reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej :) Witam w deszczowy poranek coś kapryśna pogoda w tym roku :)

czekoladka pięknie wyglądałaś :) Moj wielki dzień za 3 dni juz mam stres...

Martulka
odzywaj się kochana kiedy tylko zapragniesz, dziel się wszystkim:) nie tylko dla radosnych nowin tu jestesmy :*

Mama Kangura
szalejesz z tymi truskawkami :) ja tez chcialam pomrozic ale wszystkie jakies takie rozciapkane u mnie :( musze trafic na jakies takie twarde bardziej ale nie wiem czy zdarze przed wakacjami a po juz pewnie nie bedzie :(
oo i widzę że w piątek w moje strony z m zaglądacie :) zapraszam :-) Jakbyście potrzebowali namiarów na jakies dobre jedzonko czy coś to pisz śmiało :)

kamilka87 musi być w sobote słoneczko bo ja mam ślub nie przyjmuje innej opcji :p

Jolka6621 ludzie są dziwni jak chcecie rodzić razem to niech spadają .... wasza decyzja i tylko wasza

melonowa89 ja tez dostałam paczkę liczyłam co prawda na misia ale musieli cos zmienić :p wystarczy sie zalogować na stronie bebilonu, i tam zaznaczyc ze chcesz dostac upominek dla maluszka

Ehh dziewczyny mam zamotany tydzień przez co mniej pisze bo ciagle jakies załatwianie i dopinanie na ostatni guzik spraw ślubu. A na dodatek za tydzien jedziemy na wakacje wiec spawy z tym tez sa do pozalatwiania. a na dodatek wczoraj wymienialismy okno w kuchni i przy okazji sprzatnia zaczelismy cale mieszkanie ogarniac i wieczorem padlam...
 
reklama
Witam! U mnie duzo sie dzieje, ale nie bede sie yu teraz rozpisywac, aktualnie szukamy mieszkania do wynajecie, i bedziemy składac z mezem dokumenty o mieszkanie socjalne, ale tutaj czas pokaze czy mamy szanse i jak długo bedziemy cxzekac.
W piatek mój ostatni dzien w pracy i wolne, najpierw wykorzystam urlop ktory maja wszyscy pracownicy a od sierpnia na zwolnienie.Potem do porodu tak i macierzynski.A po niesteyy nic, zamierzam isc po roku do pracy i wiem juz , ze bedzie bardzo ciezko, ale nie wyobrazam sobie nie pracowac przy 3 dzieci.Trzymajcie kciuki , zebym do porodu ogarneła sie z mieszkaniem, jest to dla mnie tak wazne, ze spedza mi sen z powiek.A w domu juz nie da sie mieszkac, dzieci cierpią ja cierpi...szkoda gadac.Brzuszek mam juz imponujący,i zaczyna mi w pracy przeszkadzac, jak siedze 8 h..wczoraj musiałam sie zwolnic pod koniec bo juz czułam , ze brzuch mi twardnienie, jak wrociłam spałam od 16 do 19:30.

i-carrie- gratuluje w takim razie synka, marzył Ci sie i wymarzył :) ja jednak mam nadzieje, ze u mnie Lena nie zmieni sie w chłopca, bo mam 2 chłopców i marzy mi sie jednak córka.Takze nie wyobrazam sobie siebie w tej roli, ale wszystkich ról chce spróbowac. :) Jutro mam wizyte, mam nadzieje, ze z małą ok, bo osttanio mało aktywna...

Pozdrawiam Was wszystkie.Mam nadzieje, ze na wolnym bede u Was czestszym gosciem , i bede mogła na bierzącą dzielic z Wami nasze radosci i troski.
 
Witam dziewczyny, z góry Was przepraszam za byki, pisze z tel.
Wczoraj po stosunku dostałam plamien, ba, krwi poprostu. Bez bólu bez niczego. Całą noc nie przespalam. Cale szczęście czuję ruchy ale jak w ciągu kilku godz cos sie stanie jade do szpitala.
 
Justyn.ka nie czekaj tylko jedź na izbę przyjęć do szpitala, powiedz, że jesteś w ciąży i krwawisz, powinni przyjąć Cię bez kolejki i niech zrobią Ci badania.. na wszelki wypadek spakuj się, bo dla świętego spokoju mogą Cię zostawić na 2-3 dni w szpitalu. Lepiej dmuchać na zimne... mam nadzieję, że z Twoją Kruszynką wszystko w porządku, ale lepiej sprawdzić..
 
Ostatnia edycja:
KingaoO trzymam kciuki, żeby Wam się wszystko poukładało z mieszkaniem i w ogóle ze wszystkim. I życzę, żeby Lence nic nie wyrosło między nóżkami:-)

Justyn.ka ja bym jechała do szpitala od razu, nie ma na co czekać.
 
Kurcze dziewczynki ja wczoraj też dostałam paczkę z Bebilonu, zgłosiłam się jakieś dwa tygodnie temu i wczoraj jak ją zobaczyłam to.. ech.. ciężko mi bardzo, dobrze, że mąż mnie wspiera, no ale musiał już wrócić do pracy, w domu dostaję na głowę, na przemian ryczę albo siedzę i gapię się w ścianę, wciąż się zastanawiam co by było gdyby.. ale i tak się sobie dziwię, bo gdy leżałam pod kroplówkami i byłam przygotowywana przez lekarzy na najgorsze, myślałam sobie, że jak już koszmar stanie się prawdą, to mąż będzie musiał mnie odstawić do psychiatryka.. dobrze, że mnie tak bardzo wspiera, bo nie wiem co by ze mną było..
 
Witam dziewczyny,

Jolka
- zdecydowanie nie ty jesteś dziwna! Czasy, kiedy to mąż nie mógł zajrzeć nawet na porodówkę bezpowrotnie minęły! Trzymajcie przy swoim:)
Czekoladka pięknie wyglądałaś! Gratulacje i wszystkiego najlepszego!
icarrie - gratuluje synka w takim razie i witam w gronie chłopaków!! niezłe zaskoczenie:)
Agatka2 - trzymam kciuki za Twój wielki dzień, żeby tylko pogoda Wam się udała :)
KingaoO - uważaj na siebie i powodzenia z mieszkaniem!
justyn.ka - lepiej jedź od razu do szpitala, sprawdź czy na pewno wszystko dobrze z maleństwem. W ciąży lepiej chyba być przewrażliwioną:)
Martula - musicie z mężem trzymać się razem i wspierać. Musicie być silni, mocno tulę!

Ja dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy, a właściwie obijania się... jutro się rozliczam i nareszcie wymarzone leżenie bykiem:D

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry