reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
No to faktycznie remis;-)

Majka kopie mnie od pępka w dół, na ostatniej wizycie miała ułożenie pośladkowe. Czasami jak się położę na plecach to wypina mi się główką i na brzuchu pojawia się taki okrąglutki balonik:-) Są momenty, że mocno nóżkami kopie w pęcherz i wtedy mogę mieć problem;-)

Moi śpią a ja zaraz zaczynam oglądać wczorajszy odcinek True Blood:-)

BunnyCukino Twój synuś też Michał? Kołysankę dla Michałka puszczałam Misiowi, bo z moim wokalem nie dawałam rady;-) Mój M się podejmował, a ma naprawdę piękny głos, taki męski bas.
 
Ostatnia edycja:
Zagladam... Dzis trafilismy z mlodym znow do przychodni bo od rana mial silne bole glowy i brzucha w tym goraczka juz sie bujala.. W przychodni mi zasnal ...ale obejrzala go doktor dokladnie i kazala wziac krew wyszlo ze jakis wirus 7dniowy:( ale niw wiem jaki bo tu o wiele wiecej dziwnych chorob niz w polsce bo jest tych wschodnich ludzi tu od groma:/
 
Hej dziewczynki. Ja już od 2godz próbuje do Was wysłać wiadomość i już powoli szlag mogę zaczyna trafiać przez też internet.
Witam nowa mamę .
Bunny gratuluję poznania płci.,mam nadzieję że w piątek też się dowiem kogo pod sercem noszę .
Gratuluję dziewczynom zdanych egz. Ja niedługo też muszę się zacząć uczyć,we. Wrześniu mam lekarski egzamin końcowy. Czasu jeszcze trochę jest a materiału dużo do powtórzenia a zapał nie ten co na studiach. W sumie mogłabym już go nie pisać bo mam zdany ale stwierdziłam że zawsze wieksza mobilizacja żeby coś powtórzyć.
Co do miłosnych igraszek chęci brak.,mąż zawiedziony ale cóż musi mieć nadzieję że mi chęci wrócą.
Kamilko biedny Twój synek .trzymaj się i dbaj o siebie żebyś nie złapała od niego.
 
Dziewczyny POMOCY! Chyba się w końcu zgubiłam z tymi płciami i mi jakiejś dziewuchy brakuje. Tylko mi napiszcie u kogo nie dodałam info o płci.
 
Rojku u mnie dziewczynka... I mozesz dodac mi juz Adasia maj 2008:)

Przepraszam mialam wam cos dopisac i mi maz leb wsadzil:/ dzis wysiadlam nerwowo tesciowa szkoda slow mlody caly dzien placzu i marudzenia na koniec maz na mnie siadl ze mam paznokcie i urazilam Adasia po czym ten zaczal wyc:( poszlam do lazienki i poprostu beczalam z pol godziny:/ ale o wiele mi lepiej:)

Bunny gratuluje coreczki!!!
 
reklama
Do góry