reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

jak ja wam zazdroszcze tego ciepełka :zawstydzona/y:
u nas pochmurno i deszczowo od kilku dni a ja dziś bez chęci do życia i stwierdziłam że sie wypisuje z tego interesu i rodzic nie chce :-(,pozatym przywykłam do brzucha jak wielbłąd do garba to pociągne jeszcze pare lat:baffled:,wyjdzie mała jak do przedszkola będzie czas jako 3latek.
 
reklama
Slonko nie jestem zbyt częstym klientem Biedronki, bo nie mam jej pod nosem. Obok siebie mam Carrefura express i jestem nim załamana. Sto razy bardziej wolałabym mieć Biedronkę. Obsługa w tej Biedronce z tego co widziałam jest nawet nie zła, ale tam chyba potrzeba by było dorobić kilka kas i żeby wszystkie były czynne. A ten Carrefur obok mnie to jest dopiero beznadziejny sklep, a pracownicy w większości do d.... Książkę mogłabym o tym napisać.

Cos z tym Carrefurem jest nie tak! U mnie tez jest taki espress i normalnie kiedy nie wejdziesz sa kolejki. No normalnie kiedy bys nie weszla kolejki takie ze glowa mala. W zasadzie to juz tam nie jezdzimy, ale nie pamietam dnia, zeby wejsc i wyjsc bez stania w kolejce. A obsluga... Hm... No "przesympatyczna"!:angry:

Biedronki sa nastawione na klientow i na przede wszystkim obsluge klienta, chociaz czasem bywa roznie z tym... Mnie np. zalewa krew jak wejde i w tej osiedlowej puste polki sa! To nie jest Biedronka jak dla mnie! No, ale coz.... Zawsze czarna owca sie znajdzie.
Ja sowjego czasu wcale nie bylam przekonana do Biedronek. Myslalam zawsze, ze tanio to napewno jest i kiepska jakosc. Na szczescie nawrocilam sie i jestem zupelnie za! Nawet z mezem tocze walki o zakupy w Biedronce. Tylko wedlinke i pifka mezowe kupujemy w LD, znaczy teraz Top Market.
 
Ja ide nogi do wody wsadzic! Przyniose sobie zimnej wody i bede moczyc nogi i jesc orzechy wloskie. Juz sobie przynioslam woreczek i krokodyla do rozdlubywania.
Tak sobie mysle, ze do tej wody mozna soli wsypac to chyba pomaga na opuchniete.... Tak? Czy ja cos majacze z goraca?

No i jeszcze skonczyla mi sie odzywka do wlosow i nie moge rozczesac bez niej... Wyrwe sobie chyba wszystkie wlosy tak....
 
Ostatnia edycja:
Wybaczcie kobitki ,ze tak zniknęła ( ale chyba nawet nikt nie zauważył :confused2:)
miałam jakies dziwne skurcze i położyłam się na chwilkę , a wiecie jak położenie sie na chwilkę na nas działa prawda? Tak więc obudziłam się przed chwilka i poszłam na zakupy bo wszystko jutro zamknięte ... a cos jeść trzeba ;-)

Marzena80 już Ci Słonko podała ....jeśli chodzi o ten preparat to ja nie wiem które sa bardziej skuteczne a które mniej jednak mnie to poleciła moja gin , jako jedną z lepszych formuł kwasu mlekowego na rynku. Jest to taka ochrona przed wypłukaniem naturalnej flory bakteryjnej z pochwy...
a co do tych bakterii, to ja nie wiem czy to na basenie złapałam czy tez nie ale wiem ze mam je od niedawna bo one powodują poronienie we wczesnej ciąży albo przedwczesny poród...a ja dotrwałam do 38 tygodnia więc logicznie rzecz biorąc musze miec ja od niedawna a ze partnera mam stałego od dwóch lat, jest mi wierny ( jestem pewna na 100%) a bakterie przenosza się głownie droga płciową więc myśllę ze w tej wodzie mogłam cos złapać...nie mam pojęcia

ale narobiłyście mi smaka na pączki...dobrze ze nie chce mi sie ich robić a nasze cukiernie wyprzedają wszystko z rana ...bo znów utyłabym 3 kilo w tydzień :-p

jesssu ale tan mój szkrab się wierci...kurde...aż jest to bolesne :baffled:

ojej teraz doczytałam dopiero ... PATUSIU GRATULUJĘ EMILECZKI !!! Wracaj do nas szybko i pochwal się swoim skarbem
 
Haha.... Zapomnialam....
a wlasnie leci w TV reklama IKEA.
tsarina tez lubie z krolem arturem: "Poszyje Wam takie czapraki..." "Jak byles maly to lubiles siedziec na podusi"
Lubie tez Hoop Coli "No chodz! No chodz sie przywitaj!"
Albo Biedronka, jak ogorek gada z ziemniakami "No dobra! Dzis sie Wam upiecze!"
No i twiks. Swojego czasy bylam karmelem, kolezanka ciatkiem ale brakowalo nam czekolady ;-)

Ide sobie pomoczyc kopytki.... Mam bardzo spuchniete skoro dwa rasowe facety w moim domu to widza!
 
Ostatnia edycja:
a ja znowu nagle znikłam... kurcze - no nie nadrobię WAs dzisiaj :(((

Tym razem moja przyjaciółka przyszła w odwiedzinki - więc sobie poszłyśmy na ogród (bo jej May spał w wózeczku) i tak z godzinkę sobie sączyłyśmy Pepsi i Karmi :)))

Ale póki jestem:

imagination - no nareszcie się odezwałaś!!!

kokoszka - jejuuu jaka Ona śliczna!!! Ja wiem czy do Ciebie podobna - Tatuś też ma ciemne włoski i karnację :)))- ale naprawdę ślicznotka Wam się urodziła :))) A Ty jak pięknie wyglądasz - ojjj zazdroszczę i podziwiam!!!

patusiu - GRATULUJĘ i życzę wszystkiego najlepszego dla całej Waszej Rodzinki!!! Obyś szybciutko doszła do siebie!!!
 
reklama
ja dopiero się pojawiam na forum... sorki dziewczynki :-( :-(
powiedzcie wy mi - czy też ostatnio tak dużo śpicie ?? ?? :eek:
ja to do 14-15 mogę funkcjonować jakoś normalnie ale potem jestem normalnie nieżywa :zawstydzona/y: drzemka to mój standardzik.... a potem to już cały wieczór czuje się jakby mi ktoś "wsadził a nie wyjął" :baffled:
dlatego od rana staram się zrobić jak najwięcej rzeczy, bo wiem że po południu za nic sie już nie tknę...
kurczę strasznie zaskoczona jestem że tak mi się pozmieniało :eek: ...

no dobra, to sobie ponarzekałam sama na siebie, teraz muszę poczytać o czym dziś pisałyście :tak:
 
Do góry