reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

kamilka mimo ze Ci spiworki dala to nie uwazam to za fair, bo nie taka była umowa, ale ludzie czasem słyszą co chcą...
 
reklama
Cześć dziewczynki

Ale się na produkowałyście. Postaram sie wszystko przeczytać, niestety teraz musze poprawiać prace licencjacką:)
 
Dziewczyny dzisiaj pojadlam nalesnikow z ananasem i polewa z mleka skondensowanego bylo slodko i obejrzalam wszystkie czesci Sagi Zmierzch;) i dziecie dzis kopie dosc konkretnie ale super:D

Rojku wiem wiem ale czlowiek madry po szkodzie:(
 
Maddlena i Bunny - uważajcie na siebie!

Co do laktatorów - to mi poprzednio żadne mleko nie szło do żadnego laktatora, tylko dziecko działało ;) Taka uroda. Mam w razie czego ręczny Aventu i już.

Kamilka - ooo, rozpusta kulinarna widzę :)
 
Hej Dziewczynki, wróciłam...wszystko opisałam w wątku o wizytach. Jestem zmęczona, głowa mi pęka od tego szczękościsku :crazy: Wszystko wskazuje na to że rośnie mi mała Alicja :sorry:Idę pod prysznic i padam spać do jutra!
Kamilka szalejesz :happy:
 
Jeju ja czekam do 10 ;) oby potwierdzila pani doktor plec:)

A z jedzeniem poszalalam bo dzis sie zwazylam i znow kilo mniej :) wiec zaszalalam:) mam juz 6 kg mniej:confused:
 
Witajcie dziewczyny, nie zagladalam zaledwie pare dni ( awaria z internetem) a tu juz niezla lektura do czytania. Swoja droga bez internetu to jak bez reki nawet czlowiek sobie nie zdaje sprawy jak moze byc uzaleniony on wirtualnego swiata.
Ah wszystkiego najlepszego dla was mamusie ! to za to niedzielne swieto.
:-)


Ciesze sie ze u was wszytsko dobrze!


Ja dzisiaj troche sie przeforsowalam mialam tyle energii co nigdy i wysprzatalam caly dom, łazienki to nigdy w zyciu chyba nie mialam tak sterylnej jak dzisiaj, niestety skutki juz sa bo strasznie boli mnie brzuch i twardy sie zrobil;(((( leze teraz caly czas w lozku z nogami do gory i krzycze sama na siebie:/ ale mam nadzieje ze wszytsko dobrze. Wizyte mam dopiero w drugim tygodniu czerwca, cos czuje ze bedzie mi sie bardzo dluzyc do tego spotkania.


A wczoraj w koncu oznajmilismy rodzicom ze beda dziadkami, tak sobie wymyslilismy ze na dzien mamy pokazemy im filmik z USG, lłłooo jaka byla radocha, moja mama oczywiscie nie opicialnie wiedziala wczesnsiej ale Tesciowa za to sie poplakala;) takze niespodzianka chyba nam wyszla;))))
 
poniewaz Rosea uswiadomola mnie ze nowy watek "wnetrzarski" ma nie do konca fortunny tutuł, więc chciałam zaznaczyć, że wątek "nie ma jak w domu" ma zawierac nasze wnetrza i inspiracje :)

lece spac, bo mnie jutro znow dziecko o 6 obudzi i znow na rzesach bee chodzic :D

caluje Was wszystkie, gratuluje wieści wizytowych :)
 
Dzień dobry!

Kamilka ale mi narobiłaś ochoty na te naleśniki! Zjadłabym z czymkolwiek, ale mąż i syn nie lubią, a samej dla siebie nie chce mi się smażyć, taki ze mnie leń:-)

Ursula gratuluję córeczki!
Olettka mi też parę razy zdarzyło się tak przeforsować i potem leżeć z bólem brzucha, teraz już staram się oszczędzać, chociaż czasem też czuję niesamowity przypływ energii i nie wiem, co ze sobą zrobić:-)

Dzisiaj wizyta!
Pogoda okropna, całą noc padało. Mam nadzieję, że się rozpogodzi, bo chcę iść z małym na zakupy.
Miłego dnia!
 
reklama
Cześć dziewczyny wróciłam.... tyle naprodukowałayście ze nie nadąże z czytaniem... mam nadzieje ze u was spokojnie i zdrowo
Madllena nie wiem dlaczego trafiłaś do szpitala ale życzę zdrowia i aby postawili cie na nogi ! Będzie dobrze ...trzeba wieżyc bo to samonapędzająca się przepowiednia
Wypoczęłam w Brighton... nie gotowałam nie siedziałam w kuchni..wyszłam z założenia ze przez trzy dni chłopakom nic sie nie stanie jak zjedzą pizze itd. Pogodę mieliśmy super opaliłam się bardzo .... chłopaki brodzili w morzu, jeździli do znudzenia na karuzelach ...super było :)
 
Do góry