reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Magda86Poznan-kochana mam 2 chłopców, i są bardzo prosci w obsludze, tylko kochac :) A siusiakiem na zapas sie nie martw , moze to tak strasznie wyglądało jak o tym pisałysmy, ale w rzeczywistosci tak nie jest i uwierz mi, ze nie bedzie ci to spędzac na pewno snu z powiek :)

z księzniczki tak sie ciesze,bo jednak tą córeczke to chciała by chyba kazda kobieta, i ogólnie jak to sie mówie," bede miała wszystkie dzieci " :) posmakuje jak to jest...co nie znaczy, ze bedzie łatiwje, bo z kim teraz nie rozmawiam, to dziewczynki sa gorsze od chłopców i same widzicie jak juz w gimnazjum wyglądają.Wiec czeka mnie nie lada wyzwanie i podziwiam kazda mame któa ma córeczke, strach chyba większy niz o chłopca...tak mi sie wydaje.
 
reklama
Bunnycukino- dobre, nigdy jeszcze tak nie próbowałam:-D

Ja też się muszę pochwalić. Nasza dzidzia wczoraj tak kopała, że oboje z m poczuliśmy już jak przyłożyliśmy ręce do brzucha. Bardzo aktywna się zrobiła przez ostatnie dni. Przedtem nie było jeszcze czuć przez brzuch,a teraz już tak:-)

A no i wszystkiego naj dla waszych mężczyzn z okazji dnia ojca:-)
 
dzisiaj spotkałam dawną kolezanke, wie że jestem w ciazy i mówi:
no wiesz powiedziałabym że przytylo ci sie, a nie że to ciaza...
jaki mnie doł złapał, odrazu widze siebie jako słonia w lustrze. pytam P czy mu sie podobam, a on na to: NO
kurka swietna odpowiedz, wiec pytam dalej- no ale tak bardzo czy mniej
a on:
jak kobieta w ciazy, no wygladasz inaczej...

doł osiagnął poziom kopalni w Wieliczce...buuuuu
też macie takie stany ?
 
Wczoraj byłam na takim festynie i byli moi znajomi w sumie każdy się zorientował, że jestem w ciąży. Koleżanka powiedziała, że wyglądam jak bo dobrym obiadku:) Ze nic się nie zmieniłam i pewnie będzie chłopak.
A co do męża on mi czasami dokucza, ale to słodkie dokuczanie:)
Madziu niczym się nie przejmuj :) W ciąży kobieta dziwnie odbiera niektóre sytuację.
 
magdapoznań - mam tak samo czuje sie mało atrakcyjna mimo że , wogóle nie zbrzydłam jeszcze nie przytyłam znacznie..najgorsze jest to że mój M przestał mieć ochotę na sex , to jest dla mnie najgorszy cios. mimo ze jestem w ciązy mam ochotę na przytulaski , mój M ma zawsze jakieś ALE , i to dla mnie staraszny ból...i dziwne dla mnie że myślałąm ze faceci mają zawsze ochotę , a tu cisza już ponad póltora miesiaca...wieć się wkurzyłam i powiedzialam ze celibat do ślubu czyli do lipca 2014 ;) nie bede czekać aż mu się zachce :p ale nawet się jakoś nie przeraził zbytnio. to co będzie jak urodzi się dzidziuś ? :sorry2: nie bedzie czasu dla nas wogóle..
 
akaiah słyszałam własnie że duzo mężczyzn się boi. Ja tak miałam na poczatku, ale mój maż wszystko mi wytłumaczył i juz nie mam z tym problemu. Może porozmawiaj z nim zobaczysz wszystko będzie ok:)
 
nonek rozmawialam z nim. puszczałam nawet wywiady na stronach przez ginekologów o współżyciu w czasie ciąży , ze dzidziuś jest chroniony i czuje tylko lekkie kołysanie, że nic mu się nie dzieje.. ale jakies takie odechciewajki zaczeły mu się wczesniej.. mimo ze jestesmy super zgrani , ciągle coś razem robimy , jezdzimy, wogóle się nie kłócimy..jest cudownie. spedzamy razem swietnie czas.. a tu takie cos. pytałam też czy moze ma jakies problemy ze zdrowiem , czy się boi , czy coś go boli. . no tweirdzi ze nic. wiec nie wiem w czym problem.
 
reklama
ja za to bym sie gździła cała dobe :p ale jest szlaban rok :p mój M twierdzi ze i tak nie wytrzymam :> :-D myslicie ze takie "kary" dla facetów sa skuteczne ?
 
Do góry