reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
BunnyCukino głupimi babami się nie przejmuj, zawsze znajdzie się ktoś dla kogo jesteśmy za grube lub za chude :) nie dogodzisz ludziom :(
maddlena tulę Ciebie mocno i trzymam mocno kciuki aby było dobrze. Moja koleżanka miała wiele badań i wszystkie wskazywały zespół dawna a synek urodził się całkiem zdrowy. Trzymam kciuki aby tak było u Ciebie że dzidzia będzie zdrowa.
andzia86 gratuluję ruchów :))
BunnyCukino fajnie że możesz się tak bawić z dzidzią :))
Magda86Poznań jakaś wredna ta koleżanka :( ja cały czas czuję się jak wieloryb :(
akaiah a ta kara to dla niego czy dla Ciebie? ;)
kamilka87 jak dziś zdrowie?
rojku współczuję braku smaku :( i wielkie dzięki za multicytat
Polakmatka ja również tak to widzę że reklamujesz swój blog.
czekoladka21 a po co się liczy ruchy dziecka?
martula1985 tulę Ciebie mocno :* fajnie że się odezwałaś :):*
avocado straszne te zdjęcia :( ble
nonek90 mocno stłukłaś te kolana? dobrze że tylko tak się skończyło, ile było tych schodów?
andzia86 miło mi że o mnie pamiętałaś :)) :*
laperedhil witaj :) i współczuję takiej wizyty :( polecam melisę albo trutkę na szczury ;) dla "mamusi"
czekoladka super zdjęcia :))
Miałam zepsutego laptopa :( dopiero go dziś wieczorem odebrałam z naprawy :)
Byłam u lekarza i zaraz wszystko opiszę w odpowiednim wątku :))
Dostałam przesyłkę z bebionu, pudełeczko na wyniki i płyta z muzyką dla dzidzi w brzuchu :))
Tęskniłam za wami :)
 
Czekoladka piękne zdjęcia... cudną para jesteście...ale najbardziej urzekł mnie(przepraszam ) bukiet... Ja tak strasznie kocham goździki...z goździków był prawda???? Po prostu piękny!!!!
 
Maryś- ja również dziś dostałam tą płytę z bebilonu. A to opakowanie na książeczkę i wyniki w moim przypadku jest jak znalazł, bo ja nigdy nie mogę utrzymać tych karteczek w jednym miejscu razem.

Czekoladka- piękne zdjęcia, ale najpiękniejsza Ty (z dzidziusiem, bo teraz Was dwoje:) )

Pojadłam se suszonych pomidorów z serkiem, kupiłam w biedronce, pyszne były i tuczące, bo w oleju. Teraz leże jak kłoda- przejedzona. Niby nie jem tak duzo, a czasem łatwo się przejadam.
 
Czekoladka piękne te zdjęcia, do dnia ślubu zawsze się wraca z łezką w oku( przynajmniej ja;-))
Maryś25 cieszę się że u Cienie wszystko dobrze. Ja przez remont też mam cięzko z dostępem do forum , ale mój G. zobaczył jak się juz uzależniłam:-p i wykombinował tak zebym jednak miała net na kompie. Narazie się sprawdza:-)
 
Czekoladka- piękne zdjecia,jeszcze raz gratuluje. Miałam mieć taką sukienkę :) śliczna.

marysś- z 4 schodów, mam siniaka na kolanie, ale nie jest źle:)
 
Hej dziewczynki :)

Przebrnęłam przez wszystkie posty ufff...;)

Martulka -
tęsknimy za Tobą strasznie, odzywaj się do nas!!!

Bunny -
ojaaaaa gratuluję córci, śliczna sukienka :)))

Akaiah -
moja teściowa namawiała nas, żeby koniecznie był Jan po dziadku (jej ojcu). Myślałam, że szlag mnie jasny trafi! A co do wiedzy, to odradzała mi badania prenatalne (pomiary itp) bo twierdziła, że są inwazyjne!!!! (sick!) Szkoda gadać, aż mi się ciśnienie podnosi ;)

A ja dzisiaj kursowałam, kupiłam w lumpiku czerwoną sukienkę za całe 13 złotych :) Jest taka fajna elegancka i wreszcie będę mieć w czym chodzić na upały. Kupiłam też 6 kg truskawek: poporcjowałam i pomroziłam. Teraz kolejną partię przerobię na dżemik :) pycha

Jutro na szczęście lenistwo, a w piątek śmigamy z M. w delegację do Katowic :)


Ahh no i bym zapomniała :)

czekoladko -gratuluję pięknego ślubu. Wyglądałaś zjawiskowo no i w ogóle bym nie powiedziała, że jesteś w ciąży :)

Nonek -kochana tulę cię i może ty nie chodź sama po schodach :p A tak na poważnie, obyś więcej nie miała takich przygód
 
Ostatnia edycja:
reklama
Andzia- to dopiero ja jestem uzalezniona:D codzien na kompie i na telefonie hehe ...

Czekoladka przepiekne zdjecia:)) slicznie wygladaliscie:)

Marys super ze znow jestes:)

Ale mam dzisiaj zgage :/ ale moja troche wina bo przejadlam sie na wieczor..zawsze sie pilnuje nie jem od 18 a dzis nie wiem co mnie podkusilo:/
 
Do góry