reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

akaiah chłopy to są dziwne. Nie dojdziesz czasami do tego o co i chodzi. Mój nawet pod koniec jak już bardziej wieloryba przypominałam niż kobietę to mógł o każdej porze.
A ja z kolei mam ochotę jak jeszcze nie jestem dniem zmęczona, a mojego nie ma w domu, bo w pracy siedzi...

Dziewczynki kurde mój katar zabrał mi kubki smakowe. Nie czuję żadnego smaku. Głodna za bardzo też przez to nie jestem i powiem Wam, że tęsknię za tym, żeby jakiś smak poczuć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Magda nic się nie przejmuj! To na bank nie chodziło o Ciebie, mężczyźni po prostu tacy są. A koleżanki niestety potrafią być wredne, może zazdrość?

Rojku - ty nie czujesz smaków, a ja czuję, a i tak nic nie mogę w siebie wcisnąć! Nie wiem, czy to przez te upały, czy o co chodzi, ale od jakiegoś czasu naprawdę mam z tym problem - na nic nie mam ochoty - dosłownie się zmuszam, żeby jeść cokolwiek...
 
Hej dziewczyny

Magda nie lam sie ja w pierwszej ciazy wygladalam okropnie czulam sie zle i w obu nie mialam parcia na sex:/ wogole zreszta moglby nie istniec teraz:/
Jak przegladalam sie w lustrze to czulam sie okropnie i do tego moj chlop tez sie lekko oddalil ... Zreszta chyba wtedy jeszxze nie dorosl;) teraz odwrotnie ciagle mi mowi ze ma ladna zone ze ladnie wygladam i mnie kocha:confused:
A ja zeby go wkurzyc pytam ze niby co ? Nogi jak u hipcia.. Do figury modelki mi daleko.. A on mi mowi ze jestem zadbana mam ladna buzie itd.. Yyyyy ja tam nie wiem ale skoro mnie kocha to niech tak zostanie;)


U nas niedziela w domu od poludnia pada:) musze sie delektowac bo upaly mnie dobily:/ Adam na antybiotyku wiec jutro jezcze w domu:( pozniej pozegnac sie w przedszkolu i w sobote wyjezdzamy do Polski:)
 
Hej dziewczyny :)

Ja dzisiaj loguję się pierwsza - M. wyjechał przed 6 w delegację. Tak się wkurzyłam, bo wstałam o 5 żeby mu kanapki zrobić, wszystko ślicznie zrobiłam a on to postawił na dachu auta i wszystko poszło w kosmo ;/ bo zapomniał o tym i ruszył.

Dzisiaj u nas chłodno, mgliście ale to lepiej po ostatnich upałach. A wczoraj pokusiłam się o grę w badmintona i potem pół dnia umierałam, bo rwa dała znać o sobie ;P
 
witajcie :)
nadrobiłam czytanie z wekendu az mnie oczy bola ;p trzymam kciuki za egzaminy, witam nowe mamusie :) a co do facetów to są dziwni czasami przydała by się instrukcja obsługi ;p

jestem padnieta po wekendzie ;p i sie spalilam ;/ ale mam wiatraczek teraz bede mogla oddychac :) u mnie z kopniakami cisza :( mam nadzieje ze dzidzuch zacznie niedługo regularnie przypominac o sobie :)
wczoraj kuzynka zobaczyla mnie po dluzszym czasie i stwierdzila ze nie widac ze jestem w ciazy i ze ladnie wygladam ;p pytala czy mam twardy brzuch hehe pomacala :) i uwierzyla ;p nie mogla uwierzyc ze to juz 5 miesiac :)

u nas gorąco od rana a ponoc w calej polsce maja byc burze ;p

milego dnia
 
Witam rano:)

My dalej meczymy sie ale znow goraczka wrocila:/ ja pije kawe i czekam bo glowa go boli i chce dac mu cos na goraczke ale dopiero wypil antybiotyk:/

U nas dzisiaj pada .. Dzidzia kopie a ja niewyyspana i malo brakuje mi do wygladu zombi.. Jeszcze jak slyze te westchnienia tesciowej ehhh ahhh to bym ja wyslala do domu odrzutowcem:/
 
Witajcie po weekendzie!

My w sobotę robiliśmy grilla, wykończyły mnie przygotowania, bo było strasznie gorąco, ale imprezka udana :) wczoraj odpoczywaliśmy, a dzisiaj muszę posprzątać, bo jeszcze nawet nie umyłam podłogi po gościach, a wygląda strasznie, bo wszyscy oczywiście w butach chodzili z tarasu do środka i z powrotem:-)

Ja mam jutro wizytę. Jutro! Szybko minęło tym razem, może dlatego, że czuję regularnie ruchy i to mnie uspokaja. Mała ma już swoje pory kopania. Ciekawe, czy jutro się potwierdzi dziewczynka, pewnie tak, bo ostatnio lekarz dawał 99% szans na córkę.
KingaoO myślę podobnie jak Ty, że dziewczynkę trudniej wychować i mam ogromne obawy z tym związane. Póki dziecko jest małe, to bez różnicy, ale zabawa zaczyna się później... Boję się, co będzie za kilkanaście lat... No i ja wcale nie marzyłam o księżniczce:-p Nie lubię tych wszystkich cukierkowych zabawek, okropnego różu, kokardek, wstążeczek itp... Sama byłam chłopczycą i nigdy nie założe córce nic różowego, tylko nie wiem, jak mi się to uda, bo ogromna większość ubranek które oglądam, jest różowa.

Co do facetów, to mój przyznał, że każda kobieta w ciąży, nawet miss świata, jest mniej atrakcyjna i ja mu wierzę. Wcale mnie to nie dziwi ani nie oburza. My chciałybyśmy zawsze się podobać, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - wielki brzuch nie jest pociągający, przynajmniej dla większości mężczyzn. No i dochodzi jeszcze obawa o dziecko.

Kamilka współczuję choroby synka, niech szybko wraca do zdrowia! A jeszcze bardziej współczuję najazdu teściowej, ja bym tego nie zniosła. Trzymaj się;-)
 
Cześć dziewczyny

U mnie dzisiaj deszczowo, ale przyjemnie sie oddycha. A mnie dzisiaj obudziła teściowa telefonem o 7 rano, a tak mi się dobrze spało.
Katarek u mnie tak samo, ale to przez otwarte okno mam nadzieje, że przejdzie.
 
reklama
jak tesciowa to ja sie pochwale ze moja w sobote na tydzien przyjezdza :-D dobrze ze akurat: fryzjer, kosmetyczka, stomatolog, ginekolog ;) cos jeszcze znajde :-p
Moj M mowi ze piekna jestem w ciazy ale ze po ciazy to koniecznie mam sie wychudzic :-D:-D:-D lobuz jeden ale pociesza mnie fakt ze mowi ze piekna w ciazy acz inna no i on ma ochote na przytulaski caly czas to ja mu uciekam przez zakaz :-p

mimo antybiotyku czuje sie wcale nie lepiej, doszedl zapchany nos i kaszel, chrypa straszna i brak sil, juz sie nie soba martwie a coby malenstwo to przetrwalo :-( dzis na szczescie leze w lozku ale jutro musze isc do pracy :-(
 
Do góry