reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

martula1985; :-( nie powinnaś się tak przemęczać - szczególnie teraz.... Wiem co czujesz. Ja pochowałam synka w 39tyg i był taki kochany że jak mi go dali to mogłabym sobie go do domu wziąść - ważył 3500g . Powiem Ci jedno - to jest straszne - ale kiedyś nauczysz się z tym bólem żyć - po prostu stanie się cząstką ciebie - a Ty jako człowiek będziesz musiała funkcjonować dalej... Dla przyszłego maleństwa - a daje Ci słowo, że to będzie najpiękniejsza chwila kiedy znowu zobaczysz 2 kreski na teście ... Więc trzymaj się i nie poddawaj. Warto żyć - UWIERZ MI :)

MAMUSIALISTOPADOWA2013 - WITAJ.... :happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
lapredhil - ja sobie przyrzekam, że to już ostatnie ciuszki, po czym...kupuję kolejne ;P Postęp jest jedynie taki, że już nie kupuję na 56-62 ale na 62-74 ;p tłumacząc sobie, że będzie miał na lato :p

Synek kopie mnie coraz bardziej, coraz bardziej przekonuje się do imienia Adaś, ale wciąż się wahamy: Adaś czy Antoś. Pomóżcie dziewczyny, jakie macie skojarzenia z tymi imionami? :) Może coś razem wykminimy :)
 
Znajomi dali imię Tymoteusz bo chcieli, żeby było oryginalnie. Efekt jest taki, że w piaskownicy jest 4 Tymków :p Nam nie zależy na popularności czy oryginalności imienia, tylko, żeby imię nie przytłaczało, nie ośmieszało, nie utrudniało :) On sam ma je wypełnić swoją osobowością :)
 
cześć mamusie :)
brackiee
dzięki :) jakoś boję się tych koszul rozpinanych na boki, nie mam pojęcia dlaczego :)
melonowa89 dużo zrobisz tego leczo??? bo ja tak średnio umiem robić, więc wpadłabym na "krzysia" ;)
Fajne te łóżeczko.
Mama Kangura Antosia znam tylko jednego :) mojego wujka :) fajny facet, Adaś to mój synek i mój brat :) super faceci jak dla mnie :) ale nie jestem obiektywna ;)
Rojku ta koszula to bardzo fajna :) w takiej to bez szlafroka po oddziale :D
Lefkowa trzymaj się w tym szpitalu, aby Ciebie szybko postawili na nogi :)
czy któraś z was była może w tesco zobaczyć te pajacyki?
 
laperedhil w szpitalu :( wracaj do zdrówka !


o boRZe ale sie objadłam na sniadanie..całą micha płatków owsianych , kako , i bułeczki z wlasnorobionym dżemem..:-)
dzisiaj jade do rodziców i zostaje do jutra.. ciekawe jak tam moja kochana mamusia..:sorry2:
 
marys25 spory gar wyszedł :) wiec wpadaj :)

Martula kocha oszczedzaj sie i zbieraj siły twoj aniołek widzi cie obojętnie czy wspominasz o nim w domku czy na jego grobie a musisz odpoczac i dojsc do sil :*

Lefkowa trzymaj sie w tym szpitalu
 
Ostatnia edycja:
Lefkowa jest w szpitalu - mi odpukac nic nie jest i leze na kanapie :-D

Tymoteusz mi tez chodzil po glowie ze wzgledu na kumpla meza, ale nagle jak to imie pierwszy raz slyszalam to slysze wokolo bo pelno maluchow, tu masz racje :D

ja sie troche boje z tym moim Tytkiem - to tytus romek i atomek, no i tyfus beda go nazywac, ale to jakos mam nadzieje opanujemy zawsczasu :)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie tak się zaczęłam zastanawiać, czemu Ci wszystkie dziewczyny życzą zdrowia :p i myślą "czy coś mnie ominęło? " :p hehee

No dzieci potrafią być okrutne, ale tak naprawdę to zależy od charakteru - znałam Mieszka, który był po prostu przewodnikiem stada :D przy tym przystojnym i nikt nie wpadł na to, żeby mu dogryzać. Podobnie Witek - był spokojny, ale jakiś taki dominujący i nikt się nie śmiał. Z kolei dzieci gnębiły dwóch Filipów, Wojtka czy Stasia...
 
reklama
Cześć wszystkim mamusiom.Mi znowu dzis brzuchol stwardnął nie z racji skurczów tylko jak wstalam i czuje wczoraj był miekkszy.A tak w ogole to w nocy spać nie mogłam, do ubikacji co godzine, brzuch robi sie coraz wiekszy i nie ma jak sie fajnie położyć.A tak w ogóle to śpicie juz na tym lewym boku ???
 
Do góry