reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Aha Avocado - pisałaś o Xlanderze move - mi osobiście bardzo podobają się trójkołowce, są mega dizajnerskie, ale z tego co wiem, nie sprawdzają się w naszych warunkach, bo są mało stabilne, chwiejne i mało zwrotne. Ale ja to wiem ze słyszenia, najlepiej, gdyby ktoś się wypowiedział, kto taki wózek ma :)

Ale wam zazdroszczę ruchów...Ja mam nadzieję, że już niedługo je poczuję - w końcu to prawie 15 tydzień...
 
reklama
Ja mam wózek trójkołowy i jeśli o niego chodzi jest super stabilny i super zwrotny. Mimo, że nie jest jaki super mały, to bez obaw wjeżdżam nim do sklepu, bo właściwie w miejscu mogę zawrócić. Więc mojego wózka się to nie tyczy. Każdy trzeba "pomacać" :) A i jeszcze plus jest taki, że mimo, że ma duże pompowane koła, to wcale nie jest ciężki. Naprawdę, kto tylko nim jeździ mówi, że się super prowadzi. Tyle, że ja mam Jane Slalom Pro starszą wersję.
O innych wózkach trzykołowych nie potrafię się wypowiedzieć.

Jeszcze raz polecę Wam przy jakich kolwiek wątpliwościach forum wózkomaniaczek. Kobiety mają bazy danych o wózkach w głowach i świetnie doradzają dobierając wózek do potrzeb :)
Wózki Dziecięce - Wózkomania - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
No widzisz Rojku - mi się te wózki mega podobają, ale o x-landerach ktoś mi mówił, że właśnie są najsłabsze. Pewnie, co kobieta to opinia. Ja nie mogłam marudzić - mam serię XA bez amortyzatorów i przekładanego siedziska spacerówki, ale za to w super stanie wózek i prowadzi się świetnie (wczoraj zrobiłam test u mnie na wiosze;p)
 
No ja generalnie myślałam o x-landerze, ale moja siostra (matka trójki) wybadała x-landery w sklepie i mi odradziła, więc nawet o nich nie myślałam, mimo że mają może fajne modele, zawierzylam ślepo siostrzyczce :p

No ale tak jak mówisz każda na temat każdego wózka może mieć inna opinię :)
I każda ma inne wymagania :)
 
Witam Was kochane.U mnie week jak zwykle, sobota sprzatająca, pospałam sobie dłuzej. Niedziela zakupowa...jakas tam spozywka itp.Dzis miałam Dzien Matki i Ojca w przedszkolu,zamieszanie jak zwykle, ale wszystko super sie udało,objadłam sie ciastem.Wyobraźnie sobie , ze nawet moj M wziął wolne, zeby przyjechac do mnie i młodszego syna, bo chodzi tam do przedszkola gdzie ja pracuje....Tak sie super złozyło, ze rodzice po wystepach i poczęstunku zabrali dzieci wczesniej do domu, i mogłysmy pojechac wczesniej do domku, tak siedziała bym do 17.Dziewczyny od 3/4 dni tez wydaje mi sie, ze czuje malenstwo, wiem juz doskonale jakie to uczucie ale mimo to nie dam sobie reki uciąc, ze na 100% to ruchy.Ale obstawiam na 80% , ze to rychy :) 3 ciąza, wiec i na ruchy liczyłam wczesniej :) Ja rowniez jak Wy nie moge doczekac sie okreslenia płci dziecka, własnie z powodów zakupowych, chciała bym juz w jakims kierunku konkretnym podąrzac.
Mam nadzieje, ze 6 czerwca juz sie dowiem...w kazdym razie nie wyjde do lekarza, póki sie nie dopatrzy, a , ze jest lekarz do gtanca i rozanca wiec moge sobie z nim zartowac.
Jesli chodzi o zaparcia, u mnie sa koszmarne, nie pomaga nic :( Miałam kupic ten syrop , co mi kiedys tu polecałyscie, ale ciagle zapomina, w koncu musze to zrobic bo mnie dołem rozerwie:(((((Ja dzis kil cięzsza....i nie wiem czy to"zaległosci" czy rosne...ale oczywiscie przygotowana jestem na to rosniecie i swiadoma jestem , ze bedziemy tyły(jedyne to oby nie ponad norme, to czym martwie sie najbardziej.
Pozdrawiam Was Wszystkie, ciesze sie , ze wszystko w porządku juz u kolezanek z plamieniami, i trzymam kciukasy, zeby tak było do konca!
 
Mama kangurka no dostac taka wyprawke to trzeba miec wielkie szczescie:p ja wlasnie po synku zasponsorowalam taka siostrze meza dalam im doslownie wszystko i wrocily do nmnie tylko ubranka podgrzewacz niekompletny laktator i tyle wozek spacerowy poszwy krzeselko do kormienia to te rzeczy zostaly:-( no ale wstyd by mi bylo zabierac to teraz 1,5 rocznemu dziecku... wozek spacerowy mam inny od sasiadki a poszewki kupie nowe tylko krzeselka mi zal:no:

My zdecydowalilismy sie tym razem na roana Marite z wozka i tez Aventa laktator chce kupic..
 
kamilka mogli by się domyślić i bez gadania, że Ci to będzie potrzebne... A może zanim jeszcze będziesz np. krzesełka potrzebować, to Ci zwrócą?

Kurcze idę trochę poprasować, bo zarastamy praniem :zawstydzona/y:
 
Kamilka - dogadaliśmy się co do ceny, która dla nas była atrakcyjna, bo nawet gdybyśmy wszystko kupowali używane ale osobno, to dali byśmy sporo więcej, więc to dla nas duża ulga. No i dostaliśmy mnóstwo ubranek, a szwagierka ma dobry gust, zbliżony do mojego i mały chodził ubrany jak z obrazka ;) Teraz tylko się modlić, żeby lekarz nie walnął skuchy, bo jak będzie dziewczynka, to będę musiała urządzić kiermasz :pPP
 
no mam taka nadzieje ze to wroci do mnie ale nie lubie sie upominac bo dawalam bez rzadnych wyrzzutow z umowa ze ja im to pozyczam a nie daje:confused2: no ale ona mi dorzucila mate do tych moich rzeczy i spiworki bo jej maluch tez rodzil sie w listopadze a ja rzadnych nie mialam bo urodzilam w maju:sorry:
 
reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty !!!

Kochane tak Wam zazdroszczę, ze już znacie płeć. Ja już odliczam dni do wizyty.
Moja Basia ostatnio rano się budzi i nie mogę się wogóle wyspać. Do tego te opady, wszystkiego się odechciewa.
Ja korzystałam z laktatora Aventu najpierw ręcznego, potem elektrycznego i byłam zadowolona.
 
Do góry