reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Meago- witam w klubie. Kolejny dzień chodzę jak potłuczona. Najchętniej bym spała cały dzień:sorry2: i nic mi się nie chce.
Dzidziuś dziś bardziej aktywniejszy od matki. Pogoda miała się poprawić, a jest gorzej niż było. Zimno jak 150. Idę zaraz spać, bo nie wydolę dziś. Może jutro będę bardziej ogarnięta.

Z tego nieogarnięcia zapomniałam komu, ale gratuluję dziewczynki!:-) A to chyba miała być Gusiak;-)
 
dzieki dziwczyny za mile slowa juz mi teraz lepiej ale mama musiala mnie rano dobic ze moglo mi dziecko zginac i tak to mowila jakbym byla temu winna eeeeh az rece mi opadaja. Obserwuje Michalka caly dzien i nie zapeszajac wszystko jest ok nawet nie ma guza ani siniaka marudny tez nie jest a co dziwne dzisiaj jadl z apetytem
 
Gusiak88 gratuluję udanej wizyty i córeczki :-)
andzia86 nie stresuj się będzie napewno ok :tak: może spróbuj wejść na allegro i intensywnie szukać łóżeczka, ciuszków czy czegokolwiek :p mi przy tym czas szybko mija i zawsze można coś fajnego wynaleźć ;-)
Meago nic innego nie wymyślisz niż tylko poddać się słodkiemu lenistwu, drzemkowaniu i czekaniu na lepszy nastrój i zastrzyk energii ;-)
Nonek ale mi smaka narobiłaś na wiśnie mMmm... ślinka cieknie, wogóle ostatnie dni to nic tylko bym jadła :-D:szok:
 
malabiala ja nic nie robie tylko jem w zyciu nie miałam takeigo apetytu. Mówie sobie nie będę tyle ejść a dalej to robię:)

Dziewczynki jakbym mogła to każdej z was zrobiłabym takie ciasto:)
 
Ja to dopiero dziś dużo zjadłam sama nie moge uwierzyc ze az tyle najpierw na sniadanie jogurt duży pitny potem przekąsilam kilka pierników następnie kromka z krojonego chleba z masłem ( chleb świeżutki że aż chrupiący nie trzeba nic) potem tata z kądś czeresnie przyniósł od jakiego sasiada haha a potem to kromke kolejną z serem żółtym i pomidorem
W miedzyczasie to jeszcze batona wchłonęłam i 5 ogórków kiszonych
Obiadek a na kolacje 2 bułki z dźemem własnej roboty i kakao uwielbiam mmm..... Masakra
Ja już widze tego słonia pod koniec ciąży
 
reklama
Do góry