reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Gratuluję kolejnej poznanej płci!:-)

Jeśli chodzi o kopniaki, to ja je czuje w różnych miejscach. od podbrzusza, po pępek. i moja dzidzia kopie mocniej nie po słodkim, ale po warzywach lub owocach, najbardziej po pomidorach i arbuzie:-) tak ostatnio zauważyłam

moj kopie najbardziej po nektarynkach :)

Zagladam... Dzis trafilismy z mlodym znow do przychodni bo od rana mial silne bole glowy i brzucha w tym goraczka juz sie bujala.. W przychodni mi zasnal ...ale obejrzala go doktor dokladnie i kazala wziac krew wyszlo ze jakis wirus 7dniowy:( ale niw wiem jaki bo tu o wiele wiecej dziwnych chorob niz w polsce bo jest tych wschodnich ludzi tu od groma:/

wiesz a miał sprawdzany kał ? ostatnio w przedszkolu mojej znajomej wykryto u dziecka glistę ludzką, bedą badać teraz pozostale dzieci, ale glista ludzka objawia się bólami głowy , zawrotami, gorączką, a może to jakieś choróbsko z tych powodzi ?

martula - kochana jestesmy tu dla ciebie !!

my kupiliśmy 6 kg truskawek i robimy konfiturki i mrozimy pachnie w calym domu :))
i deszcz pada po takich upałach i znowu ostrzeżenia przeciwpowodziowe..

wczoraj teściówka ni z gruchy..wyskoczyla o imieniu dla naszego synka..że Tymoteusz jej się nie podoba..bo jak ona na niego będzie wołać?? i jeszcze na dodatek to imie takie mało pospoliite.. omg..udusze ją kiedyś. dzisiaj nas odwiedza..jak nie odezwę się do jutra to znaczy że siedzę w więzieniu za zabójstwo...
:-D
 
akaiah nigdy nie będzie tak, żeby imię się wszystkim podobało. U nas wręcz mówili, że brzydko, ale nie popuściliśmy i wszyscy się już chyba przyzwyczaili :)
Teraz się będą musieli do Hanutki przyzwyczaić, bo coś czuję, że mój E. się powoli przekonuje do tego imienia :D
 
Jak ja nie cierpię ludzi którzy komentują wybór imienia podoba mi się albo nie podoba to po prostu nietaktowne. To jest wybór rodzica, a nie babci czy cioci. Moja siostra wybrała imie MIlenka ja powiedziałam ze może nas właśnie będzie się nazywał Tymek lub oliwier to co ona na to?, że Tymek brzydko bardziej mi się podoba Oliwier, ale czy ja skomentowałam wybór imienia?? nie. Trzeba podjeść do tego z dystansem. Dziś już znów myślałam, ze będę miała kiepski dzień bo mam słabe ciśniene 100/ 60 ale wypiłam kawę fusiastą i jest super. Wolałabym nie pić w ogóle kawy, ale przy takiej pogodzie nie funkcjonuje:no:
Martula bardzo mi przykro, bardzo........trzymaj się i odzywaj się jeśli tylko będziesz miała taka potrzebę.........
 
Ostatnia edycja:
Martula to forum jest nie tylko po to aby pisać o dobrych wydarzeniach,ono jest jeszcze bardziej potrzebne gdy dzieje się coś smutnego. To Ty musisz przejść okres żaloby i dać sobie tyle czasu ile potrzeba. Nigdy nie zapomnisz o swoim synku a On. zawsze będzie czuwał nad Wami. Jeśli masz tylko ochotę to pisz do nas o swoich smutkach może chociaż w ten sposób będziemy mogły przytulić Twoje smutne płaczące serduszko .
 
reklama
martula weź się w garść, jesteś silna jakoś to przetrwasz, trzymam kciuki
Widzę, że coraz więcej Was będzie miało parkę, gratuluję :-) Mi się cały czas wydaje, że podobnie jak rojku będzie druga dziewczynka, może dowiemy się w czwartek. W sumie to się boję tej wizyty....

U nas o 4 rano burza, Basia się obudziła, a teraz taka parówka, że nie da sie oddychać.
 
Do góry