reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Jolka- gratulacje! Piękny prezent na dzień mamy!
Maddlena jak się czujesz? Wszystko u Ciebie ok?

Dziewczyny ja dzisiaj zaliczyłam izbę przyjęć. W ciągu dnia zauważyłam, że mam różową wkładkę... No i strasznie mnie to zaniepokoiło, a że nie mogłam się dodzwonić do mojego lekarza to pojechałam do szpitala żeby sprawdzili czy wszystko ok. Zrobili mi usg, zbadali ginekologicznie i podobno wszystko jest dobrze. Nie wiem nadal skąd plamienie. Dostałam duphaston i luteinę pod język. Jutro zadzwonię do swojego lekarza po radę co dalej. A dzisiaj leżę i odpoczywam.

Nie mogę się jakoś zmusić do skopiowania zdjęć. Używam firmowego laptopa do forum, a wszystkie zdjęcia mam na prywatnym i jakoś tak mi schodzi - proszę o chwilę cierpliwości, lada dzień się poprawię! :)

W czwartek byłam na tych warsztatach Mama to ja, o których pisała Magda86Poznan. Faktycznie było bardzo fajnie, ale 4 godziny siedzenia i ja się trochę zmęczyłam. Ale na pocieszenie na koniec, oprócz tych wszystkich próbek kosmetyków i malutkich skarpetek, wygrałam poduszkę do karmienia piersią. :-) Fajna sprawa, mam nadzieję, że będzie przydatna.

A dziewczyny, czy któraś bierze luteinę pod język? Długo się ona tak rozpuszcza, bo już trzymam i trzymam i nie czuję końca:baffled:
 
Eh całkiem zapomniałam - wszystkiego najlepszego z okazji DNIA MATKI!!

"Mama jest jak Anioł Stróż tylko bez skrzydeł, ponieważ przeszkadzają jej w codziennej pracy."
 
Meago- dziękuję:-) naprawdę, wspaniały prezent. Bardzo dziwne, a zarazem bardzo przyjemne uczucie. Coś, jakby mnie motylek muskał skrzydełkami od środka. I na bank to nie były moje jelita. Poczułam dopiero jak siedziałam dłuższą chwilę spokojnie. I tak ze 3 razy dziś. Piękne uczucie:-)
 
Pierwsza!

maddlena daj głos, że jest ok!

Moje dziecko zrobiło pobudke. Ono nie śpi - my też nie śpimy :D

Ponieważ Aniela miała robione badanie 3d połówkowe, to by sprawiedliwości stało si zadość i teraz muszę je zrobić. Wyszukałam w poprzedniej ciąży, że dr Wiecheć w Krakowie jest dobry. Potem widziałam 20minutowe dużo dłuższe nagranie mojej koleżanki i tak sobie pomyślałam, że może lepsze? Dostali też sporo wydruków itp. My dostaliśmy nagranie, całe badanie trwało łącznie 15 minut i dostaliśmy parę minut i krótki opis. I tak sobie myślę, że mimo, że krótsze i "bajerów" mniej dostaliśmy, to może lekarz mimo wszystko bardziej kompetentny .. Co myślicie? Bo chyba liczba bajerów dodanych do badania nie mówi o fachowości lekarza...
meago może słyszałaś o tym dr Wiecheciu? albo jakimś innym dobry z małopolski?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam dziewczyny. Nadal jestem w szpitalu, nic sie nie dzieje, nie krwawie,"obserwuja" mnie. A ta obserwacja polega na tym, ze leze, dwa razy na dzien luteina pod jezyk(ble) i to tyle. Za godzine obchod. Licze na to, ze mnie wypuszcza do domu, do mojego Antosia :-(
 
witajcie :)

Jolka gratulacje :)

dziewczyny spóznione ale szczere życzenia na dzień matki :)

wczoraj byłam na przyjeciu u Rafała kuzynki 2 h w kosciele ;/ i było tyle ludzi ze stałam na dworzu a pogoda taka do dupy byla i strasznie zmarzłam dzisiaj mam katar....

maddlena trzymaj sie tam oby cie wypuscili, bez sensu masz leżec jak nic nie robią ... i jest lepiej


 
cześć dziewczynki :)
BabyPoznan brałam tą pod język i mi też się długo rozpuszczała :(
maddlena trzymam kciuki żeby wypuścili Ciebie do domu :)
Już się lepiej trochę czuję ale jak patrzę za okno to się wszystkiego odechciewa :(
Wczoraj dostałam fajną spacerówkę, bratowa mi przywiozła od swojej siostry, torbę ciuchów dla dziewczynki i nosidełko Tomy :) oo i spodnie sztruksowe dla mnie :))
fajnie że w waszych miastach są te spotkania dla mam, w mojej mieścinie niestety nie ma :(
 
Hej, a ja uważam że lepiej leżeć w szpitalu i być pod kontrolę także nie ma co się spieszyć choć rozumiem, że tęsknisz. Trzymaj się. Z waga jest u mnie tez coś dziwnego objadam się słodyczami a o dziwo nie przytyłam ( wcale dużo nie chce), ale słodyczy jem naprawdę sporo dla przykładu pudełk rafaello może po prostu tak mamy....:-):-):-)miłego dnia życze u mnie paskudna pogoda
 
reklama
hej dziewczyny

Ja juz :tak:po sniadanku adasiek zaprowadzony:tak:

Posprzatałam sobie zostalo mi poprasowac i umyc podlogi bo w czwartek nad ranem przyjezdza tesciowa:-p:-p
U nas juz 5 dzien z rzedu leje i wcale nie zamierza skonczyc normalnie ciagiem leje i leje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

BabyPoznan odpoczywaj odpoczywaj...

Maddlena wiadomo ze tesknisz ale lepiej dmuchac na zimne:tak:
 
Do góry