reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witam Mamuśki :-) u mnie dzisiaj leje strasznie, więc pewnie cały dzień w domu... Ale mam plany kulinarne :p na obiad placki ziemniaczane, a jak mąż z pracy wróci to też leczo będziemy pichcić mniam :-) a teraz podjadam ciasto drożdżowe z borówkami... rany przy takim dogadzaniu zaraz będę szersza niż wyższa :-D:baffled:
Martula kuruj się, dobrze Ci teściowa powiedziała musisz się oszczędzać i dbać też o siebie :*
Mama Kangura Antoś to chyba ostatnio baardzo popularne imię chociaż żadnego Antka nie znam osobiście :p ale Adamów paru znam i same fajne chłopaki :tak::-)
 
reklama
Hej, czytam Was, ale jakoś nie mogę się zmusić do odpisywania, taki leń mnie dopadł :/
Powiedzcie, jak Wy to robicie, że tyle czasu spędzacie na forum, ja jakoś nie mam czasu... Zanim zdążę przeczytać, co pisałyście, jak mnie nie było, to już jakieś kolejne zajęcie na mnie czeka i nie mogę się skupić i Wam poodpisywać:sorry2: Jeden post na dzień mi wychodzi, a w weekendy wcale. Ale fajnie tu u nas na forum:-)

Mamo Kangura
, z Twoich propozycji wybrałabym Adama.
Jak już mowa o imionach - Tomasz czy Sebastian?;-)
 
czekoladka ja spie na boku bo już inaczej nie dam rady, bo nie wygodnie. Mój mąż nie może wytrzymac bo tak się wierce, ale chyba nasz synuś ma to po mnie :)
 
Czekoladka ja zazwyczaj śpię na lewym boku, ewentualnie na prawym i zawsze kołdra albo boczek męża między nogi :-D na plecach straszni duszno i ciężko mi, zresztą nigdy nie lubiłam spać na plecach :p Może dzidziuś kopał po pęcherzu i dlatego musiałaś tyle do łazienki latać? :)
i_carrie ja wybrałabym Sebastiana, po prostu bardziej podoba mi się to imię :)
 
Hej Laski
i_carrie nie przejmuj się, ja dziś mam podobnie jeśli chodzi o mobilizację dziś do pisania, staram się leżeć plackiem bo skurcze się nasiliły po próbie odstawienia luteiny a w poniedziałek wizyta i już nie chcę mu zawracać d... :)
Tomasz czy Sebastian? Tomasz zdecydowanie :) Imię Sebastian mi się podobało kiedyś ale nie pasuje mi skrót Bastek albo Bastian, a Tomasz to Tomuś, Tomek, Tomeczek - no cudnie, jeszcze pytanie jak do nazwiska pasuje :)
Mamo Kangura też bym wybrała Adama choć Antoś mi się podoba ale po prostu za dużo ich już a poza tym zawsze się zastanawiam jak szef będzie w przyszlości do takiego Antka mówił .. "Panie Antku" ? :)
Czekoladka niestety lezę na tym lewym bo najlepiej mi na nim, brzuch nie twardnieje i świetnie czuję Małą jak bryka.

Mam dziś takiego lenia że jak mi M włączyl rano w tv TVN24 tak leci cały czas bo mi się nie chce kanału zmieniać :p i przez to lenistwo oglądam obrady sejmu... :dry:
 
Ulka - no właśnie takie poważne to imię...Panie Antoni? W wieku 15 lat na matematyce?

i-Carrie - ja bym w ciemno brała Tomasza :) Zastanawialiśmy się nad tym imieniem dla synka właśnie :)
 
ursula- ja też czuje moja Nadie bardzo dokladnie ale w razie czego mam magnez i sobie zażyje.Bo już miałam twardniejący brzuch jakos 2 tyg temu.
Nonek- tez sie wierce strasznie nie spalam cala noc a gdy nad ranem usnęłam to mnie mąż zbudził bo do pracy szedł.I takie to chyba zaraz pójdę spać.
 
;-)
ja probuje lezec na lewym boku w ciagu dnia ale lepiej mi sie usypia na prawym boku
Tomasz tez wygrywa u mnie, ale Sebastian nie jest zle mam kuzyna :tak:
no u mnie bedzie Panie Tytusie :-D:-D:-D no myslicie ze skrzywdze go Tytusem? :-(
ursula ja ogladam Polsat i "dlaczego ja" :-D
 
Czekoladka mamy to samo mój maż wstaje przed 6 i zawsze się wtedy budze. Ale dzisiaj mam dużo sprzątania chcę wszystko ładnie zrobić żeby jutro mieć wolne:)
 
reklama
laperedhil no to faktycznie ambitne kino :D ja od początku zwolnienia oglądałam to na zmianę z trudnymi sprawami :-D i szpitalem a teraz już lecą powtórki :p
A co do imienia, nie znam żadnego Tytusa, my myśleliśmy nad Tymkiem, Tytus mi się kojarzy z tym komiksem ale z drugiej strony przecież nie wszyscy musimy mieć takie same imiona :) Może Twój Tytus przetrze szlaki :D

Głodna jestem.... :confused:
 
Do góry