reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
annie- Wy macie z tymi teściowymi poprostu szok.Do mnie nigdy sama nie przyjedzie jak co to ją mąż przywozi jeszcze raz za czas wiec mam spokój.Tyle ze ona nie jest w ogóle nachalna, spokojna babeczka już w starszym wieku nigdy nic do niej nie mialam i co najwazniesze nie wtrąca się w nic.
 
Jejku dziewczyny.. oby było jak mówicie bo się wykończę nerwowo, od początku coś:-(
Wczoraj znów mi poszły skrzepy jednorazowo a już było czysto, wybeczałam się mojemu w rękaw bo już nie wytrzymałam..:-:)zawstydzona/y:
Annie. ja mam teściową już 2 tyg, od jutra do czwartku jej nie będzie i znów 2 tyg, przyjechała się wakacjować chyba. Na początku było fajnie bo mi pomagała.. teraz mam ochotę ją rozerwać czasem.
 
czekoladka21 ja przez większą część nocy śpię na lewym, ale zdarza mi się też tak trochę na brzucho-boku :p

laperedhil wiesz co? co do imion, to dla Ciebie ma być ok :) Jak uslyszeli w związku z tym małym, że ma być Tytus, to od razu wszyscy mówili, że będą go Tyfus przezywać, ale dzieci są tak nieobliczalne, że śmiać się będą i z najzwyklejszego jak im się coś ubzdura. Więc przed tym nie uchronisz.
Mój też ma rzadkie imię, zwłaszcza wśród rówieśników - Eryk :) Nie wiem, czy mu to podrywach pomagało, ale niebrzydki jest i do tego dobry, więc niekoniecznie imię miało wpływ na powodzenia :p

justyn.ka nie stresuj się, nie czytaj dr interneta, idź do lekarza, najwyżej Ci każe powtórzyć, albo żurawinkę jakąś da.

annie. przyjmę z otwartymi ramionami! :D
 
justyn.ka- nie przejmuj sie masz wizyte i wszystko sie wyjasni, mi z krwi wyszlo ze mam lekka anemie.Zawsze w ciąży są jakieś problemy.Mało jest dziewczyn co przechodzą ciąże bez żadnych objaw.Głowa do góry.
 
Justynka spokojnie. Dobrze ze masz dzisiaj wizytę. Krwinek czerwonych może być do 3 wpw , a w ciąży myślę ze Twój wynik jest jeszcze do zaakceptowania., tym bardziej ze miałas te krwawienia. Co do białka to w ciązy może być nawet do 300-500mg/dobę. Jedynie co jest niepokojące to te leukocyty, Że w całym polu widzenia+ bakterie. Lekarz pewnie zaleci jeszcze raz badania+ posiew moczu z antybiogramem, żeby wykluczyć/potwierdzić tą infekcję.
 
reklama
obiad muszę larwie podać a i tak będzie ciamkać że niedobry więc się nie wysilam tylko włozyłam schaba do piekarnika i niech mnie cmoknie :-D podobno ma siatę już przygotowaną z ciuszkami więc muszę przypomnieć sobie uśmiech numer 5: "o jeju jakie śliczne..." i minę numer 10: "tak tak napewno się przyda" :-D
 
Do góry