reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
dehaira witaj :)


Akaih ciesze sie ze juz masz zrobione oby wszystko sie dobrez i szybko goilo :)


Gusiak88 nie martw sie glowa do gory moje tez caly czas za wysokie w postatecznosci bedziesz musiala do konca ciazy insuline sobie
podawac i mnie tez chyba czeka powrot do insuliny ;/




KingaoO mi jeszcze troche zakupów zostalo ale mam juz wozek :) jeszcze materac do lozeczka i te drobiazgi hehe najdrozsze. a co do prania
to ja jak na razier- na poczatek bede prala normalnie jak maluchowi zacznie cos wychodzic to bede zmieniac


u nas w nocy byla taka burza z wiatrem myslama ze mam ja nad glowa okno mi tak trzasnelo ze pozwalalo wszystko z biurka huku bylo tyle
przestraszylam sie jak nie wiem musialam w nocy wszystko zbierac ... jeszcze pies sie przestraszyl i przylazl spac do mnie do lozka
musial sie poprzytulac hehe teraz leje ... ja juz po sniadanku bylam po jogurcik i swieza buleczke ;)
 
Do mnie burza sie zbliza, a jestem sama z synem w domu..niby sie nie boje..ale jak jestem sama to jakos inacze:crazy:
I ciagle duszno, duszno, duszno...pod wiatrakiem juz siedze, mimio, ze dzis i tak chłodniej o pare stopni, to mi i tak źle:-(
boje sie o swoja morfologie, niby biore zelazo, ale czuje po sobie, ze jest kiepsko...taka ospala jestem, apatyczna, bez zycia, szara na twarzy, pekajaće naczynka, wszystko przemawia za tym, ze nie jest ok.Teraz mi gin pewnie zaleci picie glukozy...
 
akaiah zapomniałam napisac że trzymam kciuki żeby sie dobrze goiło

ursula tak już tylko 3 mies ;-)

ja czuje że urodze na przełomie października i listopada - termin mam 10
ale u nas w rodzinie jakos szybciej idzie ;-)
 
Hej

Ja jeszcze nie potrzebuję lusterka, żeby się ogolić, ale to już pewnie ostatnie chwile.

KingaoO mi też jest ciężko, gorzej znoszę tę ciążę niż poprzednią i też trudno mi oddychać. Ale damy radę, zawsze może być gorzej;-)

Akaiah biedna, współczuję i trzymam kciuki, żeby teraz już wszystko było ok!

Witam nową mamę!

Ja wczoraj nadal ledwo dyszałam w tym upale, ale w nocy przyszła upragniona burza, ufff... Całą noc nie spałam, budziłam się co chwilę, bo był straszny wiatr, ulewa, ciągle coś trzaskało, mąż chodził po domu sprawdzać, czy wszystko ok, więc jestem mega niewyspana. Ale wreszcie mam czym oddychać!
Rano byłam zachwycona, bo na dworze tak ponuro, wietrznie, groźnie i złowrogo, uwielbiam takie klimaty:-) ale teraz już wychodzi słońce, szkoda:-D

Ja mam termin wg OM na 5.11, ale też czuję, że mogę zahaczyć o październik:-)
 
U mnie deszcz, i watr huuuura.......:laugh2:Jest dostawa świezego tlenu:rofl2: Ja mam termin na 21 listopada, wiec październik na pewno odpada, ale gin zamierza wczesniej tydzien mnie wziąc na wywoływanie porodu, wiec pewnie 14-15 listopad sie rozsypie.O ile sama mała nie zdecyduje wyjsc wczesniej co by było jeszcze bardziej korzystne.
 
Hej

Ja jeszcze nie potrzebuję lusterka, żeby się ogolić, ale to już pewnie ostatnie chwile.

KingaoO mi też jest ciężko, gorzej znoszę tę ciążę niż poprzednią i też trudno mi oddychać. Ale damy radę, zawsze może być gorzej;-)

Akaiah biedna, współczuję i trzymam kciuki, żeby teraz już wszystko było ok!

Witam nową mamę!

Ja wczoraj nadal ledwo dyszałam w tym upale, ale w nocy przyszła upragniona burza, ufff... Całą noc nie spałam, budziłam się co chwilę, bo był straszny wiatr, ulewa, ciągle coś trzaskało, mąż chodził po domu sprawdzać, czy wszystko ok, więc jestem mega niewyspana. Ale wreszcie mam czym oddychać!
Rano byłam zachwycona, bo na dworze tak ponuro, wietrznie, groźnie i złowrogo, uwielbiam takie klimaty:-) ale teraz już wychodzi słońce, szkoda:-D

Ja mam termin wg OM na 5.11, ale też czuję, że mogę zahaczyć o październik:-)

Kochana masz racje, zawsze moze byc gorzej..wiec biore sie w garsc, moze na jakis czas przestane marudzic:zawstydzona/y:
 
Cześć dziewczyny
Akaiah trzymam kciuki aby zagoiło sie szybko i śladu nie było..... Wiesz ja po 5 porodach czuje sie jak rękaw czarodzieja ale lekarz mówi ze tu i ówdzie nie wyglądam na 5 dzieci... m nie narzeka :)
Co do ułożenia dziecka .. jak odeszły mi wody w 29 tygodniu jerema ułożony był poprzecznie... lekarz stwierdzili ze poobserwują i w trakcie akcji porodowej ułożył sie prawidłowo... był mały wiec dał rade .... Nie da sie tak wszystkiego przewidzieć.... to jeszcze stanowczo nie czas na położenie główkowe... no tak mnie sie wydaje z laickiego punktu widzenia :)
Miłego dnia dziewuszki !
 
hej dziewuszki :)

u mnie jak u was w koncu troche tlenu, ale mieszkania nie idzie wywietrzyć z tego gorąca co się uzbierało przez tyle dni. nie za dobrze spałam w nocy, bo co chwila siku , przeciag mi sie zrobił i się kręciłam. i pewnie też kimne sie popołudniem.

w nocy niestety dren mi wyleciał :confused2: ale jutro lub w czwartek do lekarza wiec jestem spokojna że nie zdązy mi sie raczej nazbierać i założy nowy..

musze sobioe w koncu zrobić wyniki, bo rpzez te zabiegi nie mam jak. ciekawe czy morfo mi sie poprawila bo też przechodze przez Anemię. no i nie mam keidy zrobić glukozy.

życzę Wam dziewuszki milego dnia i spokojnego :) mój M na zakupach bo dziś kucharzy i robi Kurczaka w winie :) wena go wzieła bo ogląda ciagle KUCHNIA+ hehe
 
reklama
Witam dehaira,
odnośnie położenia dzidzi, u mnie na usg wyszło poprzeczne, ale lekarz powiedział, że jeszcze małe, więc może się swobodnie obracać :)
ursula, a w listopadzie same miłe wieści nas czekają. Nie mogę się już doczekać, dzidzia na święta już będzie trochę odchowana :) nigdy nie lubiłam listopada, chyba jednak od eraz zacznę go uwielbiać, będą same miłe skojarzenia :) jak ten czas szybko leci, niedawno drżałam w pierwszym trymestrze, czy szczęśliwie przez niego przebrnę, a tu już połowa drugiego :)


U nas nad morzem znowu dziś kichowata pogoda. Wczoraj padało, ale było ciepło, pod koniec dnia slońce się pojawiło, a dziś zimno, wiatr i pada – nieprzyjemnie.


Odnośnie proszku, to czytałam, że zalecany jest też Vizir Sensitive. Zwykły ale delikatny i bezpieczny dla malucha – podobno położne polecają.
i_carrie ja też jeszcze nie korzystam z lusterka, ale problemy z pedicurem już mam ogromne – ile się nasapię, jakie pozycje przyjmuję, to tylko ja wiem :)


Ja mam termin porodu na 25-11, ale moja mama zawsze rodziła po terminie, więc być może będę grudniowa :)
 
Do góry