reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

burza - detektor ten co kupiłam kosztuje 139,kurier z doręczeniem 30 zł.Czeka sie 24- 42 h ale że zamówiłam w ten długi weekend przyszło dopiero dzisiaj bo w poniedzialek odczytali wiadomość.Wejdź sobie na sklep bujubuju.pl
 
reklama
Agatka ja też oglądałam. Ale np body jest z krotkim rękawem , a na zime raczej z dlugim trzeba. Można kupic ale takie neutralne kolory i będzie dobrze;)Ja jeszcze czekam z kupowaniem :)
 
Moje siostry mają dziewczynki i mają mnóstwo ubrań, ale w sumie mi nie zależy. Najwyżej kupie wszystko nowe. A teraz jest tyle slicznych ubranek :)
 
Ja się łudzę, że może za tydzień lekarzowi coś się uda dojrzeć :) Chciałabym już wiedzieć, bo ile można kupować pajacyków misiów, baranków, tygrysów - żeby było dla chłopca i dziewczynki :)
 
Witam :)
u nas ostatnio z czasem krucho- pomimo zwolnienia lekarskiego... dziwne ale jak chodziłam do pracy miałam jakby więcej czasu na wszystko...
Ja chyba będę kupowała neutralnie, choć nie wiem ;) synek według dwóch lekarzy do połowy września był dziewczynką a w październiku wrodził się synek;) byłam w takim szoku jak się dowiedziałam że przez dwa tygodnie nie potrafiłam się pozbierać ;-) ale dobrze ze wiedziałam bo bym chyba stwierdziła że mi dziecko podmienili...
Ja w zasadzie nie chcę wiedzieć ale M bardzo ;) więc zobaczymy...
 
Magda- ale mnie rozbawiłaś z tą czekoladą:-D ja może w czerwcu nie będę musiała przed wizytą się objadać, bo mój gin ma fajny sposób na obrócenie malucha, wczoraj jak się mu wypiął, to on głowicą od usg takie śmieszne kółka robił i już było tak jak chciał:-)
Nik_i- to chyba zależy od sprzętu jakim lek. dysponuje. moja znajoma chodziła do gina, który nie miał nowoczesnego sprzętu i do końca 2-ch ciąż twierdził, że dziewczynki, a ona urodziła 2-ch chłopców!:eek::rofl: mnie wczoraj lekarz lekko podpuścił, bo mi mówi: no ładnie się nam kolega odwrócił. zaraz patrzy na moją minę i się śmieje "no może koleżanka, jeszcze nie wiadomo". ale za miesiąc myślę, że już bedę wiedzieć:-)
 
No ale na mnie przejechało się 2 ;) mój gin może ma przeciętne usg ale ten drugi to był podczas 3d/4d ;-) nie wiem od czego to zależy ale tak bywa ;) choć zdecydowanie rzadko :-)
 
reklama
my o płci dowiedzieliśmy się późno, bo jakoś ok. 30tc dopiero! Mam nadzieję, że teraz będzie szybciej.
A ubranek nie kupuję póki co, mam trochę po synku, a kuzynka, która ma córeczkę zaoferowała, że chętnie mi odda ubranka:-)
 
Do góry