reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

ładne te sukienki :)

dziewczynki a jaką koszulę najlepiej kupić do szpitala?? bo ja jak byłam to było się w szpitalnych i nie wiem :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fajne te sukienki dziewczyny :) Mam bardzo podobną Myszanka tylko jasną, super zwiewna na upał masz racje, ja to uwielbiam kiecki, ale na wieszaku generalnie w większości;-) zawsze jak wchodze do sklepu wszystko moje moje wszystko piekne, cudne, kupuje i potem tak sobie wiszą ruski rok a ja śmigam w spodniach.
Dla maleństwa też jeszcze nie mam nic, ale zaklepaliśmy już u znajomych łóżeczko, wózek z fotelikiem i worek ciuchów w sumie za śmieszne pieniądze więc dużo wydatków odejdzie na początku. Tylko musimy się do listopada na piętro wprowadzić by mieć gdzie to wszystko pomieścić.
 
ursula - wiesz nei mam też lekko. z tym że moja tesciowa i mama nie mieszkają tak blisko :szok::no: współczuje..z drugiej strony dobrze ze to twoja mama a nie tesciowa bo swojej zawsze coś można odburknąć, tesciowej głupio troche.. poradzimy sobie..ja tez nie mam łątwo z tesciówką yh. ale zrobimy po swojemu. !


kupiłam dziś kolejną pake pampersów :) w piotrze i pawle :) rpomocja byla.:happy2:


maryś - ja tez nie bylam ale najlepiek kupić taką koszulową , z odpinanym guziczkiem na pierś do karmienia albo specjalną kieszonką do karmienia.
 
marys25 tak jak pisze akaiah. Najlepiej rozpinaną, albo z kieszonką. A co do kieszonek to mi sie przypomniało, jak koleżanka mi opowiadała, że była w takich emocjach w szptalu, że jak mąż do niej przyszedł to nawet nie zauważyła, że leci z cyckami na wierzchu - właśnie przez te kieszonki jej "wyszły" :)
Stanik dziewczynki dobry sobie do karmienia wypatrzcie. I z rozmiarem trzeba uważać, bo pod konic oczywiście obwód będzie większy, ale już po, to nam wróci do normy tylko miska będzie większa :)

Właśnie ja musze sobie kupić z jedną. Ta w ciemną kratę mi się podoba: http://allegro.pl/bawelna-rozpinana-koszula-nocna-do-karmienia-xl-42-i3352098938.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Rojku ale super ta koszula, chyba ją kupie, fajowa ;-* dzieki za pomysł

Justynka ja niestety też tak miałam po zbliżeniu, tez sie wystarszyliśmy, tez byliśmy u lekarza i okazało sie że mam za blisko kosmówkę łożyska przy szyjce macicy stad plamienie.
oczywiście mamy zakaz do odwołania,wiec wproawdzilismy masaże heheh ale zabawa mówie wam

meago też sie tak czułam dwa oststnie dni, mieliśmy w poznaniu potop- wody tyle, szaro, chłodno, i też czułam sie parszywie- dziś słońce i odrazu lepiej. ale co ci poradzić...hmmm może tylko tyle że sie nie krepuj i spij, wyleguj sie, odpoczywaj, mały na pewno bedzie zadowolony;-)

Leon dziś ma dzień chyba bez snu, tak mnie dziabie nóżkami i rączkami, no cały czas- mam nadzieje że mu tak dobrze że tak bryka - ale śmieszne uczucie jakby ktoś inny rzadził moim ciałem ;-) fajowo

oststnio cieszyłam sie że powiedziałam szefowi że spadam z pracy od 15.07 nie trwało to długo zawołał mnie na rozmowe i poprosił abym była do końca lipca.... powiedziałam że zobacze co na to lekarz... kurcze no daj palec wezmą reke...
co byście zrobiły?
niby 2 tyg tylko
ale z drugiej strony aż
 
Dziewczyny nie wiem co się ze mną dzieje. Odkąd nastąpiło załamanie pogody, ja czuję się jak w 1 trymestrze. Zero energii, ochoty, wiecznie bym tylko spała i nic nie robiła. Pisanie tego nawet sprawia mi trudność bo mi się nie chce :-D Czytam Was codziennie ale odpisywać mi się nie chce. Jakaś masakra. Przepraszam Was za to. Ale może macie jakieś sposoby na takie samopoczucie? Męczy mnie już to męczenie się :szok:

nie walcz z tym po prostu rób co organizm ci "każe" :)

ROJKU SUPER KOSZULINKA !! długa ze pupy nie widać, bo na porodówce to albo w siateczkowych gatkach albo wcale <przed porodem> ;) ale jak dla mnie na taki jeden raz troche droga :-( ale moze jakieś tańsze znajde w sklepach w mieście


a ja za to dziś super się ciesze, jutro czeka nas super wycieczka z nasza kumpelą i jej córką, które przyjechały z Belgi na kilka dni. opracowuje wlasnie plan podróży Kaplica Czszek, kudowa zdrój, Góry stołowe, już nie mogę sie doczekać :) po takim detoksie jutro się wyszaleje :) czeka nas ponad 200km wycieczkowania. :) pogoda idealna bo nie za gorąco i nie za zimno :)
 
reklama
Rojku koszula rewelacyjna! Hehe po twoim poście okaże się że w listopadzie pół Polski będzie w szpitalach właśnie w takich:)

Magda - masakra w tej pracy. Wyeksploatują się doszczętnie:) Ale ty tylko wiesz, czy ktoś to kiedyś doceni, jeśli się poświęcisz, czy w między czasie zapomną i twój wysiłek zda się na nic. Nie znam twojej sytuacji więc w sumie trudno coś doradzić, ale pamiętaj, że dzidź jest teraz numerem 1!! :-D

meago - miałam podobnie, ale to na bank przez pogodę (dzisiaj słonecznie i od razu lepiej). Poczekaj na lepszą aurę, a wraz z nią samopoczucie, a na razie oddaj się słodkiemu nic nie robieniu. Chyba nic innego nie możemy Ci doradzić:)
 
Do góry