reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Mama Kangura sukienka super, na upał idealna :)
Bunny gratuluję dziewczynki :-) i Meago udanej wizyty :-)
Nasz Kubuś kopie zazwyczaj trochę pod pępkiem po lewej stronie albo niziutko w podbrzuszu, a tam to trochę nieprzyjemne. Czasem to prawie cały brzuch lata, jak się Mały rozbryka ;-)
 
reklama
No to faktycznie remis;-)

Majka kopie mnie od pępka w dół, na ostatniej wizycie miała ułożenie pośladkowe. Czasami jak się położę na plecach to wypina mi się główką i na brzuchu pojawia się taki okrąglutki balonik:-) Są momenty, że mocno nóżkami kopie w pęcherz i wtedy mogę mieć problem;-)

Moi śpią a ja zaraz zaczynam oglądać wczorajszy odcinek True Blood:-)

BunnyCukino Twój synuś też Michał? Kołysankę dla Michałka puszczałam Misiowi, bo z moim wokalem nie dawałam rady;-) Mój M się podejmował, a ma naprawdę piękny głos, taki męski bas.


uwielbiam jak facet śpiewa :) i ja uwielbiam śpiewać ;p teraz robie to tylko pod "prysznicem" ale kiedys spiewałam :)


kamilka87 dużo zdrówka dla synka
malabiala widze że obie będziemy miały Kubusiów ;p
BunnyCukino gratuluje dziewusi :D

Zobaczcie co znalazłam na allegro :) chyba sprawie taki naszemu synusiowi ;p
http://allegro.pl/smieszny-smoczek-z-zebami-szybka-wysylka-i3336930882.html

dzisiaj kolejna noc nie przespana ;/ chyba Kubuś postanowił poskakać sobie na moim pęcherzu, straciłam już rachubę ile razy byłam w wc ;/ a wczoraj trochę sobie popływał :D i właśnie teraz tez zażywa kąpieli ;p chciałabym tak jak wy poczuć już regularnie kopniaczki :-)

Dzisiaj u nas brzydka pogoda pada ale w końcu jest czym oddychać na pocieszenie może upiekę ciasto z galaretką i truskawkami. A wczoraj dostałam list z próbkami od ziaji :) wystarczy napisać do nich meila i po kilku dniach wysyłają

miłego dzionka życze
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki:)

Melonowa- smoczek bombastyczny:-D

U nas w nocy szalała burza z dobre 3 godziny, ale za to jest dziś rześko. Chociaż na południe znów burze zapowiadają:-( śmigam do pracy, miłego dnia:-)
 
Witam się z samego rana:-)
Melonowa zazdroszczę, że umiesz śpiewać. Ja bardzo lubię, ale niestety poskąpiono mi tego talentu. A co do kopniaków, to Majka też się wczoraj wieczorem uaktywniła. Wiem co znaczą kopniaki w pęcherz, tez lubi mnie tam pokopać. A nie chcę martwić, ale jak nasze szkraby będą większe to właśnie takie kopniaczki będą jeszcze bardziej uciążliwe;-)
U nas też chłodno, zaraz uciekamy do żłobka.
Miłego dnia.
 
rojku przede wszystkim piszę bloga amatorko więc nie muszę go reklamować, stworzyłam bloga bo chciałam tam uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Godziny na różnego rodzaju forach trochę mnie przerażają często wychodzę z nich bardziej wystraszona a nie podbudowana.

Bardzo mi przykro, że tak uważasz, a wpadam na forum dzień w dzień aby uzyska odpowiedź na moje konkretne pytanie:)
 
Dzień dobry!

U mnie paskudna pogoda. Okropna ulewa, która trwała przez calutką noc i do teraz końca nie widać, masakra. W ogóle się się wyspałam, bo mamy łózko bezpośrednio pod oknem dachowym i przez ten hałas oka nie zmrużyłam:wściekła/y: Dawid wstał mega marudny, snuje się po domu i ciągle mu coś nie pasuje.

BunnyCukino gratuluję córeczki:-) mi też śnił się chłopiec, a jest odwrotnie

Czekoladka21
ja ruchy czuję właściwie zawsze po lewej stronie, sporadycznie z prawej, ale dużo lżejsze, więc mała z jednej strony mnie kopie, a z drugiej boksuje:-) i nie zmienia ułożenia...
Kamilka przytulam, na szczęście ten okropny dzień już za Tobą, dzisiaj będzie lepiej! Zdrówka dla Adasia
Polakmatka ja odniosłam dokładnie takie samo wrażenie jak Rojku. Wcale nie trzeba, jak piszesz, siedzieć godzinami na forach, wystarczy wybrać jedno, poświęcić 15min dziennie i nie narażać się na podejrzenia;-) a ty próbujesz po linii najmniejszego oporu, więc się nie dziw, że taka jest nasza reakcja.

A ja mam dzisiaj wizytę!:-) dopiero o 18:30, muszę się czymś zająć i nie myśleć za dużo.
 
Cześć dziewczynki

U mnie od wczoraj burzowo i wietrznie. Dzisiaj cały dzień załatwień :) Robi mi sie coraz bardziej twardy brzuszek, kruszynke czuje , niesamowite uczucie:)

Życze wam miłego dnia:)
 
Dzień dobry Dziewczynki.. zaglądam tu do Was, czytam, bo bardzo mi Was brakuje.. cieszę się, że u Was wszystko w porządku!
Ja nadal próbuję się pozbierać, ale ciężko jest bardzo.. są takie dni, że płaczę całymi dniami, a czasem np. dzisiaj nie mam siły płakać.. :-( ale nie chcę Was dołować, więc uciekam już..

życzę Wam miłego dnia i bardzo Wam wszystkim dziękuję za słowa otuchy i pocieszenia.
 
reklama
Cześć dziewczyny.... straszne mam zaległości w czytaniu was... obiecuje w wolnej chwili nadrobic.... Witam nowe mamusie i zapraszam na ploteczki :)
Mam ostatnio zakrecony czas... bo tyle poplanowałam sobie zrobic nie biorac pod uwage ze moja wydajność sie zmniejszyła :)
aaa nie powiedziałam wam!!!
W sobotę byłam w Londynie u lekarza i pani doktor pomierzyła powarzyła poprzyglądała sie.... maleństwo ułożone poprzecznie i bardzo nisko....... i tyle co dało sobie zajrzeć miedzy nóżki ...to nic tam nie dynda(tak orzekła pani doktor) Na 70% dziewczynka.... m cały czas nie może uwierzyć... mamy czterech synów i jedna córę.... no fajnie by było jakby tam nic nie wyrosło :)))))))))))))))))))))))))
 
Do góry