reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
ja najczęściej ruchy czuje po lewej stronie już na wysokości mniej wiece jpępka i w podbrzuszu pod pępkiem :)

piękna sukienka :)
 
moj pierwszy zakup nie moglam sie powstrzymać
xnig.jpg
 

Załączniki

  • xnig.jpg
    xnig.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 26
BunnyCukino wielkie gratulacje:-):-):-)
Spojrzałam na listę, w tej chwili dodając córcię Bunny mamy 11 chłopców i 10 dziewczynek.

Piosenka super:-) A Jachimka pamiętam jak sam był chłopcem, mieszkał blisko mnie i przyjaźnił się z moim kolegą z klasy;-)

A to ode mnie piosenka dla wszystkich mamuś spodziewających się chłopców (nuciłam to Miśkowi jak był malutki, teraz odkrył, że mamie słoń na ucho nadepnął więc skończyło się moje nucenie;-) ) Seweryn Krajewski - Kołysanka dla okruszka - YouTube

A dla mamuś, które spodziewają się córeczek piosenka, którą przesłała mi moja przyjaciółka, jak tylko dowiedziała się, że będzie Majeczka Monika Urlik "Córeczko" - YouTube
 
Gratuluję kolejnej poznanej płci!:-)

Jeśli chodzi o kopniaki, to ja je czuje w różnych miejscach. od podbrzusza, po pępek. i moja dzidzia kopie mocniej nie po słodkim, ale po warzywach lub owocach, najbardziej po pomidorach i arbuzie:-) tak ostatnio zauważyłam
 
reklama
Do góry