reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witam Was poniedziałkowo :-)

Wczoraj czułam się fatalnie, byłam niewyspana, bolała mnie głowa i mnie mdliło. Dziś na szczęście się wyspałam i od razu lepiej się czuję. Zaraz budzę mojego M. i jedziemy trochę do centrum pospacerować, na jakieś lody albo coś w tym stylu:-)

annie - współczuję teściów i ich podejścia. Że też ludzie potrafią tak utrudniać życie
usrula - no Twoja mama i siostra to faktycznie wykazują wyjątkowe zdolności wkurzania i wyprowadzania z równowagi, ale Ty się nie denerwuj:-) Co do problemów ze spaniem to ja Cię rozumiem, są noce, że układam się na łóżku w każdej możliwej pozycji, żeby było wygodnie, a i tak nie jest:no:
melonowa - z tym sikaniem to ja też tak mam, teraz powinnam wozić ze sobą Toitoi;-)
kamilka - wypoczywaj i relaksuj się, póki Twoich mężczyzn nie ma:-)

Miłego dnia!
 
reklama
Ursula aha to chociaz tyle:-) moja tesciowa to mi zapomniec nie moze jak sie wydarłam na tescia jak szlismy na wesele dziecko im zostawilismy zaledwie miesieczne a ten do domu zawiany przyszedl:wściekła/y: oj malo brakowalo zeby dostal w pape ode mnie w takim stanie bylam:szok: ale jak to bywalo zwykle sie dopijal jak byl lykniety to wtedy podobno nic a nic juz sie nie napil:-D no ale ile mi stresu doszlo to myslalam ze bede wszystkich bic dookola:-D


A tak wogole mam problem byłam u lekarmi niby mialam lekkie bakterie ale 3 dnmi ciezko mi sie sikalo:baffled: pieklo szczypalo wiec nie wiem czy moge brac jakis urosept albo co? ona mi nic nie dala a to lekki dyskonfort! i do tego co jakis czas mam tyle sluzu żółtawego ze wyglada to jak mega glut na papierze:-:)zawstydzona/y: jak sobie z tym radzic? bo ona mowila ze wszystko jest dobrze:no:
 
kamilka - z tymi objawami to chyba jednak powinnaś iść do lekarza, bo to wygląda na infekcję (a ta wydzielina na grzybicę). Ja już w ciąży tak 3 razy miałam. Co do moczu to ostatnio dobrze na mnie podziałał sok z żurawiny, pity 3xrazy dziennie i do tego duuuużo pić wody!
 
hej dziewczyny, witam się z Wami niewyspana... to już kolejna noc jak sobie miejsca znaleźć nie mogę
jest fatalnie
mam nadzieję, że u Was mimo niedogodności z teściami, mamami i upierdliwymi rodzinkami, lepiej
życzę Wam miłego dnia
 
Witam Was kochane moje!

Z tymi komentarzami naszych M, chyba juz nie ma co sie przejmowac..oni myslą, ze to jest smieszne, ale niekoniecznie tez dla nas.Moj M tez kilka razy sprzedał mi ciekawy komentarz,ale ja odrazu mu mówie,ze to jest przykre...i na jakis czas spokoj jak znów cos mu nie odbije ;/

Juz z rana poszło mi z portfela 1000zł na towar do kuchnu, a to dopiero początek, kasa sie konczy....ale to nic, kasa to tylko kasa, teraz liczy sie co innego.Zmieniam dziewczyny priorytety...tak mnie zmieniłam ta ostatnia sytuacja z malą , ze chyba nie normalnie nawrociłam..:szok:

U nas dziś troszke chłodniej, rano padało...tz lało.Ale czuje , ze zaraz znów bedzie duchota!
 
Witam i ja- bez kawy:-D
Widzę, że na te teściowe i niektóre mamuśki, to faktycznie jak już tu któraś mówiła titanic! Moja teściówa mi też podniosła wczoraj ciśnienie. Dzwoniła do mojego m i ten chciał się pochwalić, że będzie miał synka, na co ona, że przecież mi mówiła, żebym nie sprawdzała, bo to może dziecku zaszkodzić (!:shocked2:), że przecież ona mi już mówiła, że będzie chłopak, bo ona po brzuchu widzi. Nosz ku***a, niech mi się teraz tylko w sprawie imienia wypowie, a pojadę do niej i jej prosto w oczy powiem, zeby od mojej ciąży się odstosunkowała! No kurde, lubię ją, ale czasami, tak jak wczoraj, to mam ochotę ją wsadzić na ten statek wraz z waszymi i odcumować jak najszybciej!:wściekła/y:
 
ursula wczoraj się balam z lozka wstac bo mialam wrazenie ze pocieknie mi po nogach i tez się boje ze nie doniose. Kurcze swspolczuje Ci ze musisz się tak uzerac ze swoja rodzinka … faktycznie z rodzina to tylko na zdjeciu ;/
annie. Ty widze tez masz wesolo ;/ to kiedy chrzciny ? ;p
basiaaa10 ja to chyba pampersy sobie kupie ;p
co do pomocy po narodzinach to secjalnie powiedzialam mojej tesciowej jak wam się do domu pchaja a ona na to ze jest zdania ze powinnismy sami sobie radzic ze ona może nam doradzic i wogole ale to my będziemy rodzicami i nie będzie nam nic kazac ani za nas robic – z czego bardzo się ucieszyam :)
z kolei jedna sasiadka moich rodziców urzadza nam już w grudniu chrzciny Kuby oczywiście u moich rodzicow – hehe jak powiedzialam tacie to się zdziwil i zapytal czy ona ne ma co robic ;p
a druga już stwierdzila ze mama moja przyjedzie i będzie nam pomagac bo co ona ma robic a tak zawsze chciala być babcia itp. – oczywiście moja mama nic o tym nie wie heh
dehaira musisz być silna dla swojego malenstwa dasz rade poradzisz sobie z ta sytuacja

KingaoO dobrze ze odzylas :) u nas deszczowa pogoda ale strasznie duszno ;/

Jolka6621 masz tesciowa czarownice hehe a niby w jaki sposub zaszkoszisz dziecku? ze mu miedzy nogi zagladasz? zly dotyk boli przez cale zycie .... heeh sory ;p
 
Witam Was serdecznie:) Już po kawce (mam nadzieję, że cukier nie skoczy :baffled:)!

Odnośnie pomocy mam i teściowych, to ja mam obydwie ponad 500 km od siebie więc jest dosyć spokojnie. Do tej pory czasami myślałam, że jednak fajniej by było mieć pomoc gdzieś bliżej, ale jak tak sobie czytam Wasze historie... to już nie jestem tego taka pewna ;-)
annie - my do połowy ciąży mieliśmy pytanie od teściowej o ślub średnio hm.. kilka razy dziennie. Teraz już chyba zrozumiała, że nic nie wskóra i się nie odzywa na ten temat. O chrzcie jeszcze nie było mowy, ale chwila i pewnie się zacznie!:-D
 
Hej dziewczyny

Czekoladka- czyli też się wybawiłaś, bardzo się ciesze.
Baby Poznań, Gusiak- również nic nie wiem na temat cukrzycy. Ja idę badać się w piątek, denerwuje się strasznie.
Kinga- ciesze się, że wszystko dobrze z małą. Wiedziałam!!!!

Dziewczyny mam problem z krwawieniem z nosa już drugi dzień i straszne obfite są, aż się przestraszyłam,30 minut leci i leci.
Weszłam dzisiaj na fb, a tu niespodzianka zdjęcia z wesele. Pokaże wam jak wygladałam.

17755_527037707367028_661778908_n.jpg
 

Załączniki

  • 17755_527037707367028_661778908_n.jpg
    17755_527037707367028_661778908_n.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry