reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Cześć dziewczyny

Witam was dziś jako piersza, nie mogę spać mój wiercipięta daje czadu od 5. Ale niesamowite uczucie. Co do wypróżniania nie mam problemów, czasami mi się wydaję, że za często chodzę do wc. Nadal mam problem z pęcherzem, ale to pewnie ucisk maleństwa.
 
meago ciesze sie ze wyniki są dobre :)


nonek90 z pecherzem tez mam problem wiecznie biegam do toalety a juz w ogóle jak zjem arbuza haha to jest koniec ;p


dzis znowu mam wyzszy cukier mimo ze nic nie jadlam od 17 ;/ cholera czyzbym znowu musiała wrócic do insuliny ;/ ? masakra :( ja wczoraj padłam po 17 i spałam do rana z małymi przerwami na siusiu ;p dzisiaj sprzatanie ... pogoda gorsza jak na razie to sprzyja aurze sprzatania ;p


DROGIE Panie lekarki moze wiecie dlaczego tak sie dzieje ze cukier sie tak podniósł naczczo miałam 111 a od wczoraj od ok 17 nic ni jadlam a po sniadaniu gdzie zjadlam to co moge czyli 2 kromki chleba z szynka drobiowa i po godzinie pomiar byl 165 ;/ a prawie przez cala godzine sprzatalam ;/
 
Ostatnia edycja:
witam sie z rana u mnie paskudna pogodam zanosi sie na calodniowy deszcze

wy macie problem z opruznieniem a ja z checia bym oddala moje cigle biegunki:-(

zycze milego dnia i ladnej pogody
 
ja już od 6 na nogach :baffled: muszę się kawka poratować chyba

meago super że wszystko ok

nonek ja też latam non stop na kibelek i leję jak wąż strażacki :-)

dziewczyny macie jakieś doświadczenia z meblami z Agaty??
chcemy kupić jakąś kanapę do spania a zawsze mielismy z Ikei i tylko do siedzenia. Tym razem chcemy coś porządniejszego i wygodnego do spania.
 
Hej Kobitki,
dziś kawa to obowiązek bo inaczej chyba padnę nosem w klawiaturę :/
annie nie kupowałam tam żadnje kanapy, ale widzialam że są w przystępnych cenach. My kupiliśmy właśnie w promocji w Ikei za 400 zł sofę wyciąganą "wzdłuż". W pokoju mam fajną kanapę z BRW ego typu
Sofa:WORK LUX / Black Red White - najchętniej kupowane meble w polsce
i powiem Ci że jest ogromna do spania i naprawdę wygodna, mieścimy się we dwoje z psem, moim brzuchem i brzuchem M ;)

Laski zmotywujcie mnie żebym dupe ruszyła do tej szkoły rodzenia bo już kombinuję żeby to olać ...:laugh2:

Co do sikania.... lepiej o tym nie mówić, w nocy wstaję,a rano jak się obudzę to idę 3 razy pod rząd i za każdym razem sikam jak głupia :/ a już się pilnuję żeby przed snem nie pić. Dramat:eek:
 
Witam w pochmurny poranek,
Nonek
fajny zbieg okoliczności :) Brzuch się powiększa siłą rzeczy, więc takie rozciąganie chyba normalne. Mnie ostatnio żebra bolą po bokach – kłucie i pulsowanie przeszło, teraz czuję właśnie jakby rozciąganie w okolicach żeber. Też nie wiem, czy to normalne, ale mam nadzieję, że po prostu rosnę :)

annie. Ja też czasami miewam takie zaparcia, choć na początku ciąży częściej. Zawsze się zastanawiam, co wtedy dzidzia czuje i czy to nie jest niebezpieczne...
A swoją drogą też myślałam o Kate, że wcale nie wyglądała na taką, co rodziła dobę temu :) nawet szła normalnie, lekko, bez grymasu bólu no i makijaż – taka świeża, wypoczęta się wydawała :) odnośnie mebli z Agaty, miałam szafę i komodę - solidne, ale nic do spania tam niestety nie kupowałam, więc nie pomogę za wiele.

Melonowa ja też ciągle biegam do wc, w nocy regularnie co 2 godzinki :) A tak jak Ty arbuz to zabójstwo dla mojego pęcherza :) Ale taką mam na niego ochotę, że zaciskam zęby i jem kolejną porcję :-D
 
ursula no właśnie o to mi chodzi żeby szło się porządnie wyspać :tak: bardzo ładna ta sofa a cena jeszcze ładniejsza
a ty rusz się do tej szkoły żeby później na porodówce nie było: PRZYJ PRZYJ - ale ja nie umieeeeem :-D
 
reklama
Dzień dobry!
Piszecie, że u Was się pogoda popsuła, a u mnie nadal słoneczko od rana i upał się szykuje. Ogólnie fajnie, ale wybieram się na zakupy ubraniowe i wolałabym nie paść po drodze.

Meago super, że wyniki w porządku. Ja biorę witaminy cały czas, czasem co drugi dzień i morfologia też ok, oprócz żelaza.
Od pierwszej ciąży mam problem z hemoglobiną, wcześniej było idealnie pod tym względem (wiem, bo jestem honorowym dawcą krwi i regularnie miałam badania), a jak tylko urodziłam, to dostałam tak silnej anemii, że nie chcieli mnie ze szpitala wypuścić... I potem już zawsze miałam na granicy normy:/

Ja od jakiegoś czasu wcale się nie budzę na siku:-) w pierwszym trymestrze owszem, nawet 3 razy w ciągu nocy, a teraz wcale. Może dlatego, że mały jest ułożony poprzecznie, więc raczej nie uciska mi pęcherza.
Zaparcia też mnie omijają, powiem nawet, że teraz jest lepiej niż przed ciążą;-)

Ursula
co do szkoły rodzenia, to Cię nie zmotywuję, bo ja nie chodzę i się nie wybieram:-p Jakoś nie czuję, żeby mi to było potrzebne. A przeć to każda będzie umiała, więc bez obaw Annie.

Puszczam brzuchowi muzykę Mozarta i mały szaleje:-)
 
Do góry