zobaczyć.

kochana za 2 tygodnie zobaczysz...albo i szybciej

te USG bylo robione 1 wrzesnia i nie widac jeszcze wszystkiego ale terza wybieram sie pod koniec wrzesnia i mam nadzieje ze bedzie widac wiecej.
 
:-)naprawde wspanialy filmik ale najpiekniejsza byla koncowka filmu czyli wspanialy placz nowej istotki na swiecie:tak::tak:
 
Czesc Wam :)
Dziewczyny mam pytanko. U mnie rownież badania narazie wykazały, ze jest pęcherzyk ciązowy bez echa zarodka. Na kolejne badanie mam czekać do 30 września. Oczywiscie czekam z niecierpliowścią. Ale nie wiem co z moim żołądkiem. Mam wrażenie, ze wszystkomi naniem zalega, nie wymiotuję ale czuję sie okropnie. Czy to oznacza, że niektóre potrawy gorzej teraz toleruję, nigdy wcześniej tego nie miałam. Totalnie zielona jestem w tych sprawach :baffled:
I mam jecsze jedno pytanie. Moze ktoś cos wie na ten temat. Nie wiedziałam, ze jestem w ciązy, jest to dla mnei do tej pory totalne zaskoczeie, bo robiłam test i test był negatywny, ale pozniej okazalo sie, że chyba tym razem zrobiłam go ciut za szybko, bo innego wytłumaczenia nie widzę. Sadząc ze nie jestem w ciązy, nie przejmowalam sie tym, ze wzięłam ibuprom na ból zęba, nie przejmowałam sie tym, ze byłam u dentysty, który plombował mi zęby przy ZNIECZULENIU, ani nie przejmowąłam sie tym, że piłam alkohol. Powiedzialam o tym ginekologowi a on dal mi do zrozumienia, że może to mieć bardzo duży wpływ na moje dziecko, ze mogłam bardzo je skrzywdzić.Nie mogę sobie z tym poradzić. Nie cofnę już czasu :( Nie życze nikomu takiego obciążenia psychicznego :(
 
Czesc Wam :)
Dziewczyny mam pytanko. U mnie rownież badania narazie wykazały, ze jest pęcherzyk ciązowy bez echa zarodka. Na kolejne badanie mam czekać do 30 września. Oczywiscie czekam z niecierpliowścią. Ale nie wiem co z moim żołądkiem. Mam wrażenie, ze wszystkomi naniem zalega, nie wymiotuję ale czuję sie okropnie. Czy to oznacza, że niektóre potrawy gorzej teraz toleruję, nigdy wcześniej tego nie miałam. Totalnie zielona jestem w tych sprawach :baffled:

z tym żołądkiem mam tak samo...a ze bez echa zarodka to sie nie przejmuj narazie serduszko bije u kazdej inaczej....zreszta napisalam juz powyzej
 
Witam serdecznie majowe mamusie:-)

Z radością dołączam się do Waszego grona, mój termin porodu to 4 maja:tak:
Pochodzę z Chełma (czytałam, że jest tu ktoś z tego miasta) ale obecnie mieszkam w Norwegii.
Narazie jeszcze nie widziałam mojej dzidzi na USG bo kolejną wizytę mam na 7 października a na pierszej wizycie miałam tylko zrobione ogółne badanie, pobranie krwi i moczu oraz ciśnienie.
Obecnie czuję się dobrze, dziwi mnie to, że narazie poza bolącymi piersiami nie mam żadnych dolegliwości.
Serdecznie pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy:-)
 
reklama
kaka- to zupelnie normalne ze boli cie podbrzusze czy w okolicach jajnikow nie przejmuj sie, ja jestem z pochodenia z Chełma urodzilam sie tam:-), i jeszcze zyta

sierpień08- mialabys powody do zmartwien jesli znieczulenie byloby z adrenalina, takie znieczulenia moga prowadzic nawet do poronienia ale nie martw sie na zapas stres szkodzi najbardziej poczekaj spokjnie przyjmuj folik i poczekaj co bedzie, a lekarz nie poinien cie stresowac dodatkowo, polowa dziewczyn pie we wczesnej ciazy bo nie wie ze w niej jest i nic sie nie dzieje co do ibupromu tez nie zawsze sie konczy niewiadomo czym, po prostu poczekaj.

u nas piekna dzis pogoda milego dnia zycze
 
Do góry