reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Dziewczyny co na zaparcia ? Bo jak było dobrze z moim wypróźnianiem tak teraz klapa :wściekła/y: W I trymestrze nawet 2 razy dziennie a teraz szok.
Babypoznań - dużo odpoczywaj i wysypiaj się i napewno będzie ok.
Ja przez cała sobotę i niedzielę byłam na lekcjach przedmałżeńskich i strasznie zmęczona byłam i nawet mi się tu nie chciało pisać.
 
reklama
Witam Was poniedziałkowo :-)

czekoladka mnie na zaparcia pomaga rumianek, wieczorem wypiję szklankę i rano lecę do toalety, poza tym jedzenie owoców.
BabyPoznań - wyleż się odpocznij, będzie ok :-)
maddlena - już na pewno niedługo będziesz z synkiem:tak:
jolka - gratuluję i zazdroszczę ruchów:-)
kamilka87 - no przyjazd teściowej - to zapewne wielkie wydarzenie;-)

Ja jutro mam wizytę, ale jeszcze się nie stresuję:-) Póki co walczę z nudnościami - czyli standard. Wczoraj mi się tak przykro zrobiło, bo zadzwoniłam do mojej mamy z życzeniami, no i zaczęłam jej mówić, że wózki oglądaliśmy i że już łóżeczko mam upatrzone, a ona była tak niezainteresowana i znudzona, że mam wrażenie, że jakbym jej opowiadała o tym, że śmieci poszłam wyrzucić, to by wykazała większe zaciekawienie. W ogóle od rodziców zero wsparcia, jedynie to swoimi problemami mnie obarczają, a w sumie to pierwszy wnuk/wnuczka i chociaż ich znam, to liczyłam na minimum zainteresowania. Szkoda i po prostu mi przykro:-(
No nic już nie truję i biorę się do jakiejś roboty.
Miłego dnia!:-)
 
Witam mamuśki :)

I na początek spóźnione życzenia dla wszystkich obecnych i przyszłych mamusiek, żeby maluszki były silne i zdrowe i dostarczały samych uśmiechów :)

czekoladka mnie pomagają wszystkie mleczne przetwory, jogurty, maślanki itp....

BabyPoznań -odpoczywaj wszytko bedzie dobrze

maddalena-lepiej troche polezeć w szpitalu niż ma się potem okazać ze za szybko Cie wypuscili, niedlugo nacieszysz się synkiem

Jolka -zazdrosze i gratuluje wspaniałego prezentu :)

kamilka87 -
mam nadzieje ze masz dobre kontakty z teściową wtedy napewno bedzie to mila wizyta

basiaaa10 współczuje ze Twoja mama Cie tak potraktowała no ale cóż, dobrze ze masz bliskie zainteresowane Toba i maleństwem osoby to najważniejsze i tego się trzymaj :D

U mnie weekend troche leniwo troche pracowicie bo w sobote musialam być w pracy. Ja chce juz słońca mam dość tej pogody...
No cóż wracamy do pracy koniec przerwy miłego dnia :)
 
hejka kobietki, spóźnione życzenia na dzień mamy. ja już prawie się czuje jak mama ;-)
baby poznań, trzymaj się i masz racje po 3 h na warsztatach miałam wysiedziany tyłeczek tak ze miałam dość, ale fajnie było to wytrzymałam
madlena- oszczędzaj się i daj się poobserwować, wiesz dla dobra małego szkraba.
ale fajnie że znacie płeć...ja pełna zniecerpliwienia, a wizyty dopiero 17 czerwca

u mnie ok, co kogos spotykam to pyta- a gdzie masz brzuch- faktycznie nosze cały czas swoje rzeczy i wogole nie widać, musiałabym przed każdym się rozbierać aby coś tam zobaczył...az mi głupio jak tak mówią, bo że niby udaje ciaze?
ehh
kinga nie martw się o kg. ja mam mniej niż na 1 wizycie w karcie ciąży, a dziecko przecież rośnie.
w ogóle byłam na imieniach siostry i dalsza rodzina mi mówi- ale schudłaś/.... wiec chyba coś dobrego w tej ciąży się dzieje z kg
a i dziewcyny od kilku dni mam głaciutka cere, nawet mój P zauważył że polepszyło się...książkowo w
II trymestrze poprawa cery.
 
Cześć dziewczynki:)
Wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszego Dnia Matki:-)
Nie mam teraz siły Was czytać, strasznie boli mnie głowa. Ale nadrobię później.
Pisałam Wam, że jestem mega przeziębiona, dzisiaj już mi trochę lepiej, *spam* działa na szczęście.

Jutro mam wizytę, już nie mogę się doczekać, wiele z Was już zna płeć, a ja mam przeczucie, że niczego się nie dowiem, chociaż bardzo bym chciała. W pierwszej ciąży synek się ujawnił dopiero w 30tc, bo wcześniej zawsze był tak obrócony, że nic nie było widać :-(

Miłego dnia
 
Hahaha dziewczyny ja juz o tesciowej pisalam co z niej za typ ale licze ze ta wizyta bedzie ok a jak nie to zawioze ja do domu wczesniej a wydluze sobie wakacje w polsce u mamy mojej hahaha:-p

maddlena super ze idziesz do domku ale w domu uwazaj na siebie:tak: i nie przemeczaj sie z synkiem:no:


dziewczyny posprzatalam wstawilam zupe buraczkowa i poprasowalam mase rzeczy i odpadam:confused2::confused2: zostawilam sobie jeszcze podlogi do mycia ale jak zupke skoncze:sorry:
 
reklama
Do góry