reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
i_carrie ale masz siłę oddziaływania kobieto. Trzas pras i prawie dom doprowadzony do stanu używalności. Co prawda jeszcze złogi ciuszków do fotografowania i do przebrania "dostanych", ale poza tym nikt by się o nic nie potknął :)

laperedhil to my kochana chyba w podobnej sytuacji, bo u nas też kurcze sporo jeszcze do wykończenia. Chciałam sobie zrobić bidet, albo prysznic zrobić zanim drugie przyjdzie, żeby w połogu mieć wygodniej, ale nie wiem jak to będzie, zobaczymy...

niusia84 witaj i pisz z nami jak najczęściej możesz :)
 
Witaj niusia84 rozgość się

nie napisała Wam jeszcze jaki mój synio dzisiaj jest pomysłowy, ja zasuwam na kolanach i myje podłogę a Michaś wpadł na pomysł aby mamie nie była tak prosto wiec wspina się na plecy i kupę radochy ma wiec ja myje podłogę z dzieckiem na plecach :D
 
Lefkowa dobre spostrzezenie heheh

martula doczytałam wkońcu- kochana na pewno żadna blondyna nie popsuje tego co jest miedzy wami, tak to jest że baby niektóre można na ksiezyc wystrzelić, bezczelne czepiaja sie zajetych facetów z rozpaczy bo ktoś ma dobrze, wiec dlaczego one maja mieć gorzej- to sobie odbiją fajnego faceta.... uhhh wydrpałabym oczy, ale obgryzam paznokcie
ja tez jak baby poznan jestem z poznania wiec wpadaj do nas i we trzy pojdziemy na lody duzzeeee;-)

gdynianka kochana jestem myslami z tobą

melonowa dobrze że tato ma prace, widzisz wszystko sie układa, obrona, tato... buzia

witam nowe mamy ;-)
 
reklama
niusia84 Witaj- Gratuluje córeczki.
Gusiak88 odpocznij, dużo leż. Ja dzisiaj o wiele lepiej się czuje.
Przeraża mnie fakt, ze jutro mam dentystę i troszkę sie boję nie cierpi bólu. Siedze i się ucze i w miedzy czasie robie obiadek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry