reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej Mamuśki,
Bunny i Maddlena uważajcie na siebie
Basiaaa uwierz mi, że za duże zainteresowanie bywa równia drażniące ;-) nie martw się, tu masz masę kobitek które się Tobą interesują ;)
Magda86 miło słyszeć że się schudło, fakt taki, że niebawem każda przytyje bo inaczej się nie da :) ja dla odmiany usłyszałam cholernie przyjemne "strasznie marnie wyglądasz"...przestaję słuchać ludzi, bo urodzę kłębek nerwów...
i_carrie ja idę za 4 godzinki na wizytę i już mnie skręca, ale staram się nie nastawiać bo przecież Dzidź może się ujawnić za miesiąc, dwa czy trzy....ale w końcu bym coś mogła kupić bo na razie z ubrankami poleciałam troche w neutralne i kusi kupić coś kolorowego :)

A u mnie Kochane tyle że potwornie boli mnie prawa strona szczęki, gardła..nie wiem nawet co to. Przypuszczam że to od ósemki która postanowiła wyjść i się nie bardzo mieści, na szczęście wylazła ale wbija się w ścięgno między górną a dolną szczęką, dorobiłam się szczękościsku i nie mogę w zasadzie jeść, tylko picie mi wychodzi i to też nie do konca bo przełykając boli jak przy anginie. Chyba zwariuję...
Odezwę się jak wrócę od gin.
Miłego poniedziałku.
 
reklama
Czekoladka - a mi na odwrót - zaparcia z I trymestru odeszły (mam nadzieję bezpowrotnie:))
Maddlena - super, że idziesz do domu! Tylko uważaj na siebie i odpoczywaj. Właśnie, wiadomo jaka była przyczyna plamień?
Magda86Poznan - mi niestety cera jeszcze się aż tak nie poprawiła. Może nie jest tak źle jak w pierwszym trymestrze, ale nadal czekam:-(... Najgorzej jest z dekoltem i plecami - zawsze gładkie, a teraz w krostach!

U mnie dalszych plamień dzięki Bogu brak, więc biorę leki i odpoczywam.
Miłego dnia!
 
Ej, a z tym podpisem na moim suwaczku, to jakaś ściema... 15 tydzień i 28 gramów? Mi z USG lekarze w ostatnim tygodniu mówili 105-130 g. Lekka różnica, nie?
 
Maddlena tylko się w tym domu nie przemęczaj i nie dźwigaj! :tak: Masz jakieś rozpoznanie postawione? Przyczynę tego krwawienia?

Rojku nie jestem z Małopolski, nic nie umiem Ci na temat tego lekarza powiedzieć.

Kosmowka dochodzi do ujscia i przez to krwaawilam. Powinna sie przemiescic do gory. Jesli nie, zagrozona ciaza do konca, bo bedzie lozysko przodujace. Mam sie oszczedzac, nie dzwigac, ale nie musze lezec.
Dziekuje za zainteresowanie z Waszej strony, to bardzo mile:-)
 
babypoznań - Też zwróciłam na to uwage jak mi gin powiedzial ze waży 120 gram a w suwaczku całkiem co innego pomniejszone jakby o 10.
 
basiaaa10 może Twoi rodzice z tych, co się zako****ą dopiero jak zobaczą :)

ursula czekam jakie wieści przyniesiesz od gina :)

Suwaczki mam wrażenie jakby tydzień do tyłu były.
 
Hej Dziewczyny:)
Spóźnione ale szczere życzenia z okazji Dnia Mamy:-);-)
Mam takie do was pytanie:) Czy używacie kremów na rozstępy w ciąży??
Ja kupiłam sobie z firmy Tołpa, czy któraś z was to używa i czy w ogóle są takie kremy skuteczne?



[video=youtube;2XDmimpyhRA]http://www.youtube.com/watch?v=2XDmimpyhRA[/video]


Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga:

D: Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne?

B: Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie.
On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą.

D; Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym?

B:Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia.
I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy.

D: A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie?

B: Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić.

D: A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą?

B: Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić.

D: Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni?

B: Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem.

D: Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział.

B: Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie.

W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało:

D: O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła.

B: Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał:
"MAMUSIU".
 
Madzinka2811 -ja używam oliwki z rossmana babydream bo wyczytałam gdzieś ze jest skuteczna, czy naprawde to sie okaze narazie nic mi sie nie zrobiło :)
 
Ja używam łagodnej oliwki johnsons równieź zakupiłam w rossmanie i powiem wam że 2 razy dziennie najlepiej sie smarować polecam sie bo jestem kosmetologiem i nawet najlepszy krem nie zda rezultatów jeżeli skóra musi pęknąć to pęknie.Natomiast ważne jest nawilżenie skóry by nie była sucha.Jeżeli wam się osusza to nawet kilka razy dziennie powinno sie wsmarowywać preparat.Najlepszy efekt daje wsmarowywanie po kąpieli.
I jak już wspomniałam jeżeli ktoś planował ciąże to 3 miesiące przed pasowałoby sie smarować daje to najlepszy efekt później.
 
reklama
Hej hej hej dziewczynki!!!

Madlena - kochana tak ci współczuję tego szpitala, mam nadzieję, że teraz będzie już wszystko ok i łożysko się umiejscowi odpowiednio :)))

Baby - wypoczywaj i oszczędzaj się, żeby nie musiała pisać do nas ze szpitala

A ja cały weekend spędziłam aktywnie, nawet nie było kiedy pisać, ale sporo się podziało. Przede wszystkim jestem mega szczęśliwa, bo dogadaliśmy się z bratem mojego M. i dostaliśmy od niego wczoraj całą wyprawkę - wózek x-landera XA (cieszę się, bo jest po jednym dziecku - gondola w ogóle nie używana, a spacerówka kilka razy, bo mało z nim chodzili...), fotelik do karmienia, stelaż z wanienką, łóżeczko drewniane z materacem, kołyskę, łóżeczko turystyczne, laktator Aventa, pozytywkę, podgrzewacz do butelek i mnóstwo ślicznych ubrane dla chłopca (rodził się w zimę, więc będą pasować idealnie) - jest ich chyba ze 100. Także jestem przeszczęśliwa, dzisiaj siedzę patrzę, myję, piorę. Bajka...:)))
 
Do góry