reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Czekoladka no i super :) Moje plany zakupowe czekają na pieniądze, bo jeszcze nikt mi nie chce nic sprzedać bez pieniedzy :confused2:
BabyPoznan super! Już widzę :) Dzięki, a co do plam to ja wszystko piorę w vaniszu :p Kiedyś nawet pofarbowałam białe na niebiesko i w kilka prań wyciągnęłam do wszystko do punktu wyjścia. Kolor piorę w różowym a do bialego dolewam ten biały z wybielaczem. Spróbuj wstępne z tym a potem normalnie w dziecięcym, wypłukać dwa razy i powinno być cacy :)
 
reklama
ursula widzialam te sweterki, jeden mam po Anieli brazowy z H&M aki malutki, wiec chyba nie bede kupowac więcej, ten jeden starczy :)
 
hej
tyle się napisałam i zdążyło mnie wylogować i jak się zalogowałam od nowa to to co do was napisałam znikło:no:
Mnie na drętwiejące dłonie lekarz kazał zażywać ASMAG forte a co d witamin to można zażywać każdy rodzaj dla kobiet w ciąży.Kwas foliowy ważny jest w okresie starania się o dziecko i 1 trymest kiedy łożysko się rozwija czy jakoś tak.Teraz nie ma już potrzeby zażywać go extra
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam tak samo, jeśli chodzi o siedzenie przy kompie, już sama jestem na siebie zła, bo nic nie robię, tylko siedzę i jem, a potem na ostatnią chwilę szybko robię obiad, żeby zdążyć na powrót męża i wtedy też ogarniam w biegu dom:/ masakra... ostatnio trochę się poprawiło, bo postanowiłam sobie, że będę zawsze miała dom w takim stanie, że w każdej chwili mogę przyjąć niezapowiedzianych gości i się nie wstydzić:-) ciekawe tylko, na jak długo mi starczy zapału. Nie pomaga mi to, że jestem z natury bałaganiarą.
Avocado mi nic nie drętwieje na razie, ale dzisiaj właśnie czytałam, że to w ciąży normalne.
 
Kochane moze Wy mi pomozecie, wizyte mam w niedziele u gina wiec wczesniej poradze sie Was...zrobiły mi sie przed ciązą tz kurzajki, jedna na kciuku przy paznokciu, a druga na stopie na palcu, utrudnia mi to chodzenia juz i sprawia ból.
Wczoraj kupiłam srodek na to ochydztwo.Zanim kupiłam, zapytałam sie farmaceutki, (która zawsze zreszta jest oschła i olewająca) czy kobiety w ciazy moga to uzywac.Wyjeła z niechecią ulotke zaczeła czytac i stwierdziła, ze mogą. W domu ja jeszcze dla ostrosnosci przeczytałam ulotke, i tam jest napisane, ze nie było zadnych badan stwierdzających czy ciezarne moga to uzywac, i zaleca sie nie uzywanie tego srodka. No i zgłupiałam...moge czy nie moge??? A powiem , Wam ze na prawde juz ta na stopie bardzo mi dokucza.....chce sie tego pozbyc!!!!!!
 
Melonowa możesz spokojnie łykać te witaminy, tylko już wtedy nie bierz oddzielnie kwasu foliowego bo w tym preparacie witaminowym jest wystarczająco. Wiadomo kwas foliowy jest najważniejszy przed poczęciem i w 1 trymestrze, ale później tez warto brac , bo niedobór kwasu foliowego jest często przyczyna niedokrwistości u kobiet w ciąży ( od razu po braku żelaza). No i te wit mają też kwasy DHA ważne dla rozwoju mózgu dzieciątka. Cieszę się , ze tata pracę znalazł, już nie będziesz musiała się przynajmniej o to martwoć.
Martula tacy przyjaciele, ze ich tylko w kosmos wysłać. Jak mogli się lekarza wypytywać, to już trzeba naprawdę nie równo mieć pod sufitem! A on albo nie lubi Twojej lekarki, albo w ogóle tak nie powiedział tylko oni sami coś wymyślili. Nie miej wyrzutów, tego nie dało się przewidzieć, gdyby Twoja lekarka miała jakies zastrzeżenia to na pewno by zareagowała wcześniej. A co do tej głupiej blondyny, to najważniejsze że mąż Ci powiedział o tym i nie ukrywał tego. Może porozmawiaj z nim, jak on chce załatwić tą sytuację?
Ursula u nas też w tym miesiącu kiepsko z kasą a jeszcze na wesele idziemy. Mój G od ponad miesiąca nie pracuje bo złamała palca u ręki, w piątek mu gips zdjęli, ale na razie nie kazałam mu isc do pracy, bo praca fizyczna, a jak nie pracuje to kasy nie ma:-(
Kingao nie wiem w sumie co Ci poradzić, na tych wszystkich preparatach jest napisane albo , ze nie przeprowadzono badań na kobietach w ciąży, albo ze nie jest zalecane. Niby ten preparat działa tylko miejscowo, ale sama nie wiem czy bym zastosowała. Niektórzy dermatolodzy nawet nie chcą ciekłym azotem tego niszczyć w ciąży. Jeżeli bardzo Ci dokucza, to może idź do dermatologa. Może coś doradzi
 
Ostatnia edycja:
Wydaje mi się że nie powinnaś tego środka stosować.Może spróbuj skontaktować się z lekarzem i zapytaj albo chociaż z pielęgniarką w przychodni zdrowia może ona ci doradzi
A jak się to coś nazywa?ten preparat?
 
reklama
Do góry