reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Ostatnio mam taki apetyt i przytyłam już na wadzę, 2 kg od ostatniej wizyty, aż boje sie wchodzić na wage. ale w sumie dopiero 3kg:)

Gusiak gratuluje dziewczynki:)
 
Ostatnia edycja:
justyn.ka, ja też uwielbiam sukienki, a zazwyczaj i tak kończę w spodniach. Mam nadzieję, że w to lato uda mi się to zmienić ;)
meago, u mnie też gorzej z samopoczuciem i energią. Na dodatek czasem nachodzą mnie mdłości, więc już zupełnie jak w pierwszym trymestrze :/
nonek, Twój mąż to ma z Tobą dobrze :) Ale mi się tego biszkoptu zachciało :)
 
Gusiak gratuluje dziewczynki:-):-)

nonek ale kusisz wooo lyknelabym go na raz:-D:-D

Ja bylam polazic z mlodym wzielam go troche na rower:-) i nogi mi wlazly w pewna czesc ciala:cool2: ale dobrze sie wkoncu dotlenic po tygodniu siedzenia w domu:baffled:
 
Dziewczyny dopadł mnie stres przed jutrzejszym USG. Normalnie nie mogę znaleźć sobie miejsca w domu, a czas zaczął wolnij płynąć:szok:Aż sama nie wiem za co mam się zabrać:zawstydzona/y: co ruszę to od razu rzucam , bo nie mogę się skoncentrować. Książkę wziełam to po przeczytaniu 1 str odłożyłam, sprzatać aż strach bo mi z rak wszystko leci:szok:
 
Andzia wszytsko bedzie dobrze, zobaczysz swoje maleństwo:) Trzymam kciuki za wizytę. Ja mam swoją za tydzień 5 lipca i potem połówkowe 10 lipca:) I nie mogę się doczekać aż zobacze szkrabka:)
 
Meago uwierz mi mam to samo, czuję się jakby ktoś ze mnie spuścił powietrze, usypiam co krok, nie mam siły na nic i ochoty również właśnie się zmusiłam żeby usiąść do kompa bo inaczej znów bym usnęła. Mój pies tyle nie śpi co ja ostatnio :dry:

Gusiak
gratuluję dziewczynki :tak:

Andzia
będzie dobrze, zdrzemnij się czas szybciej minie :-p

Ja już czekam aż M wróci, zamówiłam sobie śledzie.. no zobaczyłam w tv śledzie z buraczkami i aż mnie ścisnęło!! Mam nadzieję że je dostanie bo naprawdę jestem w stanie go z drzwi zawrócić jak nie będzie miał tych śledzi:-D
 
reklama
Nonek dziękuję, zawsze najbardziej się martwię dzien przed wizytą i w dniu wizyty. Ja jutro też mam połówkowe, takie robione dodatkowo ( moja pani dr o tym nie wie) ale chciałam sprawdzić u specjalisty typowo od USG w ciąży(pracuje w CZMP, a ja jade do prywatnej przychodni w której onpracuje popołudniami), zeby miec pewnośc że wszystko dobrze.Mam nadzieje , ze Dzidzia zrobi mamie prezent na urodziny i wszystko będzie dobrze.
 
Do góry