reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Melonowa- wg niej usg jest szkodliwe, a zwłaszcza jak na tym usg zobaczy się, czy chłopiec, czy dziewczynka:-p A w sobotę miałam rozmowę z ciotką- kolejna gwiazda! Jej córka ma termin 2 dni po mnie i ta do mnie z pytaniem wyskoczyła:
-czy ty też co miesiąc wydajesz pieniądze i chodzisz do ginekologa i co miesiąc też robisz badania?
-no tak, raz w miesiącu jest wizyta i za każdym razem jest jakieś badanie zlecone, zeby wszystkiego na raz nie robić.
- ja uważam, że jest to niepotrzebne! za moich czasów do lekarza się szło w 7 lub 8 miesiacu i żadnych badań się nie robiło i dzieci się zdrowe rodziły!
- nie wiem jak było 20 lat temu, ale dziś dzięki tym badaniom nie jedno dziecko uratowali! a poza tym, jeżeli nie zgłosisz się przed 10 t.c. do lekarza, to becikowego nie dostaniesz :p
- głupota! nie powinno się tak czesto chodzić, teraz to tylko kasę lekarze chcą wyciągnąć i temu każą wam tak zgłaszać się na wizyty!
I tu zamilkłam, bo jej córka chodzi na wizyty na nfz i badania ma za darmo. Rozmawiałam o tym z mamą, a ona mi mówi, że owa ciotka poleciała do lekarza jak się jej tydzień okres spóźniał, żeby sprawdzić czy jest w ciąży. Mało tego okazuje się nieprawdą, że nie chodziły co miesiąc do lekarza i nie robiły badań. System wizyt i badań wyglądał tak samo jak dziś! Szkoda mi tylko jej córki, bo nie ma wsparcia matki, a dziewczyna dopiero co szkołę skończyła.

Nonek- w ogóle brzuszka nie widać! Taka laska z Ciebie:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam was, annie - a że nieślubne to wstyd? ja piernicze gdzie ci ludzie żyją? mamy takie czasy, że połowa par nie bierze ślubu

dzis wstałam z dołem w stylu " ale jestem gruba" i chyba mnie szybko nie opuści.

brzuszek duzy jeśli mama ma rozmiar 36 wygląda cudnie jak z reklam, a u mnie w rozmiarze 40/42 już nie tak cudnie.

mojego meza szwagierka sama ma dwojke dzieci i mi wczoraj powiedziała, że mam brzuch już duży - chyba taki jak ona w 9
taaaa kur.... chyba lustra nie miała, jak wyglądała jak czołg
no powiem wam, że ludzie to maja tupet...

ide po bułke a co! roztyje sie jeszcze bardziej na złość światu
 
Właśnie ta sukienka miała coś w sobie, w przodzie nic nie było widać a z boku ogromna bombka. Sukienka od męża wiec musiałam założyć:)
 
nonek ślicznie! :) co do krwawienia, niewiele pomogę, sama w weekend zakrwawiłam ręcznik :/ ale dziś już lepiej...nie wiem skąd to, gin coś mi mowił że to kruche naczynia i stąd mi żyły pękają przy pobieraniu, stąd hemoroidy i pękające naczynka na nogach wspomniał coś że da mi na to lek i...zapomnieliśmy :/ widzę się z nim w środe za tydzień juz zapisałam na kartce żeby nie zapomnieć o tym :)

magda witaj w klubie rozmiaru 40/42, też się czuję kwadratowa, a uwagi w stylu że się "nadełam" są doprawdy urocze. ... na szczęście M im większy brzuch tym bardziej go głaszcze i jakoś mi tak lepiej. No stóp już nie widzę, ogolić się nie idzie i lewej nogi do góry podnieść nie mogę...ale co z tego? Od grudnia zrobimy sobie tu listopadowy wątek motywacyjny i będziemy się odchudzać aż dym pójdzie :))
 
Ostatnia edycja:
Madzia, zjedz i za mnie bułeczkę, albo pączka najlepiej! :-) I olej tych "życzliwych"! Masakra, jacy ludzie potrafią być delikatni hehe. A po ciąży, jak zaczniemy biegać za naszymi pociechami i karmić piersią (te które zamierzają i będą miały możliwość oczywiście:)) to dzieciaki szybko z nas wyssą zbędne kilogramy!
 
Magda niczym się nie przejmuj, moja siostra tez mi mówi, że miała tak jak ja teraz, jak jechała na porodówkę, tylko że ona urodziła miesiąc wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
przecież wiadomo, że nie mam wpływu na brzuszek i rosnące dziecko- a wiecie co jest najgorsze, że słyszymy to od kobiet- tych które same były w ciazy i chyba żle im z tym było, że teraz tak dogryzają innym.

pączek kupiony hehe

dzieki dziewczyny
 
No i super... lecę po pączka :-)

dziewczyny tak z doświadczenia co kupić do łóżeczka? Całą pościel z wypełnieniem czy na początek nie trzeba?
 
reklama
annie - moim zdaniem nie trzeba całej pościeli, bo dziecka i tak nie położysz na poduszce:) więc albo samą kołderkę, albo po prostu jakiś rożek czy coś takiego...
 
Do góry