reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hahaha padlam z ta czekolada... Ja jutro mam wizyte:) napewno wezme sobie batonika;) Trzymajcie kciuki moze sie dowiem kto to??;D

Ja robione mialam na cyto badania ale wyszly ok:)
 
reklama
No Dziewczyny dzięki Wam normalnie jestem mądrzejsza. Po USG na którym byłam myślałam, że dzieciak brykał bo lekarz mocno naciskał głowicą do usg, a tu proszę, to przez to że ja wcinałam landrynki w drodze do szpitala :D
Wzięłam w końcu apap na głowę bo już nie dawałam rady, w końcu przestało boleć, pierwszy raz od paru dni. Co za ulga!
kamilka, nonek- powodzenia jutro, sama zachodzę w głowę kto tam we mnie mieszka i czekam na 27 maja :)
 
trzymam kciuki za wasze wizyty :-) mi mąż dzisiaj powiedział ze chyba by chciał dziewczynkę :-D i mówił ze ja nauczy żeby nie kopała go po plecach jak będzie spał hehe jak myślicie czy na tym usg genetycznym co mam 20 maja jest szansa dowiedzieć się o płeć? będzie to środek 14 tyg.
kurcze trochę się martwię bo mój mąż został wezwany do firmy bo pali się spopielarnia i wszyscy pracownicy maja się wstawić.... mam nadzieje ze nic się nie stanie

 
Melonowa tylko się za bardzo nie denerwuj, z mężem na pewno wszystko w porządku, a ty uważaj na siebie i dzidzię.

Wczoraj byliśmy u lekarza i niby tylko alergia, a dzisiaj moje dziecko non stop wymiotowało, nie chciał nic jeść ani pić, teraz śpi od ponad 3h, muszę zaraz zmierzyć mu poziom glukozy, bo przy tej jego chorobie niestety takie przeboje jakie dzisiaj miał źle wpływają.
 
reklama
a ostatnio mąż przyszedł z pracy i mówi mi że jakaś babka z nim gadała a pro po ciąży i płci i powiedziała mu ze ona dowiedziała się jaka będzie płeć przed 10 tygodniem hehe nie mogłam ze śmiechu

 
Do góry